Syoss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. február 18.

Kategória:   Samponok

A Syoss Oil21-komplex-szel mélyrehatóan táplálja a hajat és rugalmasabbá varázsolja azt. Nagyon száraz, szálkás hajra. Intenzív ápolás a mélyreható táplálásért. Simítja a hajszálakat, valamint rugalmassá és hosszantartóan szálkásodás mentessé varázsolja a hajat. 21 értékes olajjal

Audry1

2019. szeptember 6.

Én imádtam ezt használni! Nagyon jó illatú és úgy éreztem, hogy hidratálja a hajamat, ami sajnos nagyon tönkre volt menve. Puhább és talán erősebb is lett, bár meglehet, hogy ezek a mellé használt hajpakolásoknak és olajoknak volt köszönhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Stellacska6969

2018. szeptember 2.

A sok pozitív komment hatására kipróbáltam. Első mosás után nem éreztem semmi extrát, max picit puhább hajvegeket. 4. Használat után viszont sokkal erezhetobb a hatása, puha a haj, nem töredezett olyan mértékben a hajam es nem is zsirosodik olyan hamar. Meg kb. A negyede fogyott el de ha nem tapasztalok változást tuti újra veszem ☺️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

MrkAnita

2018. augusztus 26.

A hair food mellé kerestem sampont és elsősorban itteni vélemények alapján ezt választottam.
Nagyon megszerettem!
Az illata kellemes, jól tisztít, egyáltalán nem nehezít vagy zsírosít, fényes, puha, könnyen kezelhető a hajam.
Azt nem hiszem, hogy a már kiszálkosott hajvégeket vissza tudná regenerálni, szerintem erre egyetlen termék sem képes, de rendszeres frissítő vágással rendbentartott haj esetén kitolhatja a két vágás közötti időt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Nagyon megszerettem!

Vivi001

2018. július 24.

Az örök kedvenc samponom! Kb. 1 éve találtam rá, a településünkön egy kisebb üzletben (nem drogéria). Akkor vettem egyet, adtam neki egy esélyt. Alapból nagyon gyorsan zsírosodik a hajam, és mivel hosszú, hamar lelapul. Féltem, hogy még gyorsabban fog tőle zsírosodni, de nem így lett. A legeslegkedvencebb samponom. Nem zsírosodik tőle a hajam, és nem nehezíti el a sampon. Számomra az illata is nagyon kellemes. Az utóbbi időben már a "kisboltban" sem lehetett kapni, de hirtelen megin megjelent, úgyhogy vásároltam is belőle 4-et :D Én csak ajánlani tudom. Ha lehetne, 10 csillagot adnék neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

BlueEyes

2017. június 1.

Hosszasan válogattam a samponok között, végül ez jött haza velem. Jó választásnak érzem, talán mintha jobban ápolna, mint az előzőleg használt samponok. Kicsit nehezebb érzete van a hajamnak, miután megmosom, de nekem úgy tűnik, hogy nem zsírosodik gyorsabban, így nem találom ezt problémásnak. A hajam vége egy ideje eléggé gubancosodik sajnos és úgy érzem, kicsit hidratálja ez is, így könnyebb bánni vele (de természetesen hajpakolást is használok). Az illatával kapcsolatban nekem nagyon fura, hogy mindenki parfümillatról és hasonlókról beszél - ámbár páromat is egy parfümre emlékeztette -, számomra inkább ilyen nagyon gyenge, nem is jó, nem is rossz, mondhatni uniszex illata van. Viszont ez az illat nem marad meg túl hosszan, így tulajdonképpen inkább a további termékek illatán múlik a hajunk illata, nem a samponon - ami engem egyáltalán nem zavar. Lényeg a lényeg: szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

meguntam96

2017. április 11.

Kétkedve vettem meg ezt a sampont az Oleo szó miatt. Én is féltem hogy zsíros lesz majd a hajam tőle de nem egyáltalán nem. Jobban bírja a hajam ezt a sampont mint bármelyik másikat. Az illatáról meg ne is beszéljünk. IMÁDOM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 11.

Laura

2017. február 12.

Váó!
Elég pöpec. Féltem hogy lelapul majd a hajam tőle de nem, csak egy picit jobban zsírosodik. Viszont brutál tápláló, ápolt puhi a hajam tőle.
Dm, leárazva -legalább rábukkantam így...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Váó!
Dm, leárazva -legalább rábukkantam így...

LathatatlanOzike

2017. január 22.

2016. Augusztus 26.
Félve vettem meg, mert én is arra a sok olajra gondoltam, ami esetleg összetapassza a hajam, és zsíros hajúnak fogok kinézni mosás után is. :) De nem. Meg is lepődtem.
Ápolt, szép, dús a hajacskám a használata után. Elsőre kissé szénaboglya szerű (mint ált. mindig, meg vagyok áldva a hajammal), de hiszek abban, hogy több használat után javítani fog a káoszon, mert látok benne fantáziát.
Az illata nagyon parfümös, fejfájás mellé nem ajánlott. :) Nekem is a Lancome LVEB jutott eszembe róla. Szerencsére nem sokáig marad meg az illatfelhő.
Eddig 5*, majd lesz update is, de a következő héten még nem őt fogom tesztelni, hanem hódolok tovább a sampon kattanásomnak, és kipróbálok minél többet.

2016. Október 5.
Továbbra is szuper sampon, leragadtam nála.
Esküszöm, hogy a használata óta többet nőtt a hajam a szokásosnál. Nagyon meglepődtem, tetszik, hogy ismeri a vágyaimat. :D

2017. Január 22.
1 éves sampon próbálgatás után megtaláltam őt, és mindent vitt. Na, most nem ő fog vinni mindent, hanem őt fogják elvinni. Kiárusításba tették, valahol már nem is lehet kapni. Sejthettem volna, hogy ez lesz, hiszen ilyen az én formám. 😕
Ui.: Nagyon megkedveltelek, gyere vissza!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 22.

2016. Augusztus 26.

2016. Október 5.
Továbbra is szuper sampon, leragadtam nála.

2017. Január 22.
Ui.: Nagyon megkedveltelek, gyere vissza!

Kingácska0807

2016. szeptember 25.

Az illata rendkívül finom. Tisztít is alaposan. Féltem,hogy zsírosítani fog, viszont inkább enyhe szárító érzést tapasztaltam, még a balzsam használata után is. Jó volt kipróbálni, de annyira nem lettünk barátok. Mindenesetre nem rossz termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

riella1994

2016. augusztus 20.

2016.júl.13.:Körülbelül 2 hete használom már folyamatosan. Azelőtt is volt már Syoss samponom, de az gubancolta a hajamat, így ezt is félve vettem meg ,de az összetevői nagyon megtetszettek és + pont, hogy szilikon mentes. A hajam vékony szálú, lelapulós és a hajvégek pedig szárazak. Először tartottam attól is, hogy nagyon fog zsírosítani, mivel tele van növényi olajokkal, de NEM! Több, mint 3 napot kibír a hajam mosás nélkül és ez nagyon ritka. Ez a sampon egy igazi CSODASZER, most nagyon eltalálták. Kezdetekben még nem igazán éreztem a hatását, de pár használat után már beváltotta az ígéreteit. Tényleg nagyon táplál, mert hajpakolásra sincs szükségem. A hajam puha, lágy esésű és szépen fénylik, nem lapul a fejemre, a végei is tökéletesen hidratáltak, VÉGRE nem szárazak. Balzsamot is használok az igaz (Balea Professional Oil Repair), de más samponnal hiába párosítottam ezt a balzsamot, mert kevésnek bizonyult. Viszont ezzel a Syoss samponnal tökéletes párosítás. Az illata is nagyon finom, tényleg olyan parfümös, bár hajmosás után hamar elillan, de én nem bánom. Ha úgy vesszük az ára is kedvező, mert fél liter sampont kapunk, ami azért sokáig kitart. Én akciósan vettem, de teljes áron is megvenném. A nővéremnek is nagyon bevált. Tőlünk megkapta az 5*-ot, de csak azért, mert 10-et nem lehet adni ;)

Up.: A Balea gránátalmás balzsamjával használom most és rá sem lehet ismerni a hajamra, annyira szép és egészséges, valamint gyorsabban is nő. Már többen is kérdezték mitől ilyen szép a hajam.A hajvégeimet magamnak szoktam vágni havonta, de most nincs rá szükség. :) Még mindig félig sincs a flakon, pedig több, mint 1 hónapja használjuk közösen anyukámmal és 2x samponozok, barátnőmnek is adtam belőle kipróbáláshoz, nagyon gazdaságos. Csak azért váltom majd le, mert szeretek kísérletezni, de még tuti újraveszem. Nővérem családja már 2. flakont használja. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glycine Soja (Soybean) Oil, Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil, Ximenia Americana Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Brassica Campestris (Rapeseed) Seed Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil, Macadamia Integrifolia (Macadamia) Nut Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil, Panthenol
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide MEA, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Cocoamphodiacetate, Cocamide MEA, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate
Illatanyagok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Parfum / Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene
Színezékek: Yellow 10 Lake / CI 47005, Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Sodium Benzoate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ázsiában ás Ausztráliában elő sárga szilva fa magjának a kivonata, melyet bőrpuhító (emollient) anyagként használnak  a kozmetikumokban.

A máriatövis magjából kinyert olaj. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Az összetevő gazdag linolsavban és olajsavban, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondícionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (péládul, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Barnás sárga.