Syoss

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Sajtosmasni, az összetevőket feltöltötte: AlexandraMinka, Módosítva: 2016. február 26.

Kategória:   Hajfestékek

A SYOSS Világosító sorozat professzionális minőségű világosító termékcsalád otthoni használatra. Erősítő Selyem Protein Komplex-szel a szalonszépségű szőke hajszínért és egészséges fényű hajszerkezetért.

Syoss Lighteners - blond lightener 9 levels
Ár: 1000 Ft , Eladó: fritz.aniko
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, fizetés: készpénz
Nairam

2019. november 15.

Nagyon sötétbarna/ fekete az eredeti hajam, platina szőkére festettem évekig ennek a segítségével.DE csakis a lenövéses tövekre használtam a 13.-0 számút,fontos megjegyezni,hogy a teljes hajam fodrász szivatta hónapok alatt platinára, tehát ettől NE várd,hogy egyből szőke leszel,azt bízd fodrászra inkább! Szóval tőfestésre használtam,mert hamar látszott a fekete lenövés.
Marha erős, tényleg szépen világosít! Akinek eleve világosabb az alapszíne, az inkább ne ezt válassz,hanem gyengébbet! Ez nem szőke hajfesték,hanem vilagosító!!!! Ezt fontos figyelembe venni!
Valóban szárít ,mint minden szőkítő procedúra,de még mindig jobb mint a régi szőkítőpor....
Viszont én azért hagytam abba,mert rettenetesen véresre marta a fejbőröm,és sebes lett minden festés után,míg végül azt mondtam elég! Maradok inkább barna, csak ne marja a fejem többet. Szúrós szagú,bekönnyezős, erős festék.
Csak oda kenjétek ahol világosítani kell, a már szőke hajra ne!!!!! Ha valaki tudja,hogy kell használni és nem allergiás rá,akár a legjobb barátja is lehet. A -1 csillagot az allergiás reakció miatt adom,de a termék egyébként szépen világosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Mirabylia

2019. július 3.

Nekem majdnem fekete a hajam télen, annyira sötét barnába hajlik. Néha meg inkább gesztenyés vöröses. A hajam nagyon vörös pigmentes, szinte nincs olyan dobozos hajfesték,ami jól működne.
Ez volt az első, amivel hosszú idő után mertem próbálkozni, de csak mert rövid lett a hajam.
Nem is értem, hogy erős szőkítőt miért használnak olyanok,akiknek nem kell!?
Ez az egyik legjobb, amit valaha vettem. Sajnos nagyon oda kell figyelnem, mert a nem hamvas árnyalatok nagyon sárgulnak a hajamon. Viszont a hamvasból a 12-es és 9-es szőkék nagyon szépek. A hajamat nem marja meg, de jól kivilágosítja. Pedig voltak meredek kísérletezések, amikor azt hittem, hogy most aztán jöhet a nullás gép! Semmi gumis haj, semmi szalmakóc. Max kicsit szárazabb lett, de megfelelő hajápolókkal (egy jó balzsam és hajvégápoló), teljesen sima, fényes, puha és jól kezelhető volt a hajam. Ráadásul a hajvasalást vagy a sok hajformázót is kibírta.
Arra figyeljetek, hogyha túl erős szőkítőt használtok, pedig nem elég sötét a hajatok, akkor az visszaüt! Akár dobozos, akár profi cucc! Ha 12-es erősségű holmit kenni egy világos vagy gyenge hajra,attól nem lesz világosabb, sem gyorsabb a dolog. Úgymond kémiailag megégeti a hajat, amitől besárgul, törik stb.
Mindig jobb gyengébb kencével kétszer dolgozni, mint egy brutál erőssel nagyon mellé lőni. Főleg, ha nem vagy profi/tapasztalt/biztos a dolgodban. Hónapokra,de akár pár évre is hazavághatja a hajad.
Ha valami gyanúsan erőteljes reakciót vált ki, akkor fordulj orvoshoz és kérj allergia tesztet, mert valószínűleg allergiás vagy valamelyik összetevőre! Nagyon komoly problémák adódhatnak belőle! (Saját tapasztalat, nagyon oda kell figyelni. Akár halálos kimenetele is lehet hirtelen a semmiből. Legyetek óvatosak!)

A Syoss hamvas szőkítőit egészen biztosan újra fogom venni. Remélem nem változtatnak az összetevőkön. :) Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 3.

Nem is értem, hogy erős szőkítőt miért használnak olyanok,akiknek nem kell!?

Melszi

2019. március 7.

Platinum fajtáját vettem meg, a sötétbarna halmozottan festett hajamra. (Intenzív vörös hónapokig majd sötétbarna). Középbarna hajat szerettem volna a sötétbarna vöröses csillogású hajamból, így ezt a szőkítőt vettem meg. Egyenletesen szedte a színét, nem vártam meg a hatóidőt, mert 20 perc elteltével már karamell színűre szőkítette. 1-2 helyen ahol a hajam szárazabb, ott 1 árnyalattal világosabbra vette ki a színét. Majd szárítás után rögtön rákentem a hajszínezőt és egyenletesen befogta az egész hajkoronámat :) A szerkezetét nem igazán roncsolta. Nyilván icipicit sprődebb a hajvég, de 2 olajos pakolás után majd jobb lesz.
Ami nekem borzasztó negatívum ezzel a termékkel kapcsolatban, hogy annyira ammónia szagú az első 10 percben, hogy iszonyatosan, elviselhetetlenségig marta az orr-és szájnyálkahártyámat, ki kellett szaladgálnom levegőt venni. A szemeimet az ammónia vörösre csípte, ömlött a könnyem.
Azért adok 4 csillagot, mert magát a szőkítést csodaszépen véghezvitte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Azért adok 4 csillagot, mert magát a szőkítést csodaszépen véghezvitte.

naturefun

2019. február 24.

6.42 , vöröses barna hajfestéket használok, erre csináltam házilag melírt a 13-5 színből a festés után 4 nappal - tehát lenövésem nem volt. 30 perc alatt szépen leszívta, de sárga lett, illetve némelyik tincs töve narancssárga. Nem vagyok fodrász, biztos valamit rosszul csináltam, de nem bántam meg, mert jól látható melírom lett. Vettem egy Syoss meleg barna bemosót, amit az egész hajamra feltettem és a végeredmény olyan lett, mint amit elképzeltem. Ezt a szőkítőt biztos nem merném egész hajra feltenni, nagyon rizikós, hogy szép egységes lesz. 4 csillag a sárga szín miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 24.

Thedoroo

2019. február 8.

Az utóbbi hónapokban igencsak megtetszettek a rózsaszínes, lilás színek, így ezekben pompázott a hajam (ombre). Hajfesték eltávolítás után a lilából zöldes foltok maradtak, ezeket szerettem volna eltávolítani, amit ez a világosító lényegében meg is tett. Arany-méz színű lett a hajam, nem mondanám, hogy meg vagyok elégedve a színével, de nagyjából erre számítottam. Némi világosítást még igényel, mert meleg árnyalatot kaptam, de azt másik termékkel meg tudom oldani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 8.

Rachel22

2018. december 22.

Nem tudom mit gondolnak azok, akik lehúzzák a terméket, mert az évek óta 4-essel festett hajukból nem varázsolt egy alkalom alatt platinaszőkét... Én is régebben is évekig festettem feketére illetve sötétbarnára a hajam, tavaly nyáron leszívtuk a fodrászommal világos szőkére. Akkor az nagyon tönkretette a hajam, hátközépig ért, de áll alá érő lett belőle... Úgyh szőkéről visszaálltam a sötétbarnára, és erősíteni kezdtem, hogy kicsit összekapja magát. Tehát egy éve sötétbarna festékkel festem otthon, havonta. A hajam vége már fekete volt, meg úgy az egész hajam benyomása inkább fekete volt, mint barna. Rájöttem, hogy rettenetesen öregít, ezért elhatároztam, hogy világosabbra váltok, mondjuk valami középszőke a cél, nem kell hogy világítson, de egy finom kis nőies-fiatalos szőke árnyalatot szeretnék elérni. Tegnapelőtt felkentem ebből a 13-0-as világosítóból, és igen, a tövemet csibesárgára, a többit répavörösre szedte. De ennyi sötétbarnára festés után nem is vártam mást. Ráfestettem egy világos aranybarnát, ettől szép egységes, közepes rezesvörös lett a hajam, ilyen meleg tejcsokis árnyalattal. Kicsit hagyom pihenni, és újból rá fogok menni, de most majd a 13-5össel, utána pedig befestem közepes hamvasszőke festékkel. Szerintem hibátlan a termék, a legkíméletesebb szőkítő, amivel valaha találkoztam (voltak már az évek alatt otthoni próbálkozásaim sajnos..), egyáltalán nem szárította ki a hajam, nem törik, nem hullik. Nekem felér egy csodával. Mindenképpen 5 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 22.

Dominika98

2018. június 22.

Majdnem két évvel ezelőtt szőkitettem ki a fekete hajam ezzel akkor foltokban de kiszívta. Most a hosszat szerettem volna a világos barna hajamnak kiszőkíteni és nem csinált vele szinte semmit. 13-0 vettem, ugyan azt mint két éve. Itt ott aranyszínű lett, de amúgy szinte semmit se csinált vele. Legalább nem roncsolta :) gondolom valamit változtattak az összetevőkben azért nem működött most. Adok még neki egy esélyt 1 hónap múlva :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 22.

redcat66

2018. május 28.

Feketéből narancs!
Elsőre!
13 -0 : teljes siker, a szőke lenövésemből majdnem fehér lett.. :D
A hajkárosodás elhanyagolható mértékű, a hagyományos oxi-szőkítőporos megoldáshoz képest pedig semmi, ár - minőség arányban megfelelő, a krém nem büdös, lapockáig érő hajamra elég volt, csak jókat tudok mondani! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

Feketéből narancs!
Elsőre!
13 -0 : teljes siker, a szőke lenövésemből majdnem fehér lett.. :D

vanesszam

2018. február 21.

Szőke hajamnak szép napcsókolta színt adott, nem sárgít és gyönyörű fényes lesz tőle a hajam a hajfestést követően. Egyik kedvenc hajfesték. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

vivii95

2018. február 16.

Csodát nem vártam, de többet igen. Szőke hajamat eléggé besárgította, és nem mellesleg szépen roncsolta is. Felkenés után egyből marta a fejbőröm.. Többet nem veszem újra.. Bár nekem eddig egy Syoss sem vált be sajnos.:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol, Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Ceteareth-20
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Coconut Alcohol, Helianthus Annuus Seed Oil, Ceteareth-20, Dimethicone, Dimethicone, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Dimethiconol, Panthenol, Cyclomethicone, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Ceteareth-20
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Sodium Laureth Sulfate, Coconut Alcohol, Ceteareth-20, Ceteareth-20, Cetrimonium Chloride
Fényvédők: Benzophenone-4
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone, Dimethiconol, Cyclomethicone
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Coconut Alcohol, Quaternium-87, Etidronic Acid, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Citronellol, Isopropyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Limonene, Benzyl Alcohol
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Acid Violet 43
Tartósítószerek: Behentrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Cetrimonium Chloride, Methylparaben, Benzyl Alcohol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajszínező összetevő. Elsősorban hajfestékekben találkozhatunk vele.