Syoss

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2012. február 25.

Kategória:   Hajápolók

Hatékony formulája ápolt hajat biztosít minden nap. Regenerálja a száraz és sérült hajat, segít megakadályozni a hajtöredezést, és mélyen regenerál.

Megany

2019. augusztus 25.

Ez a repair kollekció is jó,nagyon finom az illata is de a balzsam lehetne sűrűbb,picit táplálóbb.
Na,azért mindig van itthon ebből!
Nálam lekörözte a glisskur repair-t,pedig azt is szerettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Na,azért mindig van itthon ebből!
Nálam lekörözte a glisskur repair-t,pedig azt is szerettem.

Tunderviragos

2015. július 12.

Nekem puhává tette a hajam, kétszer is vásároltam belőle, de az ára miatt inkább visszaálltam a nagyobb kiszerelésű hajpakolásokra és azt hiszem, hogy annál is maradok. Gyors segítségnek, ha nincs idő megvenni a bevált dolgokat, ő is megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 12.

Nikkol

2014. február 14.

950 ft-ért vettem, de pénzkidobás volt. Csak a hajvégemre kentem, de hajmosás után másnap már a tövénél is olyan zsíros volt mintha 2 hete nem mostam volna meg. Száraz volt, fénytelen, fakó. Nagyon nagyot csalódtam benne, pedig syoss samponokat használok. Akinek kell 600 ft-ér (1x használtam) az dobjon egy mailt, csak vigyétek el. Nincs szívem kidobni, mert az illata nagyon jó. pihee12@postafiok.hu

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 14.

Vattacukor1990

2014. január 12.

Kipróbáltam ezt is még anno, mert szeretek kísérletezgetni. Átlagosnak mondanám, sok változást nem vettem észre a hajamon. Sűrűbb, mint egy balzsam, kellemes illatú, jól eloszlatható a hajon. Pár perc hatóidő után sikerült rendesen kiöblíteni. Önmagában lehet, hogy nem nyújtott volna kellő ápolást, de én hajmosáskor több hajápolót is használok, így velük együtt jó volt. Két tubust használtam el belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

pottyos.zebra.97

2013. december 22.

Megvettem, mert nekem a syoss samponokkal még nem volt különösebb problémám, gondoltam, ez se lehet rossz. Utána megnéztem az itteni véleményeket és kicsit félve nyúltam a flakonhoz az első használatnál, merthogy mások elmondása alapján nem jósoltam túl jó végeredményt a dolognak.
Rákentem a hajamra (mindig hajmosás előtt szoktam a hajam alsó 15-20 centijét balzsamozni, kicsit benedvesítve teszem rá), aztán megmostam, és nekem tetszett, amit csinált vele. Nem volt baj a kiöblítéssel sem, és ahova jutott a felvitelkor, ott puhább volt a hajam és kevésbé szálkásodik azóta is. Tény, hogy sok kell belőle, de ahhoz képest, amire számítottam az itt leírtak alapján, egész jó teljesítmény.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 22.

Gwen

2013. április 6.

Ez a pakolás semmit sem ér, és olyan, mintha semmit sem tettem volna a hajamra. Majdnem a fél tubust rá kell nyomni, hogy érezze a hajam. Az illata nagyon jó, a hatása viszont nulla. Azért egy csillag az illata miatt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 6.

KataaBabaa

2013. április 2.

Szőke száraz hajamra használtam, meg barnára visszafestés után. Az első időkben nagyon szép volt a hatása, de a második flakonnál már botrány. Hullott a hajam és zsírosodott. Alapból is meg szokta unni a hajam a balzsamokat hamar, de azért a csomókban hullást durvának érzem. Azóta is porosodik, lassan lejár.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

kovacsrekaa

2013. április 1.

Nekem zsírosodik alapból a hajam, igy ezt a krémet csak a hajvégekre tettem mindig. Nem olcsón akkoriban 1700-ért vettem a dm-be, nekem nagyon bevált ez a termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

noxibaba

2013. február 8.

2013.02.08. Sajnos -2 *. Megmostam a hajam, nem telt el 24 óra, bezsírosodott. Mintha meg sem mostam volna. Kár, mert a frissen mosott haj puha.De ez a gyors zsírosodás... :(
Én akciósan, féláron vettem a Dm-be. Még csak egyszer használtam, nem volt rossz. Csodát nem vártam tőle, kíváncsiságból vettem meg. Meg persze, mert akciós volt. Majd pár használat után, frissítek a véleményemen!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

malik.regina5

2012. december 31.

nagyon maszkos,zsíros hatása van,ha kimosom ( már ha kitudom öblíteni rendesen)
nekem nem vált be.Változást sem észleltem,pedig próbálkoztam :\

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 31.

nagyon maszkos,zsíros hatása van,ha kimosom ( már ha kitudom öblíteni rendesen)
nekem nem vált be.Változást sem észleltem,pedig próbálkoztam :\

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Kvaterner ammónium-só. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, vagyis a hajszálak feltöltődését gátló hajkondicionáló anyag.