The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: BubuMaczko, Módosítva: 2017. február 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Gazdag testápoló vaj, igazi brazil dió (más néven paradió) olajjal, extra száraz bőrre.

Méltányos közösségi kereskedelemből származó brazil dió olajjal

Kiszerelés: 200 ml

kalavirag

2016. november 8.

Kiváló termék igazán, tökéletesen hidratálja a bőrömet, egy valóságos csoda, visszafogott egyedi illatával együtt, kevés is elég belőle használat során.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

Virvatuli

2016. május 25.

Szuper testvaj. Nyárra nem használnám, de télen nagyon szerette a bőröm. Kevés elég belőle, jól hidratál, szépen beszívódik, kellemes érzés, és az illata is diszkrét, ami nem minden TBS termékről mondható el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 25.

Janetglamour

2016. április 26.

Extra száraz bőrre szerintem a body shop testvajak a legjobbak

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Extra száraz bőrre szerintem a body shop testvajak a legjobbak

kebkeb

2015. október 12.

Nagyon jó testvaj, gyorsan beszívódik, jó az illata és tényleg puhává teszi az ember bőrét. Én azonban elkövettem azt a hibát, hogy egy azon illatot vettem meg testradírból, testvajból és testpermetből, ami némi csömörlést okozott, most biztos pihentetnem kell ezt az illatot egy darabig. Ez természetesen nem von le semmit az egyedi termék abszolúte jól kiérdemelt öt csillagjából, de javallom új vásárlóknak, hogy lehetőleg ne egyazon illatot vegyenek mindenből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

miffyr

2015. október 4.

Nagyon, nagyon, nagyon szeretem ezt a testvajat!
Csodás illata van, előtte a shea vajasat használtam, de gondoltam kipróbálok valami más illatot is és ez nagyon megtetszett, sajnálattal olvastam hogy már nem árusítják, remélem visszatér még!
Kissé testes,mint minden testvaj, de nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 4.

Nagyon, nagyon, nagyon szeretem ezt a testvajat!
Kissé testes,mint minden testvaj, de nagyon jól hidratál.

szilvia.bano

2015. augusztus 21.

Sajnálom, hogy bevonják, mert bár az utóbbi időben a kékáfonyásat használtam, ezt is nagyon szerettem. Inkább szüntették volna meg a kókuszosat, az kevésbé jó. Mindenesetre lehetett volna másikat bevonni, nem ezt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

joey!!!

2015. június 1.

Szeretem a body shop termékeket, de ő valahogy nem jött be... az illata nem rossz. Az állaga jó, könnyen kenhető, de miután felkentem, mint az agyag, "felpödrődik" a bőrömről. Az áráról nem is beszélek, mert nyilván aki szereti a márkát, az befektet; de nekem ő csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.

estagnus

2015. április 12.

Az egyik kedvenc The Body Shop testvajam. Kellemes, visszafogott illata van (diós-mandulás süteményre emlékeztet), ősszel-télen alapdarab. Kevés elég belőle, jól hidratálja a száraz bőröm és gyorsan beszívódik. Rögtön fürdés után érdemes használni - a meleg testfelületen/meleg kézzel könnyebb eloszlatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 12.

Babooca

2015. április 10.

Nővéremnek úgy 6 éve (Istenem, de régen volt már) beszereztem egy ajakvajat Ausztriában. Azóta már nem gyártják szerintem, mert sehol sem találom, ezért ide írom a véleményem. Neki bevált, szerette használni, nem volt zsíros érzet az ajkakon, és nem szárította ki az ajkakat. Az illata finom diós. Nem tökéletes, ezért csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 10.

allebag2

2015. március 31.

Erre a testvajra azt tudom mondani, hogy szeretem. Persze ebbe is indokolatlanul beletettek néhány káros anyagot annak ellenére, hogy természetesként, prémiumként árulják a termékeiket, de jóval kevesebbet, mint a többibe. Az illata nagyon kellemes; gyakorlatilag olyan illata van, mint amilyen a paradió tényleges íze, így elég hiteles. Ekcémám is van, és nem ront rajta, inkább hidratálja, így meg vagyok elégedve vele. Csodaszernek nem mondanám, de jó kis cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 31.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.