Syoss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. szeptember 25.

Kategória:   Hajápolók

Syoss Keratin Primerrel erősíti és feljavítja a hajszálak szerkezetét. A szalonszépségű hajért.
Full Hair 5 hajsűrűség fokozó & dúsító hajbalzsam. Ritka, lelapuló hajra.

Full Hair 5 dimenzióban:

1. Hajsűrűség
  2. Látható dúsító hatás
  3. Erő
  4. Hajtöredezés okozta hajhullás ellen
  5. Aktív hajtő stimuláció.

Gyengéden ápol & simítja a hajszálakat a könnyebb fésülhetőségért.

Kiszerelés: 500 ml

Barabu

2018. április 5.

Nekem bevált, a környezetemben is észrevették, hogy dúsabb lett a hajam.
A fodrászom is megjegyezte, hogy milyen sok babahajam lett, és érdeklődött, hogy milyen sampont vagy balzsamot használok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Nekem bevált, a környezetemben is észrevették, hogy dúsabb lett a hajam.

brbara

2017. november 20.

Nekem eléggé bejött. Borzasztóan hullik a hajam, igaz ezen sokat nem segített, de szép teltnek tűnik tőle a hajam és pihe puha, jó illatú is. Viszont ténylegesen semmi extrát nem csinál, csak látszatra javít a haj minőségén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

cintibuborek

2017. június 18.

Egyszerűen borzasztó, teljesen kiszárította hajamat, alig tudtam kifésülni és valahogy ragacsossá és rossz tapintásúvá tette a hajam, pedig kimostam teljesen a balzsamot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Enci76

2017. május 23.

Kíváncsiságból nyúltam érte a pocra. Meglepően sűrű állaga van. A felénél fejre állitva ráznom kellett, hogy kitudjam nyomni. Piszok jó illata van, az már egyszer biztos. A hajam nagyon jól érzi magát tőle. Semmi gubancolódás, könnyen kifésülhető, és az illatát még sokáig érzem utána. Tartást ad a hajnak szárítás után, és olyan mintha feltőltené a hajszálakat. Töményebbnek, vastagabbnak tűnik tőle. Nem a samponjával használom, de számomra így is meggyöző.Megkapja az öt csillagot. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 23.

Lina14

2017. április 2.

nekem sajnos nem jött be, mint a sampon. nem ad semmi pluszt, csak a szokásos puhaságot, de ezt egy olcsóbb sampontól is megkaphatom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 2.

nina172

2017. február 10.

Én is egyet értek az előttem szólóval. Sok balzsamot használtam már de ez az egyik legjobb közülük. Nagyon szép, fényes lesz a hajam tőle, nem nehezíti el és sokkal egészségesebbnek is tűnik. Az egész családom használja és mindenki nagyon szereti. Egyértelműen 5* 😍

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 10.

barigy

2017. január 30.

Meglepodtem az elottem irt kritikakon. Par hete kezdtem el hasznalni, de olyan lagy es finom tole a hosszu hajam, hogy csak na. A hajtoemelest es a dusitast pedig mas eszrevette azota. Suru lilas maga a balzsam, elsore talan nem tul bizalomgerjeszto, de a hatas es as eredmeny onmagaert beszel.
Ujra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 30.

Ujra fogom venni.

meggyfagyi

2016. június 27.

Jaj,ez valami szörnyű! Nem is vártam tőle azt,amit ígér, az a túl szép hogy igaz legyen kategória. De egy balzsamtól annyit elvárok,hogy ne szárítsa ki a hajam. A végeredmény egy száraz, "csikorgós" szénakazal lett. Egyszer használtam,megy a kukába,pedig szerintem még életemben nem dobtam ki semmilyen szépségápolási terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 27.

berenice93

2015. január 4.

Nagyon elnehezíti a hajam és gyorsabban zsírosodik tőle, szóval nem lesz dús tőle a hajam egyáltalán nem is értem, miért merték ezt rá írni a flakonra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 4.

Scatty

2014. december 16.

Még csak egyszer használtam, de nagyon rossz a véleményem. Elnehezítette, sprőddé, mattá tette a hajam, nagyon rossz érzés volt utána a hajamhoz érni, pedig rendesen kiöblítettem.
A samponnal együtt használtam, és most ott állok a két nagy flakonnal, és egyszerűen "nem merek" újabb kísérletet tenni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 16.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.