The Body Shop

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás

Brazildió olajjal és kakaóvajjal készült, mely táplálja a bőrt. Dióhéjőrleménnyel segít radírozni a száraz bőrt, stimulálja a mikrokeringést, édes illatot hagyva maga után.

nyuszita

2015. július 29.

Na ez az, amire én azt mondtom: EZ IGEN! Az illata, az állaga, a hatása, minden 5*. Imádom, újravenném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 29.

Hirannis

2015. június 4.

A régit nem ismerem, de nekem nagy szerelem ez a termékcsalád. Eleinte nem tetszett, és csak később barátkoztam meg vele, azóta is a kedvencem és most is ott figyel a fürdőben. Szerintem a TBS 3 legjobb testradírja: Brazil Dió, Barack és Oliva. Heti 2× hazsnálom, nem kell belőle sok, és így is sokáig tart ezért szerintem árban sem vészes, ha úgy vesszük, hogy ez már /vagy majdnem/ "prémium" kategória.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

bgabriella

2014. október 12.

Az itteni vélemények alapján vettem meg Glamour-os kuponnal. Nekem nagyon bejön az illata. És tök jó hogy kipróbálhattam az üzletben, mielőtt megvettem volna, mert nem voltam benne biztos, hogy milyen nagy a dióhéjőrlemény benne, és hogy mennyire dúrva. Rövid távú véleményem, hogy isteni, bár nem biztos hogy újraveszem mert elég drága, de kipróbálásra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 12.

Garu

2014. szeptember 22.

Régi kiszerelés: *5
Újabb: 4.5
A réginek az isteni marcipán illata egy életre szerelem lett! Jól radíroz, hidratál is...
Az új hatásban semmivel sem marad el, viszont illatra jobb volt a régi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

Régi kiszerelés: *5
Újabb: 4.5
Az új hatásban semmivel sem marad el, viszont illatra jobb volt a régi.

Orsika89

2014. április 1.

Nagyon nagy szerelem az egész brazil diós sorozat! Szeretem ezt a testradírt, isteni, tényleg isteni az illata, az állaga puha-krémes. Dióhéj őrlemény van benne, ami szerintem hatásosabb mint a cukros verziók, amik hamar megolvadnak. Igazi kényeztetés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 1.

BubuMaczko

2014. március 18.

Tetszik ebben a testradírban, hogy nagyok a szemek benne, finoman végig tudom görgetni őket a bőrömön. Tisztít, de nem dörzsöl vagy irritál. Az állaga finom, krémes. A bőröm a használat után, akár a bébipopó. :) Szeretem az illatát: kellemes, édes, de nem emlékeztet dióra, inkább ír krém jellegű és pont ez tetszik benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 18.

tsz391

2013. november 15.

A brazil diós tusfurdonel mar leírtam , hogy ez a kedvenc tbs illatom , akármikor mikor a fürdőszobába járok bele kell nyomnom az orrom :) teszi a dolgát jól radiroz nagy szemcsek vannak benne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 15.

annapanni

2013. június 5.

Szerintem a dió-ilyen-olyan őrleményes radírok jobbak, mint a cukros/étolajosak. Ez nem olvad szét a bőrön azonnal, lehet csiszatolni. Az első továbbra is a kókuszos (jelenleg csömörlistán áll az illata miatt), utána a barackos, a brazil és a sima kakaóvajas holtversenyben. Drága? Igen. Megéri? Kis kényeztetés:) Lehet vele spórolni, akkor hosszú hónapokig kitart depis napokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 5.

fausztdori

2013. május 31.

Nagyon jó illata van, kiválóan radíroz :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 31.

Nagyon jó illata van, kiválóan radíroz :)

Yndre

2013. május 21.

Az egyik legjobb TBS testradír. Az illata nagyon finom édes, szerintem inkább vaníliás jellegű. Az állaga nagyon krémes, jól kenhető. A radírozása pont megfelelő, nem túl enyhe, de nem is erősen karcolós. A bőröm sokáig piha-puha és kellemes illatú. Nagyon szeretem, az illatáért teljesen odavagyok. Szerintem a tusfürdőjét is megveszem. Kár, hogy állítólag csak limitált kiadás mert 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

Antioxidánsok: Tocopherol

Közönséges dió héjának az őrleménye, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Parlagi ligetszépe növény magja, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban. A parlagi ligetszépe magjából nyerik a parlagi ligetszépe olajat, mely egy gyakran használt emollient olaj a kozmetikumokban.