Tannymax

Ár:   3250 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bettiboo, Módosítva: 2016. április 18.

Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Szoláriumozás előtti kozmetikum 5x Bronzosítóval. Ez az Aloe-Vera bázisú krém a hozzáadott shea és kakaóvajjal kombinálva bőrét hidratálttá, egészségessé és puhává varázsolja. A koncentrált mennyiségű Kókusz-tej regenerálja és revitalizálja bőrét.

Illat: csoki-kókusz

Niki0215

2019. augusztus 26.

Krémmániás vélemények alapján vettem meg.. Az illata inkább csak csoki, semmi kókuszt nem érezni benne....Hatékonysága szuper, de elég jellegzetes szoliszagot hagy maga után...de megbocsájtandó mert szuper termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Gift Box

2018. január 10.

Ez a krém önmagában is klassz, szolizás nélkül. Egyáltalán nem olyan, mint a drogériában kapható önbarnító társai, ugyanis akár összevissza is kenhetném, akkor sem lesz foltos, vagy sárgás a végeredmény. A lényeg, hogy még sosem voltam ennyire egyenletesen és természetesen lebarnulva, sem a bokámnál, sem a csuklómnál, de még a könyökömnél sincsenek foltok. A hatását már pár óra után is látni lehet, de másnap az igazi. Tartós is, alig kopik, és az illata is nagyon finom sütis. :) Én bárkinek ajánlom, annak is, aki kerüli a szoláriumokat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

fannivea

2017. december 28.

Epp most rendeltem meg! Nagxon kivancsi vagyok ra, bizom benne, hogy jolesz!
Majd kesobb velemenyezem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Epp most rendeltem meg! Nagxon kivancsi vagyok ra, bizom benne, hogy jolesz!
Majd kesobb velemenyezem

emyke

2016. június 29.

Még mindig nagy kedvencem.Sokkal jobb a hatása mint a drágább kategóriásoknak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

Még mindig nagy kedvencem.Sokkal jobb a hatása mint a drágább kategóriásoknak.

Titanilla10

2015. április 22.

Ma próbáltam ki először már az első használat után jobban barnultam tőle.Hamar beszívódik nem lettem foltos tőle.Remélem a továbbiakban is jól teljesít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

Puhapracli

2014. március 17.

Sok szoláriumkrémet kipróbáltam már, de még egyiket sem vettem újra. Valószínűleg ez lesz a kivétel, mert ezt bármikor újravenném. Nagyon könnyen el lehet kenni, nem hagy olyan csúnya sárgásbarnás foltot a bőrön. Ami nem utolsó, hogy nagyon hamar beszívódik, és jól hidratálja, az amőgyis száraz bőrömet. Voltam úgyis szoliban, hogy otthonhó hagytam a krémet, és látványosan nem lettem olyan barna, mint ezzel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate

A triozin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr-és hajkondicionáló, valamint szagokat semlegesítő hatású összetevő. Az összetevő serkentő hatással van a melanociták melanin termelésére, ezért a leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

A nyári szarvasgomba kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.