Syoss

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ejwi, Módosítva: 2013. október 28.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzív hajápoló folyadék.

Professzionális minőségű hajápolás Cellular Hair Restore-ral. 3 alkalmazási lehetőség:

1. Masszírozza hajmosás előtt a hajába a könnyed mélyápolásért.

2. Gyengéden masszírozza hajába, majd öblítse ki.

3. Hagyja éjszakára a haján az intenzín színápolásért és öblítse ki reggel.

meguntam96

2017. március 11.

Nagyon jó illata van! Szép fényes és puha lesz tőle a hajam! Esetleg valaki megtudná mondani hogy hol lehet még kapni ezt a terméket? Shol nem találom:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 11.

LathatatlanOzike

2017. február 7.

Sohasem akartam megvenni az ára miatt, pedig a jó vélemények nagyon csábítóak voltak. Mit látnak szemeim a Tescoban... Kiárusítás, féláron adják.
Kár, hogy megláttam. Nagyobb durranásra számítottam, az Inecto hajkondícionálómat sokkal jobban szeretem. Nem táplálja kellően a hajam, csak elnehezíti egy kicsit, furcsa tapintása lesz tőle.
Nem fogom újra megvenni, de ezt a mennyiséget elhasználgatom. Kizárólag a flakonja miatt, bele szeretnék tenni mást.
Adok neki 3 csillagot, mert azért nem vészesen rossz, és a pumpás kiszerelés telitalálat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 7.

grace

2016. szeptember 8.

Szuper akciós áron 450ft-ért vettem a rossmannban, az illata egyszerűen isteni még 2 nappal hajmosás után is lehet érezni, viszont nem vmi tábláló :/ az eredeti áráét BIZTOSAN NEM VENNÉM MEG :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

p.cseresznye

2016. június 26.

Nemrég hajat festettem, és kicsit tovább hagytam rajta a festéket, ezért elég sprőd lett a végeredmény. Körülnéztem, mit tehetnék vele, és vettem egy ilyent. Nagyon finom illata van, gyerekkoromban volt egy rózsaszín kanalas orvosság amit imádtam, na tök olyan illata van :) Szerencsére elég jól helyrehozta a hajam, érezhetően lágyabb, selymesebb, rugalmasabb lett. Be voltam ilyedve, hogy oda a szép fényes hajam, de szerencsére elég jól helyrehozta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 26.

ZsanettBV

2015. november 18.

Rengeteg Syoss termeket kiprobaltam. De ez csodat tesz. Ha van idom akkor egy estere vagy csak nehany orara a hajamon hagyom,utana kioblitem,de ha 3percre teszem fel mar akkor is csodakat muvel!
Tobbszor ujravettem mar es fogom is. Az illata is kellemes!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 18.

Tobbszor ujravettem mar es fogom is. Az illata is kellemes!:)

blackcat00616

2015. november 4.

Eddig nem váltak be nálam a Syoss termékek, de szeretek mindig valami ùjat kipròbálni. A hajam szőkìtett ombre ééés seprűs.
Hajmosás, utána rárakom a pakolást a hajamra, rajta hagyom, ameddig jòl esik relaxálni a kádban és lemosom. A hajam puha és kellemes illatù, másnap is érződik 🙆

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

sztimi

2015. augusztus 24.

Nagyon elégedett vagyok vele. Minden hajmosásnál használom és már néhány alkalom után a csúnya söprű végű hajam puha és fényes lett. Abszolút megéri az árát és sokáig kitart. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

laracroft

2015. március 20.

A Syoss termékeket úgy általában nem szeretem, a hajam pedig erősen roncsolt, szőkített, száraz, stb., de megvettem, mert a DM-ben valami hihetetlenül olcsón szórták ki, ha nem felejtem el, vissza is megyek majd felvásárolni a maradékot, mert ez valami isteni!!! :)

Azt szoktam mondani, hogy a törött hajvégeket már semmi sem ragasztja össze, maximum lesimítja, és nem hiszek a csodákban, de rengeteg balzsam/pakolás próbálgatása után ez tényleg bevált! A hajam finomabb tapintású, puhább, könnyebben fésülhető, mint bármelyik másik balzsammal, és igen, én simán csak balzsamként használom.
Aki nem csodát vár, hanem egy száraz hajra való kiváló pakolást, annak maximálisan tudom ajánlani.
Az én hajamat nem zsírosítja, nem nehezíti el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 20.

Az én hajamat nem zsírosítja, nem nehezíti el.

pilluska

2015. március 4.

Még régebben vettem majdnem 70%-os kedvezménnyel jutottam hozzá. Próbáltam száraz hajon és vizes hajon is pakolásként. Igazából semmi extra, kb 2 napig szép a hajam, aztán ugyanolyan száraz lesz a hajvégem. Az illata finom és valamennyire meg is marad a hajamban, nem ront a haj helyzetén de nem is javít. Nem az igazi, 4 pontot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 4.

rosa.love

2014. december 31.

A hajam elég jó állapotban van, úgyhogy nem tudok nyilatkozni a sérült hajra való hatásáról, de elég jó kis pakolás ez. Az elég jó alatt erős közepest értek, de tény, hogy az aranyszínű flakon és a pici aranyszínű csillámok a krémben sokat hozzátesznek az élvezeti értékhez. De csillivilli ide vagy oda, sajnos nem nyomja le a serical lattét. Leszedésnél csodálkoztam, hogy hová tűnt az a jelentős mennyiség, amit felvittem a hajamra, olyan,mintha egyszerűen beszívta volna. Örültem, mert hát ha egyszer beszívta, csak jónak kell lennie valamire, de őszíntén szólva semmi extra hatást nem tapasztaltam lemosás és szárítás után. A lattétől jobban fénylik és kész. Kapjon 4 csillagot,mert a felhasználói élmény a gazdaságos,kényelmesen kezelhető tubussal, enyhe-kellemes illattal, csillámokkal kárpótol azért, hogy ezt a hatást szinte bármelyik balzsam produkálni tudja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 31.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Leggyakrabban hajápolókban használt elektromos töltődést megakadályozó, hajkondícionáló anyag.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.