Terra Naturi

Ár:   1270 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pixybaba, Módosítva: 2015. december 15.

Lelőhely:   Müller

cseri88

2018. augusztus 27.

Megvettem, használtam, de inkább, azoknak ajánlanám, akik nem feltűnő spirált szeretnének. Nekem csak annyit csinált, hogy kifestette a pilláim, de nem lett látványos. Viszont a pozitívuma az, hogy nem kenődött fel a nap során a szemhéjamra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

mancus2

2017. augusztus 14.

Sajnos allergiás lettem a normál szemspirálokra és természetes alternatívaként esett rá a választásom, és nem bántam meg :-) én a nagyon hosszú sűrű szempillát részesítem előnyben amit vele is meg lehet csinálni, csak több rétegben, én általában 3 rétegben szoktam, annyi a titok, hogy a rétegek között több időt kell várni mint mondjuk a Volume expressnél

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Eszter93

2017. február 25.

Nemrég vettem mert a másik spirálom elég régi volt már, ideje volt frissíteni. Jó kis termék, szépek az összetevői, felkenésnél az Alverde szempillaspiráljaihoz tudom hasonlítani. Nagyon szolidan festi a pillákat, nem igazán dúsít, picikét hosszabbít talán. Nekem a mindennapi sminkelés általában csak szempillaspirálból áll, ami a szememet illeti így nekem ez tökéletes mert nagyon természetes hatást kelt. Viszont annak nem ajánlom, aki drámai hatást szeretne. Ezért a 4*. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

ameliemoon

2016. november 15.

Előnye: Kellemes, természetes hatású spirál, nem ragasztja össze a pillákat, és nem irritál. Hétköznapokra ezt használom már egy éve, ár-érték arányban az egyik legjobb natúr spirál szerintem. Jobban bevált, mint az Alver...s társai. Hátránya: elmarad a dramatic look, de több réteggel lehet kompenzálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

pixybaba

2015. december 2.

Egyenletesen kenhető, az alsó pillákon is természetes hatást kelt. Nem potyog a szemembe a nap folyamán. Hátránya, hogy nem lesznek tőle feltűnő szempilláim, nem dúsít, vastagít, inkább hosszabbítja a pillákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Glycerin, Trehalose

Sorbitol h 1 1

Növényi eredetű összetevő. A gliceryl monoészterek egyike (egy sav és egy alkohol által alkotott szerves vegyület). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeálószerként használatos összetevő (elsősorban víz-az-olajban tipusú emulziókban találkozhatunk vele), és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát is, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. A truthinaging szerint az összetevő gyakorta használatos a kozmetikumokban illatanyagként, ugyanis mint a legtöbb észternek, ennek is finom illata van. Az összetevőt a National Institutes of Health egy alapos tanulmány során mind az állatokra, mind az emberekre nézve biztonságosnak nyílvánította.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.