Tarte

Ár:   13 100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melonsoda, Módosítva: 2018. február 8.

Ár:   13 100 Ft
Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hipoallergén, ragyogó finishű, gél állagú alapozó, ugyanazzal az ikonikus, építhető fedéssel, mint amivel a Shape Tape korrektor rendelkezik. Simítja a bőrt és olajmentes hidratálást biztosít. A kollagén és hialuronsav tartalmú formula folyamatosan hidratál, miközben segít feltölteni a bőrt és finomítani a pórusokat. 12 órás tartósságot nyújt.

15 árnyalatban kapható

Kremcica

2019. április 27.

Több árnyalatú mintát kaptam ebből az alapozóból. A legvilágosabb színe éppen jó volt nem volt vészes az eltérés, kipróbálni így is jó volt. Nekem csalódás, pedig szerettem volna szeretni elvégre ez egy minőségi alapozó. Már az nem tetszett mikor megláttam hogy alkohol van benne, az inci első felében. Hogy lehet így hidratálónak hívni? Az illata tipikus alapozó illat, semmi különös. Finise dewy, fényes nekem a kombinált bőrömmel T-vonalban kicsit púderezni kellett. A ráncocskáimba nem ült bele, a pórusokat szépen lefedte. Közepes fedésűnek mondanám, de lehet építeni. Nagy bánatomra kiemelte a száraz foltjaimat amik szabad szemmel nem voltak láthatóak (előző este hámlasztottam). Nem hidratáltam alá, de mivel hidratáló alapozó nem is gondoltam hogy kéne... Hidratáló hatását nem éreztem, viszont könnyen és jól lehetett eldolgozni. Nem rossz, de messze van a tökéletestől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

lulley93

2018. augusztus 15.

mikor megjelent, rögtön tudtam, hogy egyszer megveszem. a korrektort amúgy szeretem.
nem rossz alapozó, de számomra egy kicsit túl sűrű. jobban szeretem a folyósabb (nem teljesen vízszerű!) alapozókat, mert szebb lesz a végeredmény. ez valahogy úgy poros.
ezen kívül nem tudom megfogalmazni a problémámat, és nem rossz alapozó, szoktam is használni, de 5 csillagot nem érdemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

bugeyes

2018. augusztus 7.

KM-ás vásárlás mellé kaptam termékmintát több árnyalatban ebből az alapozóból, amit próbálgattam is. Alapjáraton szép, természetes fedése van, egyáltalán nem maszkos, és tartja is magát egész nap, primer nélkül is. Nekem, ami miatt annyira mégsem lenne telitalálat, az a bőrtípusom, mert nekem inkább zsíros, sőt. :/ Ennek ellenére el kell mondjam, hogy nem fényesedett ki kevésbé a meleg nyári napokon, mint mondjuk a Mac Studio Fix Fluid, vagy a YSL All hours alapozója, melyeket elvileg az én bőrtípusomra fejlesztettek ki mattító céllal. Ez nagyon meglepett, úgyhogy nem is tudom lehúzni ezt az alapozót és nem is akarom. Egy negatívumot tudok felhozni, hogy pár alkalmas használat után kijött 1-2 pattanás az arcomon, de persze nem tudom biztosan állítani, hogy csak a terméktől lehet. Úgy gondolom, hogy normál, vagy szárazabb bőrűeknek, esetleg kombinált bőrűeknek, akik nem szeretnének túl nehéz alapozót, megfelelő választás lehet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

natulcien

2018. április 29.

A Shape tape concealer annyira meggyőzött, hogy ki kellett próbálnom az alapozót is, és a száraz bőröm miatt a hidratáló verzióra esett a választásom. A csomagolás a szokásos gyönyörű Tarte design, a termék meglepetése pedig ugyanaz a nagy aplikátor, mint a korrektorban. Először fura volt azzal felvinni a krémet az arcomra, de egy kis gyakorlás után már tudom, mennyi mennyiségre van szükség a számomra megfelelő fedéshez. Értsd: krémekből egy borsónyit használok, de ezzel az "adagolóval" nem tudok borsónyit kimérni, de egy húzás a két orcámra, majd újra mártás az üvegbe, egy húzás a homlokomra és az orromra, majd újra húzás az üvegből és egy húzás az államra, és az ajkam fölé és kész is. Kézzel oszlatom el a természetes fedésért. Alapvetően a pipettás folyékony, természetes, enyhe fedésű alapozókat preferálom, és ebbe a sorba ez az alapozó is beleillik a más kiszerelés ellenére. A fedése természetes, a finishe egészséges, üde bőrt eredményez, az árnyalat, amit választottam (light-medium beige) tökéletes passzol a bőrömhöz. Nagyon elégedett vagyok ezzel az alapozóval és az aktuális kedvencemnek mondhatom. Élmény használni az újdonság miatt, amit az aplikátor nyújt. Gyönyörű bőrképet eredményez. Nem okozott pattanásokat, irritációt, nem ül be a ráncokba, nem foltos, nem emeli ki a száraz részeket, bár hozzáteszem, rétegezve hidratálok mindig alapozás előtt. Nem kopik, nem oxidálódik. 25%-os akcióval, ingyenes szállítással szerintem teljesen megérte az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 29.

youdith

2018. április 29.

Mintát próbáltam, színben jó volt, àllagra nekem beült a ráncokba, hidratáló hatása elenyésző volt, le is foszlott az arcomról itt-ott napközben és két használattól egy akném lett tőle, ami még soha semmitől nem volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.

Antioxidánsok: Magnesium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Atelocollagen, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Corn Starch, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Kaolin 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!