Tannymax

Ár:   2750 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: emyke, Módosítva: 2014. január 27.

Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Szoláriumozás előtt kozmetikum,bronzosítóval.Kényeztesse bőrét ezzel az extra mennyiségű shea és mogyoró vajjal és vitaminokkal dúsított krémmel.A karcsúsító formula, mint a koffein segítenek feszesíteni és fiatalabbá tenni bőrét.A Melanin serkentő anyagoknak köszönhetően bőre azonnali bronzbarna színű lesz.Illata:édes gyümölcs

aaniikoo

2019. június 1.

Imádom ezt a krémet!!! Elég fehér bőrű vagyok és nehezen is barnulok, még szoliban is. Az itteni vélemények alapján rendeltem meg ezt a krémet és azt kell mondjam csodás! Eddig 3x használtam és sokkal barnább vagyok mint a tavalyi sokszori szolizás után. A lábszáram és lábfejem nagyon nehezen barnul, de ezzel a krémmel teljesen egyenletes színem lett mindenhol. Szerintem olyan 5 alkalommal elég lesz nekem teljes testre, úgyhogy ár érték arányban is szuper, még ha a szállítást is bele kalkulálom akkor is. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

Claudia08

2018. június 17.

Tavaly használtam először, már akkor is szerettem a gyümölcsös illata miatt. Idén is beszereztem, és nagyon örülök, hogy nem az Australian Goldot vettem jóval drágábban, mert ez is hozza azt a hatást, sőt. Nagyon erős a bronzhatás, már 10perc szoli után is látványos az eredmény!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

Axelandra

2018. május 24.

Rajtam nem működik, barátom fekete tőle, mintha Bahamákról jönne minden nap....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Rajtam nem működik, barátom fekete tőle, mintha Bahamákról jönne minden nap....

Beus21

2016. december 15.

Imádom♡ sok krémet kiprobáltam már, de eddig tényleg ez a legjobb. Gyönyörű barna színt kölcsönöz a börnek. Árban is szuper.
A legtöbb szoliban 570.- a tasakos :) ui: jobb mint a Dr. Kelen önbarnítos szolikréme :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Heli

2015. június 6.

Állagra és illatra semmi különös. A hatásán elsőre meglepődtem, nekem nagyon bronzosított (tényleg barnás bronz, nem sárga), talán már túlzottan is. Aztán 1-2 fürdés után le is kopik és olyan, mintha nem használtam volna semmit. Nem estem hasra tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

kvitta.girl

2015. április 29.

Sokat hezitáltam, de szoliba nagyon sokan veszik a kedvező ára miatt és a hatása miatt, így nekem is rá esett a választásom mert Jwooww, meg Austrian szerintem túl van árazva nagyon.
Kinyomva lágy barackos-vajas színe van, nagyon könnyű eloszlatni és isteni finom gyümis illata van, semmi szoliszagom nem maradt szolizás után. Bőrömet szépen ápolta és hidratálta, már első használat után sokkal erőteljesebb színem lett mint szolikrém nélkül, és bronzosító ide vagy oda kicsit sem lettem narancssárga! Nagyon ajánlom aki kedvező áron hatásos szolárium krémet keres!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

emyke

2014. március 7.

Nagyon jó szoláriumkrém,ebben sem csalódtam ugyan úgy mint a többi Tannymax Brown krémben,csak ez még intenzívebb és tovább tart a szín is.Százszorta jobb mint a Australian gold termékek.És az ára sem vészes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 7.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Cyclomethicone, Glycerin, Lactic Acid, Glucose
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

A triozin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr-és hajkondicionáló, valamint szagokat semlegesítő hatású összetevő. Az összetevő serkentő hatással van a melanociták melanin termelésére, ezért a leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.