Syoss

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Sajtosmasni, az összetevőket feltöltötte: AlexandraMinka, Módosítva: 2016. február 26.

Kategória:   Hajfestékek

A SYOSS Világosító sorozat professzionális minőségű világosító termékcsalád otthoni használatra. Erősítő Selyem Protein Komplex-szel a szalonszépségű szőke hajszínért és egészséges fényű hajszerkezetért.

0Pitypang0

2022. május 12.

Megmentette az életem!
3 év barna hajfestés után és egy 3 hónapos lenövéssel át akartam festeni a hajam vörösre a loreal majicontrast red-el ami elméletileg sötét hajszinből 6%-os oxival egyből gyönyörű vörös hajat varázsol. Meg is néztem vagy 50 videót nehogy elsz@rjam a hajam.
De hiába képeztem ki magam.
Nagyon gáz lett. A lenövésnek nagyon szép színe volt. Viszont a festett barna meg se moccant. Ja de. Megmoccant, konkrétan fekete lett. Aztán álltam a tükör előtt 10 centi piros hajjal a fejem tetején majd hirtelen fekete hajvéggel. Hát nagyon gáz volt a végeredmény.... Életembe nem néztem még ki ilyen ótvarul :D
Aztán természetesen pánikolva rohangáltam ide oda hogy hát én így biztos ki nem teszem a lábam a házból azonnal kell kezdenem valamit ezzel a förtelemmel mert így aludni se fogok tudni... Persze mind ezt 22:30-kor... :D
Még jó hogy a drogériába ezt a terméket megláttam és hoztam belőle mert gondoltam ha minden kötél szakad csak jó lesz. Aztán eszembe is jutott hogy vettem, de nagyon féltem hogy hát most festettem még ezt is rá kenem tuti ki hullik a hajam, de én így nem tudok maradni egy perccel se tovább. Szóval a koktélt ki kevertem utasításnak megfelelően, majd egy kis tincset levágva ki próbáltam. 20 perc után megnéztem a kis tincset, nem nyúlt a haj, szépen leszedte a sötét szint és világos vörösre szedte le. Szóval felkentem a hajamra ahol sötét maradt, nem hagytam teljes hatóidőt csak 15 percig volt a hajamon. Le mostam megszárítottam és gyönyörű piros vörös lettem, pont amilyet akartam és még a hajtövemmel is megegyezik, szóval nem lett foltos. Kicsit szárított természetesen, de közel sem annyit mint amennyire én gondoltam. Szóval ez a termék nekem minden pénzt megért. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 12.

Megmentette az életem!
De hiába képeztem ki magam.

Nixi0930

2021. november 29.

Szőke hajfestés előtt használtam csak a lenövésre.Sose tudta kellően kivilágosítani a hajtövem,középbarna az eredeti haszínem,kicsit mindig más színű lett az a rész festés után.Viszont nem szárítja ki drasztikusan a hajtövet.3 csillagot azért megér,mert ha nem ultravilágos hajszínt szeretnél,elég lehet ez is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 29.

szpannnaa

2021. március 22.

Szerintem szuper!
Kallos festékkel, 12-es oxival, festettük a hajamat, mondanom sem kell, hogy ami szőke volt fehér lett, ősz voltam. Kár volt kipróbálni ... utana, gondoltam a megszokott paletta hajfestékem majd befogja a sárgás tövemet és a fehér végeket.. két árnyalatban is vettem, egy fokkal jobb lett, de meg mindig vállalhatatlan ..
A hajam minősége a festek lemosás után valami borzalmas lett.

DE, végső elkeseredettségemben megláttam ezt a polcon, szerencsére nem olvastam véleményeket. 9-10 árnyalat gyönyörű világos szőkére fogta be a hajamat, mint amilyen a dobozon, a tövem sem sárga már. Lemosáskor pedig alig éreztem, hogy ez festek, selymes, puha volt a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

Szerintem szuper!
A hajam minősége a festek lemosás után valami borzalmas lett.

ngsrr

2020. december 25.

Borzalom! Alapból közép-sötétbarna hajam van, ami balayage technikával lett szőkére festve, de egy kicsit több szőkét szerettem volna, úgyhogy vettem egy ilyet, és jópár tincsre kentem belőle, egységesen. A technikámmal az eredményt elnézve nem lett volna probléma, inkább a festékkel... a barna részeket narancssárgára világosította, a szőke részeket meg csibesárgára SÖTÉTÍTETTE! Így a szőke balayageomban most csomó csibesárga rész van, ráadásul mintha egyenletlen is lenne. Alfaparf 7-es szőkítőport és hozzá 9-es oxit vettem a kellékesben, összesen kb 1200 ft-ért. Gyönyörűen kiszedte a sárga tónusokat, és felvilágosította agyonégetés nélkül, szép hamvas szőkére. Ez a syoss termék meg egy nagy lópikula, oké hogy világosít, hisz ez a dolga, jó erős anyag van benne, de többet árt mint használ, cseppet sem kíméletesebb mint egy jó minőségű szőkítő a fodrászkellékesből, mindenkinek azt ajánlom, hogy ha már belevág, használjon professzionális termékeket, azon belül is valami minőségit, nem amit a kellékesben az eladó rádtukmál mert azt is el kell adni valakinek. Garantálom hogy nem jön ki drágábban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 25.

TusKa

2020. december 16.

Szépen felvilágosítja a hajat. Könnyebb vele bánni, mint a sima szőkítővel az állaga miatt. Jobban eloszlatható egyenletesen, de több anyaggal is kell számolni, mint egy hajfesték esetében.
Én a 13-5-ös verziót szoktam használni, a végeredményt pedig Casting Color Creme Gloss 1010-el színezem, ezzel érek el tökéletes eredményt, ami természetes és szinte egyáltalán nem sárgul.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 16.

Dokamercedesz24

Korcsoport: < 18
2020. augusztus 28.

13-5. Melíroztam már a hajam Kallossal és Alfaparffal is de ez vezet! Árban is tökéletes. Nekem alapvetően szőke a hajam, így csak világosabb melírokat szoktam bele tenni magamnak. Nem olyan büdös mint más fajta szőkítő, de nem is kellemes. A hozzá járó Platinum nevű pakolásnak erős lila színe van (szerintem az hozza meg főleg a hatását és ezért nem lesz csibesárga.) A balzsam, ami szintén hozzá jár maga a megváltás! Bár lehetne külön is kapni! Nagyon sűrű, tömény és nagyon jól teszi a dolgát. (én még leave-in ként is hagytam meg egy kicsit) szóval csillagos 5. Tökéletes hatás, nem nagy áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

fici

2020. augusztus 17.

Pár évente szükségem van az alapjáraton feketére festett hajszínemtől megszabadulni :D (Amihez természetesen mindig visszatérek...) Általában ezt használom, most is így történt. Talán az eddigi legjobb eredményt sikerült elérni vele mindössze 20- 25 perc alatt. Egységesen leszedte a feketét egy szép vöröses- bordós-barnás árnyalatra, hajtőtől kb 10 cm-ig pedig szőkére pikk-pakk. Utána ment rá egy gesztenyebarna, és teljesen egységes képet kaptam, szóval most örülök :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

aalexaa

2020. június 5.

Egyszer használtam csak, kifakult rózsaszín hajat szívtam le vele, gyönyörű lett a végeredmény, egységes, kicsit ugyan sárgás, de az nyilván a hajam miatt (meg mert a rózsaszín előtt sokáig vörös voltam), de sokkal kevésbé lett sárga, mint vártam. Annyira jól nézett ki, hogy mindenféle más festék nélkül is simán vállalható lett volna, amin nagyon meglepődtem, mert még fodrásznak sem sikerült soha ilyen egyenletesre kiszőkítenie. Egy doboz elég volt a vállig érő hajamra. KIcsit nyilván szárított, de sokkal rosszabbra számítottam, szőkítőhöz képest nagyon kíméletes (pedig iszonyú száraz a hajam, máskor szőkítés után hetekig babusgatnom kell). Ha újra drogériás szőkítőt keresnék, őt választanám.

Update: Továbbra is a kedvenc drogériás szőkítőm, mindig a várt eredményt hozza, miközben a hajam is megmarad. Legutóbb egymás után kétszer használtam (feketéből rézvörös itthon, egy nap alatt), és ugyan szárazabb a hajam, jobban igényli a törődést, de nem égett le tőből, ami elég szép eredmény :D Továbbra is ezt fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

szata1

2020. június 5.

Akciósan vettem a 13-5-öst. Világosbarna a hajam, nem volt még szőkítve, visszamaradott festék se volt rajta. Nem világosított rajta sokat, pedig 45 percig rajta volt. Viszont szép aranyszőke lett a hajam, minimálisan sárgult, de a kallos hamvasítója megoldotta a problémát. A hozzá járó pakolást nem használtam, de a balzsam tetszett. Nem szárított és könnyű volt használni. Nem hozta az ígért hatást, de szép lett a végeredmény ezért megkapja a 4 csillagot.

Update kipróbáltam a pakolást is belőle, eszméletlenül puha, fényes lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 5.

adripatton1993

2020. január 13.

Évekig feketére volt festve a hajam, az első használat után már látszott az eredmény 😊vöröses, gesztenye barna színű lett a hajam, de még kétszer háromszor átmegyek rajta. Nem is roncsolta hajamat, és amit hozzá adtak balzsamtól annyira puha lett a hajam 🤩úgyhogy én csak dicsérni tudom és ajánlani

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol, Niacinamide, Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Ceteareth-20, Isopropyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Coconut Alcohol, Helianthus Annuus Seed Oil, Ceteareth-20, Dimethicone, Dimethicone, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Dimethiconol, Panthenol, Cyclomethicone, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Ceteareth-20
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Sodium Laureth Sulfate, Coconut Alcohol, Ceteareth-20, Ceteareth-20, Cetrimonium Chloride
Fényvédők: Benzophenone-4
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone, Dimethiconol, Cyclomethicone
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Coconut Alcohol, Quaternium-87, Etidronic Acid, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Citronellol, Isopropyl Alcohol, Methylparaben, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Limonene, Benzyl Alcohol
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Acid Violet 43
Tartósítószerek: Behentrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Cetrimonium Chloride, Methylparaben, Benzyl Alcohol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajszínező összetevő. Elsősorban hajfestékekben találkozhatunk vele.