Syoss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorcus89, Módosítva: 2012. november 3.

Kategória:   Hajápolók

Értékes olajat tartalmazó formulája a hosszabb és töredezett hajnak intenzív ápolást biztosít. Véd a töredezés, valamint a hajvégek szálkásodása ellen az ellenálló és rugalmas hajért, elnehezítés nélkül.

Kiszerelés: 200 ml

hedjulaa

2017. február 15.

Ez volt az első hajpakolásom és nagyon bevált. (csak a változatosság kedvéért váltottam.) Nem zsírosít, ápol és jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 15.

HedJulie

2016. augusztus 30.

Nem használtam ezelőtt sok fajta pakolást, tehát nem volt túl sok összehasonlítási alapom, de mikor megláttam gondoltam ilyen áron simán megéri kipróbálni. Nem csalódtam, sőt... Mai napig nem váltottam másra, imádom. Finom az illatta, ami nagyon lassan illan el. Puhítja a hajat és kezelhetővétette még az én hidrogénszőkére festett göndör fürtjeimet is. Ajanlom mindenkinek. Ráadásul nagyon sokáig kitart egy tégely, mert nem kell belőle sok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Vivianka

2013. július 17.

Agyon szőkített hajamra vettem, hátha segít neki valamit. Nem is volt vele semmi gond, hamar teszi, amit tennie kell, az illata is kellemes, de 2 naponta kellett használnom, mert nem volt tartós hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

dorcus89

2012. november 4.

A vastagszálú, dús, festett hajamra ez volt a legjobb pakolás. Az olajok segítettek kezelhetővé tenni a hajam, puha és illatos lett ha használtam. Na meg nem szeretem ha 10-15 percet kell várni egy pakolásra, és ennél 2-3 perc is elég. Most váltottam, de meg is bántam, mert maradnom kellett volna annál ami bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 4.

Hidratálók: Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol