the Balm

Ár:   6090 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Powderpuff Girl, Módosítva: 2015. január 9.

Kiszerelés:   7,5 g
Lelőhely:   Müller
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Teljes fedést biztosító ránctalanító korrektor. Elfedi a szem körüli sötét karikákat, miközben semlegesíti a bőrt a környezeti stresszhatástól.

9 árnyalatban kapható.

Sztellus

2019. január 26.

Vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. Nekem elég nagy lilás karikáim vannak, és nem tudja teljesen elfedni őket. Ha nagyon kipihent vagyok akkor talán. Viszont, ha nagyon fáradt vagyok, akkor nekem méginkább hangsúlyozza a fáradságot, beleül a ráncokba is, nem nagyon,de lehet látni közelről. A vélemények alapján jóval többet vártam. Szerencsére akciósan 3500 ft körül tudtam megvenni. Továbbá egyeltalán nem higiénikus, mint előttem is írták ecsettel nem lehet vele dolgozni, így mindig bele kell nyúlni a tégelybe. Pozitívum a nagyon világos árnyalat. De ennyi pénzért már sokkal jobbakat lehet kapni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

MakeupMarket

2018. június 24.

Végre egy korrektor, aminek van ténylegesen is nagyon világos árnyalata, tartós, jól kenhető és eldolgozható, építhető, marha erős fedésű, mégis természetes. Érződik, hogy van mögötte minőség.
Meglepő módon amennyire aprócska a tégelye, annyira sokáig elég. Első látásra meg is ijedtem, hogy nem fog tartani az egész 10 alkalmat se, de bőőőőőőven tévedtem! :D
Mindenképpen csak ecsettel lehet hozzáférni - hacsak valakinek nincs egyáltalán körme -, erre pedig személy szerint nekem a bareMinerals Redness Remedy Kit-hez mellékelt dupla végű ecset kisebbik feje vált be tökéletesen. Kb egy éve van meg, alig látszik, hogy használódna (szem alá kenem és kicsit orr kontúrozásánál) és semmi jele száradásnak. 100%-osan megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

truska

2017. november 5.

Glamour napokon kuponnal vettem meg a Müllerben, de még így is sokallom az árát kicsit. Szerettem volna egy korrektort a szemem alá, ami végre elfedi a karikáimat, de nem ül bele a ráncokba, és lehetőleg szépek az összetevői. Ezeket az elvárásaimat maximálisan teljesíti. Nekem a light árnyalat van meg, ( eddig Catricem volt, abból a 001-es), nagyon szép természetesen világos színe van, nem túl sárga, de nem is túl fehér. Tényleg a legsötétebb karikákat is elfedi. Kicsit nehéz vele dolgozni ez igaz, mivel elég " zsíros" textúrájú.. a legszebben szerintem kézzel lehet felvinni, de én inkább úgy szoktam hogy ecsettel felkenem, és újjal eldolgozom. Az első olyan korrektorom, ami abszolút nem szárad meg, ez kicsit hátrány is... kézmelegre azonnal el lehet maszálni. Felvitel után és rögtön egy kis púderrel fixálni szoktam. Nagyon tartos sokáig fennmarad, viszont nedvességre picit furcsán tud regalálni. Szemcseppet használok néha, ha az rácseppen, akkor ott kicsit összegyűlik a festék, és megszárad.. olyan mintha az embernek még csipás lenne a szeme.
Összességében abszolút nem bánom hogy megvettem, nagyon szépen fedi el a legsötétebb karikákat is, úgy hogy közben nem látszik a vakolás és nem öregít. Ráadásul rengeteg van benne, így nem tudom elképzelni, hogy valaha is elhasználjam az egészet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

Piko888

2017. február 7.

'Light' és 'Lighter than light' árnyalatban van meg, de még csak a 'Light'-ot próbáltam. A Catrice tégelyes korrektoránál fényévekre jobb, de picit többre számítottam.

Előnye:
Nagy színválaszték
Magas fedés
Ujjal könnyű eldolgozni
Szem alá is tökéletes
Belesimul a bőrbe (nincs "cakey" hatása)
Mennyiségéhez képest nem drága
Sokáig eláll - 24M

Hátránya:
Ecsettel se felvinni, se eloszlatni nem lehet
Kemény állagú - már felbontáskor olyan mintha be lenne száradva, kíváncsi leszek mikor szárad be ténylegesen
Az ujjal való felapplikálás miatt nem higiénikus

Összességében egyáltalán nem volt rossz vétel, de azért a TheBalm-tól többet vártam. Elképzelhető, hogy újraveszem, ha elfogy...ha elfogy egyáltalán ez a hatalmas mennyiség.

Upd:
Kipróbáltam a 'Lighter than light' árnyalatot is és arra jutottam, hogy még is csak megérdemli az 5 csillagot, mert nagyon szép a végeredmény. Szem alatt szinte jobban teljesít, mint folyékony társai, ami nagyon meglepett. Nap végén sem gyűlik össze sehol és tényleg egybeolvad az alapozóval. Most nem is tudnék nála jobb krémes korrektort említeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Előnye:
Nagy színválaszték
Magas fedés
Ujjal könnyű eldolgozni
Szem alá is tökéletes
Belesimul a bőrbe (nincs "cakey" hatása)
Mennyiségéhez képest nem drága
Sokáig eláll - 24M

Hátránya:
Ecsettel se felvinni, se eloszlatni nem lehet
Az ujjal való felapplikálás miatt nem higiénikus

Upd:

laural

2016. március 6.

Nagyon tetszenek az eddig használt TheBalm termékek, de valahogy ezzel a korrektorral nem lettünk annyira nagy barátok. Lighter than light árnyalatban vettem meg, és míg a szemem alatt egész jól teljesít, az arcom többi részén nem vagyok megelégedve a fedésével. Sajnos nekem azért a szem körüli ráncaimba is beleül kissé, bár, ha a sminkelés utáni fél-egy órában még párszor ránézek erre a területre, és ecsettel korrigálok, akkor egy idő után már úgy marad, újabb réteg már nem vánorol a ráncokba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 6.

gina82

2015. július 18.

Elindultam a lejtőn.Beleszerettem a TheBalm termékekbe,így Ő a legújabb szerzeményem.Könnyű eloszlatni,nem okoz pattanásokat,nem ül bele a pórusokba,egységes lesz tőle a bőr és nagyon jól fed.Egész nap a helyén marad,természetes finishe van,nem szárít de nem is zsírosít.Kisímitja a ráncokat és tele van vitaminokkal.Egyszerűen tökéletes.Elég kemény állagú,de ettől függetlenül könnyen eldolgozható.Cuki kis tégelybe van.Nem tudom,hogy a TheBalm termékekkel mellé lehet-e nyúlni,de eddig minden tökéletes.Remélem így is marad,és persze a csomagolásuk imádni való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 18.

erika0325

2015. február 2.

Végre rátaláltam a tökéletesre. Több napja tesztelem, és meg vagyok elégedve az eredménnyel. A szemem környékén használom. Szépen el lehet oszlatni, nem ül bele a ráncokba, nem szárít, ráadásul a színt is sikerült eltalálnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 2.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Propyl Gallate
Hidratálók: Phospholipids
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Panthenol

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Zsírsav féle, melyet bőrpuhító (emollient) anyagként, emulgeálószerként és felületaktív anyagként használnak a kozmetikumokban.

Ceresin 0 0

Szójaglicin, melyet a szójababból nyernek ki. A kozmetikumokban a szójaglicint sokféle formában használják (szójabab kivonat, olaj és fehérje.) Paula Begoun szerint a szójabab kivonat hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő anyag. A szójában található genisteinnek állítólag kollagén termelést elősegítő hatása van, valamint befolyásolja a bőr rugalmasságát és vastagságát is, így egyre többször találkozhatunk a szójababbal és annak különféle formáival anti-aging termékekben.

Néhány állatokon végzett tanulmány szerint a szója tej és más szójabab származékok is védik a bőrt az UVB sugárzás ellen. Van olyan tanulmány is (a Johnson and Johnsontól), ami szerint a szójának hajnövekedés serkentő és pigment folt elleni hatása is van.

Sokan allergiásak a szójára, ezért a szójaglicin-tartalmú termékeket körültekintően kell alkalmazni allergia esetén.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.