Syoss

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Esther, Módosítva: 2014. január 31.

Kategória:   Samponok

Száraz, erőtlen hajra. Mélyen, a hajszálak belsejében feltölti a sejteket Keratinnal, az erős és sima hajért. Ragyogást és rugalmasságot biztosít.

Anett1224

2021. március 12.

Alaposan megtisztítja a hajat, viszont brutálisan kiszárította a fejbőrömet. Biztos, hogy nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

Serpentina

2020. november 5.

Nem rossz kis sampon, de az én hullámos + száraz hajamnak ennél több kakaó kell, ezért a Curls & Waves-et és a Ceramide Complexet jobban szeretem.
Önmagában ez is szép eredményt varázsol, mint az általam eddig próbált összes Syoss. Egy kicsit olyan hatása is van, mintha valami hajlakkal fixáltam volna a frissen mosott tincseimet, de sokkal hamarabb zsírosodik, mint eddig bármi mástól. Három nap múlva már sehol a friss, dús hatás, ami egyébként a többivel működik. Továbbá sokkal fakóbbnak tűnik tőle a hajkorona, nem nyújtja azt a szép, egészségtől fénylő hatást.
A megújult verziót vettem már belőle egyébként, aminek valami csodálatos illata van. Mintha valami pralinékrém lenne, felér egy parfümmel.
Kipróbálni nem volt rossz, de aki szereti jobban kitolni a hajmosási procedúrát, annak nem biztos, hogy tökéletes lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 5.

kacsamama

2020. augusztus 9.

Remek sampon, ha elfogy mindig ezt veszem! Gyakran festem a hajam és képes szépen helyreállítani a töredezett részeket emellett az illata is finom. Szinte mondhatnám rá, hogy csodaszer :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

barbarabalog

2020. június 22.

Jó az illata, fényes és puha tőle a hajam (balzsamot is használok azért hozzá), viszont eléggé hamar zsíros lesz mosás után a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 22.

rivafive

2020. június 18.

Borzalmas! Mintha csak bevizezném a zsíros hajamat és megszárítanám (még akkor is ha alapból szükségtelen volt megmosni)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

cucumiajsu

2020. május 27.

Nagyon meg vagyok elégedve a Syoss termékekkel, már régóta használom őket, mert imádom az illatát - különösen ennek a keratinom samponnak - és nekem nagyon sokat segített a töredezett hajam helyreállításában.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Aprilla

2020. május 9.

Pozitívuma: hajtöredezésre jó, amúgy a szárazsággal semmit nem kezd+ finom illata van. Az ára is egész jó.
Negatívum: nem túl természetesek az összetevői.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 9.

Negatívum: nem túl természetesek az összetevői.

Flowergarden

2020. március 23.

Nekem ez a sampon vált be a legjobban.
Szép, fényes haj, könnyen formázható,jó illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 23.

Nekem ez a sampon vált be a legjobban.
Szép, fényes haj, könnyen formázható,jó illatú.

Dorotii66

2020. március 16.

Az illata kellemes, sokat segített a töredezett hajamon, és sokáig eltart. Az egyetlen negatívum, hogy jobban zsírosodik tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

Pumpkinpie

2020. március 11.

Nem tudom nem érzem hogy bármit is csinált volna amire azt mondom hogy "húha". Elhasználram ha már megvettem, de nem fogom újra venni. Ettől jobb samponok is vannak jobb áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 11.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Emolliensek: Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Panthenol, Dimethicone, Hydrogenated Castor Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Cocamide MEA, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Hydrogenated Castor Oil, Laureth-4, Laureth-23
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Cocoamphodiacetate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Cocamide MEA, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Hydrogenated Castor Oil, Laureth-4, Laureth-23
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Hexyl Cinnamal
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Potassium Sorbate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.