Syoss

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magistra, Módosítva: 2014. szeptember 11.

Kategória:   Samponok

Ritka, lelapuló hajra. Keratin primerrel erősíti és feljavítja a hajszálak szerkezetét.

Full hair 5 dimenzióban: 1. Hajsűrűség 2. Látható dúsító hatás 3. Erő 4. Hajhullás ellen 5. Aktív hajtő stimuláció.

Emma41

2020. október 31.

A legrosszabb sampon amit valaha használtam: sokkal gyorsabban zsírosodott a hajam, közben pedig viszketősre szárította a fejbőröm. Sajnálom, hogy megvettem, ment a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 31.

Eszti12

2020. szeptember 2.

Már hosszú ideje használom ezt a sampont, vékonyszálú hajam van, és nem a dús kategória, úgyhogy ráfér a "tunning". :D Igazából csodát nem várok ilyen téren semelyik sampontól, szerintem tartósan max vitaminokkal lehet változást elérni. Nekem amúgy bevált ez a sampon, valamennyit dúsít a hajamon, és több szempontból is pl. zsírosodás is ez a legjobb samponon eddig. Viszont festett hajam miatt muszáj a színvédelem, illetve a hamvasítás is, úgyhogy én szoktam "kombinálva" is használni más készítményekkel, úgy is jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

Nichole07

2020. július 31.

2 tubussal használtam el belőle, de soha többet. Derékig érő, sűrű, cserébe vékonyszálú hajam van. Az első tubus vagy 5 hónapig tartott kétszeri, 2-3 naponta történő mosás mellett, és még hozta is, amit ígért: volument, tartást anélkül hogy szárított volna, és rengeteg babahajam nőtt. Cserébe az újravásárlás után...elkezdett szárítani, amit a fejbőröm túlkompenzált: másnapra olyan lett, mintha napok óta nem láttam volna fürdőszobát. Persze viszkető érzés is társult hozzá. A végét csak sminkecsetek mosására használtam el. A 3 csillagot a kezdeti siker miatt kapja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

wxy520

2020. június 8.

Sose volt hajlamos a fejbőröm korpásódásra, amióta ezt a sampont használom azóta viszont igen…

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

simpe_dora

2020. május 5.

Már régóta keresem a tökéletes sampont, de mindig belenyugodtam hogy az én hajam sose lesz szép, dús és csillogó. Vékonyszálú és hamar zsírosodó a hajam, két naponta kell mosnom, most viszont van hogy három napig is bírja!! Nekem ez megváltás :D Együtt használom egy Gliss Kur hajspray-vel, ami szintén dúsító hatású, a kettő együtt csodát művel a hajammal. Egy próbát megér!

Update: Megint elővettem ezt a sampont és sajnos mégsem vált be :( Száll tőle a hajam és a második napra olyan zsíros lesz a hajtövem, hogy össze kell fognom a hajam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

Amarillys6

2019. november 25.

Nagyon nem vált be. Egyáltalán nem habzik, csomót ki kell nyomni belőle, hogy tisztának érezzem a hajam. Utána nehéz kifésülni, és viszket is tőle a fejbőröm. Ezek után sztem nem veszek semilyen Syoss sampont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

Bloom

2019. április 26.

Nem rossz sampon, kellően dúsít. Elegendő keveset használni egyszerre, így sokáig kitart, és az illata is jó. Ár-érték arányban megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

persephone

2019. március 21.

Sajnos nekem nem ért semmit. Viszketett tőle a fejbőröm, a hajam pedig lapos lett, és megbolondult, össze-vissza szállt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

TRittaa

2018. november 16.

Ár-érték arányban szuper sampon, többször újra vettem. Nálam szépen hozta az ígért eredményeket, de csodát nem tett a vékony szálú hajammal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

rencike666

2018. október 29.

Nagyon rossz. Már másnapra olyan zsíros a hajam tőle mintha 1 hete nem mostam volna. Volt olyan hogy reggel megmostam, estére már zsíros volt. Ilyet még semelyik samponnál sem tapasztaltam. Csak az illata miatt adok 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Emolliensek: Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Panthenol, Dimethicone, Hydrogenated Castor Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Cocamide MEA, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Hydrogenated Castor Oil, Laureth-4, Laureth-23
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Cocoamphodiacetate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Cocamide MEA, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Hydrogenated Castor Oil, Laureth-4, Laureth-23
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal
Parabének: Methylparaben
Színezékek: CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Methylparaben, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.