Best of Beauty 2019

Tab

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2014. szeptember 16.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Mélykondícionáló hajpakolás. Selymes lesz tőle a haj. Száraz- és festett hajra.

Kiszerelés: 500 ml

citronella

2015. január 19.

Az illata valóban borzalmas,de hatásra nem rossz. Valóban nem épp olcsó,de elég sokat is kapunk a pénzünkért.Bár az is tény,hogy ha tudtam volna,hogy ilyen büdös,és semmi tej vagy méz illat nincs benne,biztos inkább a jól bevált Fructis pakolást választom. Szépen lassan elhasználgatom,de nem valószínű,hogy újraveszem. a hatásával kapcsolatban vegyes érzelmeim vannak,volt,hogy nagyon szép puha lett tőle a hajam,de volt,hogy száraz,durva tapintású maradt a használata után is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 19.

PurpleShine

2014. augusztus 31.

Az igaz, hogy se tejhez, se mézhez nincs köze, de ennek ellenére elég jól rendbe teszi a száraz hajat. Használok utána balzsamot is, de önmagában is kipróbáltam már, nem kellett csalódnom. Pár percig hagytam a hajamon, közben belefésültem. Az illatát megszoktam, nem bántam meg, hogy megvettem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

Charis

2014. március 9.

Életemben először elkövettem egy nagy hibát. Nem szagoltam meg a terméket vásárláskor. hazavittem, megmostam a hajam, felkentem rá ezt a valamit, pár percig rajta hagytam és lemostam. Hajszárítás után az eredmény frankó, DE a szaga az tömény cipőkrém! Ráadásul komolyan mondom fel is fordult tőle a gyomrom. Kiraktam a fejem a levegőre, hogy elmenjen a szag. De nem, Ott maradt, és kénytelen voltam befújni Gliss Kut sprayel, meg hajfénykrémet rá, így kicsit elviselhetőbb a szag, de annyira benne maradt az orromba a cipőkrém szag, hogy még most is kavarog a gyomrom tőle. Soha semmit nem dobtam ki a kukába amit megvettem, vele kivételt teszek. nem is értem hogyan képesek nőknek ilyen szagú terméket árulni, piacra dobni... 1-es, de ha lehetne mínusz 1000-et adnék rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 9.

ForestNymph

2014. január 4.

Az hagyján hogy nem mézes tejes az illata, hanem valami ratyi kókusz inkább, de a hatása is nagyon gyatra! Semmire nem való. Amikor a vége felé jártam, "bekocsonyásodott". Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

rosa.love

2014. január 3.

Na, jól át lettem ...... ejtve ezzel a milk& honey névvel. Ugyanis az illata nyomokban sem emlékeztet egyikre sem. Viszont olyan "régi' szaga van. olyan egyen-szag, mint amilyen régen, gyerekkoromban , (amikor még nem volt kapható ezerötszáz féle márka) az összes krémnek, samponnak, tisztítószernek volt.
Ráadásul nem is volt olcsó, a tescoban vettem 1000ftnál drágábban. Annyit talán használ, mint egy átlag balzsam, de a Serical Lattemtől fényévekre van.
Szóval jelenleg olyan szaga van a hajamnak, mint egy 80-as évek beli fürdőszobának, a nosztalgia miatt megy a 2 csillag, amúgy meg pénzkidobás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 3.

MissNickole

2013. december 28.

Nekem nagyon bevált, de egy ideje eltűnt az Auchan polcairól, nem értem miért...
Újra venném, ha ismét találnék....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 28.

Újra venném, ha ismét találnék....

Pocok1972

2013. november 10.

eddig három tégelyt használtam el, én elégedett vagyok vele. félhosszú hajamra kerestem valami árban normális hajpuhító regeneráló balzsamot, és ezt vettem le a polcról, gondoltam kipróbálom. azóta használom (már két éve) és nem is szeretnék mást venni. a megmosott hajra még vizesen felviszem, jól átmasszírozom vele a hajamat, kb. 2 perc után lemosom. isteni puha, könnyű és kifésülhető a hajam, ami amúgy festett, de nem tett kárt benne. balzsam nélkül sajnos fésülhetetlen, ezzel szuper, és árban is teljesen megfelelő, kb. fél évig /háromnegyed évig elég egy tégely, pedig pazarlom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 10.

vicacat

2013. augusztus 11.

A gránátalmásat vettem először, de mikor azt elhasználtam, áttértem erre, mert kicsit untam, hogy az elmúlt 1,5-2 évben csak gránátalmás balzsamjaim vannak... (Ja igen, mert mióta szilikonmentes samponokkal mosok hajat, csak ezt használom balzsamnak, azelőtt volt vagy 3-4 termék, amit a hajamra kentem) A hatása nagyon jó, én az illatát kicsit nehéznek érzem, meg úgy érzem lapítja a hajamat a gránátalmással szemben (meg ezt nehezebb kimosni) 4 csillagot azért kap csak, mert van benne szilikon (de nem tudok -akarok- ezekről a termékekről lemondani:) ) és kicsit nehezen kimosható. De az egyik legjobb termék, szerintem leveri a kiszerelésben kisebb, árban jóval drágább márkásabb darabokat is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

mrnn

2013. augusztus 6.

Az egy pont a kellemes illatára jár, egyébként az én hajamra (göndör,száraz..) nem vált be. Tapadt,ragadt,csomós maradt (vagy inkább lett? ) , tovább adok rajta..lehet hogy a kevésbé igényes hajakra jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

Nimras

2013. július 25.

Egész jó kis pakolás. Hosszú, száraz és göndör hajam van, ami a használata után sokkal puhább lesz és kifésülni is könnyebb. Mivel dús a hajam, ezért szeretem benne azt is, hogy kicsit "lelapítja". (hajtöredezésen nekem nem segít, de azt nem is ígéri) Amit ígér, azt teljesíti. Egynek jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Honey, Propylene Glycol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél- és filmképző összetevő. E szerint az oldal szerint kiválóan tapad a bőrhöz és a hajhoz, melyeken tartós, víztaszító réteget képez, amely akár többszöri lemosás után is a helyén marad. Az összetevővel leggyakrabban rúzsokban, szájfényekben találkozhatunk.