Best of Beauty 2019

Terra Naturi

Ár:   300 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 7,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szaboanita1991, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Kiszerelés:   2 x 7,5 ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató arcápoló maszk mandulával és kamillával érzékeny bőrre. Intenzív ápolás még az irritált, kipirosodott bőr számára is. Ellazítja az érzékeny bőrt és teljeskörűen ápolja azt. 100% tanúsított natúrkozmetikum; szilikonokat és más, ásványi olaj alapú összetevőket nem tartalmaz. Kizárólag természetes illatokkal és aromákkal.

roseanne

2019. január 1.

Az anti-aging (gránátalmás) maszkkal együtt vettem meg először, azt már többször újravettem, ezt pedig egyáltalán nem. Ez mindent elmond róla. Valahogy semmit nem csinált bőrömmel (nem is bántotta), talán mert nem is volt szüksége nyugtatásra. Lehet, hogy másnak nagy segítség az érzékeny, kipirosodott bőrére. Ára baráti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

levendula5

2018. július 18.

Hogy én ezt minek vettem meg? Parfüm és alkohol van benne. Érzékeny bőrre! Amúgy nem csinált semmit, elég felesleges vétel volt. De legalább nem ártott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 18.

vermoka8

2018. július 17.

Már vagy 10szer vettem. Nagyon nyugtatja a bőrömet :) leviszi a pirosságot. De 10 percre fennhagyni nem elég szerintem. Én megvárom amíg majdnem teljesen felszívódik és már csak pár fehér folt marad az arcomon, majd egy nedves törölközővel gyengéden letörlöm a felesleget és szép puha hidratált a bőröm <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Banszky

2017. szeptember 16.

Nem rossz termék,hidratálásra vettem. Nem szívódik igazán be,sokat le kell mosni és az "illata" nagyon alkolos. Már-már szédítő... Újravenni nem fogom,nem egy nagy szám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

marryjane

2017. március 24.

Nagyon tetszenek az összetevői. Kimomdott a rozaceámra vettem, hogy nyugtassa picit. Mindig előbb a pici kiszerelést veszem, aztán a teljeset.
Jó-jó, de ezzel a bőrproblémával nem veszi fel a hatcot, inkább a lelkemet simogatja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

Dorci1987

2016. december 6.

Dermarollerezést követő napokon szoktam felvinni, és az irritációt nagyon szépen megszünteti :) Önmagában eddig még sosem használtam, mert nem érzékeny a bőröm, és ennél úgy érzem, jóval több tápanyagra van szüksége. Ám irritáció megszüntetésére tényleg egész jó, és az összetevői miatt is, megkapja az 5*-ot :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

szaboanita1991

2016. augusztus 5.

Nagyon kellemes maszk, esti fürdés után vittem fel. Nagyon puhává tette az arcomat, és csökkentette is a pirosságát. Nekem mondjuk furcsa nyálkás érzetet hagyott maga után, mikor lemostam, de mivel utána még rétegeztem nem volt annyira feltűnő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!