Syoss

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 7.

Kategória:   Hajápolók

Hajbalzsam kémiai anyagokkal és hajformázókkal kezelt hajra. Könnyebb kifésülhetőséget biztosít.

A professzionális SalonPlex technológiával készült Syoss a melírozott, festett, kiegyenesített és a különböző hajformázókkal kezelt hajra lett kifejlesztve. Segít megújítani a hajállományt minden egyes használattal, belülről feltölti a hajat, kívülről pedig rendszeres használat mellett kisimítja és megvédi a hajszálakat.

francais

2019. október 27.

Zsírosít, szöszöl, elektrosztatikussá teszi a hajat és valahogy keménnyé is, közben meg valahogy szárítja. Volt más Syoss termékem is, legalább ennyire bödületesen pocsék minőségű volt, mint ez. Semmit nem vagyok hajlandó többet venni a márkától.
Senkit ne tévesszenek meg az itteni jó vélemények!KUKA!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

Senkit ne tévesszenek meg az itteni jó vélemények!KUKA!!!

csildiko60

Korcsoport: >54
2019. október 25.

Használat után már másnap éreztem, hogy zsírosít. Ezután bármit is tudhat, nálam nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. október 25.

vomitmyheart

2019. augusztus 15.

A legeslegjobb balzsam!
Rengeteg terméket kipróbáltam, mikor a festésről való leszokás után próbáltam helyretenni a hajam és eddig messze ez a legjobb.

Nem kell belőle "túúúl sokat" használni, és egészen a következő mosásig (3.nap) érezhető valamennyire a hatása. Sokkal puhább, kezelhetőbb és egészségesebb hatású tőle a hajam. Az is óriási pozitívum, hogy a tartóssága miatt nem kell mellette 3-4 másik kencével és olajjal terhelnem a hajam hosszát a mosások között :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

A legeslegjobb balzsam!

vknynelli

2019. május 2.

A legjobb hajpakolás amit eddig használtam. Hajmosás után használom vizes hajra és utána a hatás egyszerűen elámít! Pihe-puha selymes lesz a hajam tőle. Nem nehezíti el és a hajam sem lesz hamar zsíros utána! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 2.

csokilany

2019. április 22.

Rendszeresen vasalom az egyébként is száraz hajam, ami így elég nagy kihívás minden hajápolónak. Ez a balzsam a legjobbak egyike, ami valaha is használtam rá. Puhább, fényesebb lesz tőle, sokkal könnyebb kifésülni (igazából enélkül lehetetlen is), és nem nehezíti el a hajamat. A hajszálaimat nem simítja ki még rendszeres használat mellett sem, de ekkora csodát egy balzsamtól sem várok. Finom az illata és kellemesen sűrű az állaga is. Óriási flakon, szerintem egy örökkévalóság lesz, mire elfogy, pedig nem spórolok vele.
A flakon viszont nem a legpraktikusabb, a kupakja miatt szinte csak felfelé állítva lehet tárolni, tehát nem tudom, hogyan fogom tudni a termék összes cseppjét kivarázsolni belőle, amikor már kevesebb lesz benne...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

Lill123

2019. március 22.

Zseniális!!! Ezer félét kipróbáltam már de ez a legjobb.Nagyon puha lesz tőle a hajam.Ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

Reni1889

2019. február 28.

A samponjával együtt használtam. Mindkettő nagyon el nehezítette a hajam. Semmilyen puszitív hatását nem vettem észre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

legesleg

2019. január 9.

Sokáig töprengtem, hogy Joico Blonde termékcsalád után mit használjak, mert az előbb említett szerek teljes mértékben pénzkidobás volt számomra, és akkor találtam rá ezen az oldalon a Syoss Salonplex családra, és már az 1. használat után meg voltam vele teljes mértékben elégedve!! Festett száraz szőke hajam van (nem vasalom) . Mindenkinek ajanlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 9.

dio14

2018. december 20.

Még nyáron vettem, az itteni vélemények hatására, és azóta folyamatosan használom, és még mindig kb félig van. Szóval nagyon kiadós. Sűrű, elég nehezen jön ki a flakonból, túl sokat nem is szabad használnom belőle, mert elnehezíti a hajam. Szép fényes, puha és illatos lesz tőle a frizurám, olyan, mintha fodrásznál jártam volna. Főleg ha sikerül szépen beszárítanom🙂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 20.

sziluetta

2018. december 12.

Glamour napokon szereztem be az itteni vélrmények hatására. Kifésülhetővé teszi a hajamat samponozás után, kellemes illata van. Igazából nem is tudom mit várok tőle, eddig semmi problémám nincs vele, egyelőre várom hogy hozzászokjon a hajam, mert minden balzsamnál kell egy kis idő, mire látszódi ka hatása a hajamon. Updatelek, ha változás történt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 12.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.