Syoss

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Esther, Módosítva: 2014. január 31.

Kategória:   Samponok

Száraz, erőtlen hajra. Mélyen, a hajszálak belsejében feltölti a sejteket Keratinnal, az erős és sima hajért. Ragyogást és rugalmasságot biztosít.

cucumiajsu

2020. május 27.

Nagyon meg vagyok elégedve a Syoss termékekkel, már régóta használom őket, mert imádom az illatát - különösen ennek a keratinom samponnak - és nekem nagyon sokat segített a töredezett hajam helyreállításában.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Aprilla

2020. május 9.

Pozitívuma: hajtöredezésre jó, amúgy a szárazsággal semmit nem kezd+ finom illata van. Az ára is egész jó.
Negatívum: nem túl természetesek az összetevői.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 9.

Negatívum: nem túl természetesek az összetevői.

Flowergarden

2020. március 23.

Nekem ez a sampon vált be a legjobban.
Szép, fényes haj, könnyen formázható,jó illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 23.

Nekem ez a sampon vált be a legjobban.
Szép, fényes haj, könnyen formázható,jó illatú.

Dorotii66

2020. március 16.

Az illata kellemes, sokat segített a töredezett hajamon, és sokáig eltart. Az egyetlen negatívum, hogy jobban zsírosodik tőle a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

Pumpkinpie

2020. március 11.

Nem tudom nem érzem hogy bármit is csinált volna amire azt mondom hogy "húha". Elhasználram ha már megvettem, de nem fogom újra venni. Ettől jobb samponok is vannak jobb áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 11.

Timo6

2020. február 9.

Szerintem már a külsejével együtt a belső összetevők is változtak. Nekem nagyon tetszik amit látok hajmosás után. Tettem persze rá a balzsamjából is. De nagyon szép lett tőle a hajam! Feltöltötte teljesen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 9.

fdrvtt

2019. december 3.

Az illata nagyon tetszik, nagyon jól habzik. Az egyetlen problémám az volt vele, hogy első használat után borzalmasan korpás lettem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 3.

annroi

2019. október 3.

Én szeretem, tetszik az illata, nagyon jól habzik, sokáig elég. A Pantene Pro-V balzsamjával együtt használom és nagyon puha tőle a hajam. Viszont nem hiszem, hogy újra veszem, mert ennyit a Pantene samponja is tudott, olcsóbb áron, és az kevésbé zsírosította a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

HDorina

2019. szeptember 7.

Nagyon kellemes az illata. Könnyen habzik. Hajmosás után különösebb tápláló hatást nem vettem észre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

nagygreta212

2019. augusztus 23.

Festett szőke, vékonyszálú és sérülékeny hajamra csodaszer. Kitolja a hajmosást, szép fényt ad a hajamnak a következő hajmosásig, a hajam könnyen kifésülhetővé válik általa, és úgy vettem észre hogy felgyorsította a növekedést is. Nekem nem azt a tipikus megmosom és csoda, másnap már sprőd "élményt" nyújtja, hanem tényleg a tartós fényességét és puhaságot. A használata óta 1-2szer mosok hajat hetente, az eddigi 3-4 helyett.
2. flakont fogyasztom éppen:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

2. flakont fogyasztom éppen:D

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Emolliensek: Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Panthenol, Dimethicone, Hydrogenated Castor Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Cocamide MEA, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Hydrogenated Castor Oil, Laureth-4, Laureth-23
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Cocoamphodiacetate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Cocamide MEA, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Hydrogenated Castor Oil, Laureth-4, Laureth-23
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Hexyl Cinnamal
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Potassium Sorbate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.