Syoss Supreme Selection Revive 3in1 Color Perfect Miracle Intenzív Hajszínvédő Folyadék

Syoss

Ár:   1599   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: hajnalbogar, Módosítva: 2014. június 5.

Ár:   1599
Kategória:   Hajápolók

Intenzív ápolás a színvédelemért és színmegtartásért
Szakértőink 3 féle alkalmazási lehetőséget ajánlanak:

1. Hajmosás előtt: Masszírozza hajmosás előtt a hajába a hosszantartó színmegtartásért, elnehezülés nélkül
  2. Hajmosás után: Gyengéden masszírozza hajába, majd öblítse ki az inzenzív regenerálásért & hosszantartó, ragyogó színért
  3. Éjszakai ápolás: Az intenzív hajápoló folyadékot hagyja hatni éjszaka, majd öblítse ki. Az eredmény: mélyreható színvédelem és hosszantartó színmegtartás.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

lenatasa07

2019. január 7.

Vėletlenül futottam bele a ternėkbe a belvárosban egy kis üzletben. 500 ft körül . Nagyon szėp fėnyt,puhaságot s csillogást ad a hajnak. Ha lehetne mėg ott kapni biztosan újra vennėm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

meguntam96

2017. január 15.

Lehet ezt még kapni valahol?? Imádom nagyon jó az illata szép puha lesz a hajam tőle használat után és tényleg segít a szín megtartásában ha lehetne 10 csillagot is adnék rá!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

stefanie95

2016. január 14.

Ahogy az előttem szólok is, én is csupa jót jöttem írni! :) A kezdetekben is szerettem , mert könnyű volt adagolni, mostmár több, mint másfél hónapja használom, és a hajszínemet remekül megvédte a fakulástól. Örülök, hogy rá találtam, mert nagyon jól ápolja az egész hajat, az illata számomra kellemes és ár-érték arányban is remekül teljesít. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

Runway

2015. november 18.

Hajmosás után használom, mint egy balzsamot, bemasszírozom a hajamba, majd pár perc után alaposan leöblítem. Finom, puha tapintású lesz tőle a hajam, és a színét is jól tartja. Az illata szerencsére nem túl intenzív. Maximálisan betartja az ígéretét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 18.

ylexe

2015. augusztus 26.

Akciósan vettem, és egyelőre úgy néz ki, megérte. Nagyon puha utána a hajam. A színvédő funkciójáról egyelőre nem tudok mondani semmit. Illat nem marad a hajamban kb. semmi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

aalexaa

2015. február 9.

Nemrég vettem, miután visszatértem a vörös hajhoz, amire jobban kell vigyázni, mint a barnára (csak nem tudom békénhagyni a hajam :D). Nagyon jó illata van, amíg el nem mentem hajat mosni, a barátom végig a fejemet szagolgatta :D Kellemesen puha lesz tőle a hajam, már hajmosás közben érzem, mennyivel puhább. Eddig csak hajmosás előtti pakolásként használtam, de majd kipróbálom balzsamként vagy balzsam után is. Remélem sokáig elég lesz. A hajszínemre is nagyon szépen vigyáz, szinte semmit nem kopott még, pedig jópárszor mostam már hajat a festés óta, és a vörös szín korábban már rendesen megfakult ennyi idő után. Ha hosszabb távon is beválik, újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

Charis

2014. augusztus 5.

A samponját, és a balzsamját már használom, és imádom mindkettőt, főleg a csillámokat bennük, mert azoktól lesz fényesebb a haj, mert visszaverik a napfényt. Szóval mivel váll alá érő festett, nagyon sűrű, dús hajam van, így elég nehéz megtalálnom a számomra megfelelő színvédő termékeket. (pláne a vörösre valót) Nagyon nehezen találtam rá erre a termékre, mert egyedül a DM-ben kapható nálunk, még a nagyobb szupermarketekben sincs belőle. A lényeg pedig az, hogy mit tapasztaltam. Először a száraz hajamra kentem, (itt nagyon oda kell figyelni a mennyiségre, és a pontos eloszlatásra) ami kb 5 percig ragacsos volt tőle, majd ahogy átfésültem, hamarosan meg is száradt. Kb egy óra múlva lemostam, (lemosás közben valami hihetetlenül selymes tapintású volt a hajam) majd megmostam az ugyanilyen típusú samponnal, és balzsammal. (a jó kis csillámosokkal) Balzsam leöblítése után is bekentem vele az egész hajam, teljes hosszában, a fejtetőmre is bedörzsöltem. Vártam pár percet, és lemostam. Már vizesen is látszódott a fantasztikus eredmény: a 4 hete festett hajam szép színben pompázott, mintha most lett volna frissen festve.(valahogy felfrissíti a színt) Hajszárítás után a hajam illatos, csillogó, fényes, selymes tapintásúvá vált. Én maximálisan elégedett vagyok vele, teljesen professzionális színvédő termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 5.

norka227

2014. május 29.

jó puha tőle a hajam, és tényleg szebb a színe

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 29.

jó puha tőle a hajam, és tényleg szebb a színe

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Színezék. Lilás piros.