The Body Shop

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2 x 1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: betty88k, Módosítva: 2013. augusztus 29.

Kiszerelés:   2 x 1,5 g
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Ez a praktikus kompakt púder tartalmaz mindent, amelyre szükséged lehet, hogy létrehozhasd a tökéletes szemöldököt: a dupla végű ecset segítségével a sötét és világos tónusok egyedi kombinációját tudod a tekintetedre varázsolni. Bőrgyógyászatilag tesztelt, kontaktlencsét viselők is bátran használhatják.

Ár: 3000 Ft , Eladó: titikutyus
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, készpénzes fizetés, posta is megoldható (+pk.)

Hencida

2017. december 18.

Tökéletes szemöldökre, tartós, jó színekkel, nem poroz. Az ecsettel nem tudtam mit kezdeni, számomra ezek vicc kategória. De ez legyen a legnagyobb problémám vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 18.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. szeptember 24.

Tökéletes termék, nem véletlen, hogy aki eddig hajlandó volt az idejéből néhány percben megemlékezni róla, az egy kivétellel maximális pontot adott. Kell ennél több? A márka saját, hozzávaló ferde ecsete segít a felvitelben, jó beruházás a kettő együtt, véleményem szerint. Aki egyszer is kipróbálja, rájön, hogy megéri néhány percet a szemöldökre is áldozni, kis befektetéssel ápoltabb külső nézhet ránk a tükörből. Ugyanakkor óvakodjunk a túlzásoktól, ez a kis beavatkozás, ha megszalad a festék, képes csak a szemöldökre felhívni a figyelmet...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Betti81

2017. augusztus 19.

Nagyon jó termék, tartós, 8 óra elteltével is a helyén marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Nagyon jó termék, tartós, 8 óra elteltével is a helyén marad.

Dourou

2017. május 26.

Az eddigi legjobb,amit próbáltam szemöldökre:). Nem poroz, és tényleg tartós. Akár egész nap kibírja. Én a benne lévő ecsetet nem használom, túl kemény a sörtéje, de ettől függetlenül imádom:). A világosabb árnyalata van meg, de következőleg lehet a sötétebbet veszem. Plusz pont,hogy a tartója akár tükörként is funkcionál és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 26.

Josie91

2017. április 24.

A 02 színduó birtokosa vagyok, ebből a sötétebb pont az én színem. Extra tartós (16 óra meg se kottyan neki két edzéssel) és nagyon könnyű vele dolgozni, abszolút természetes hatás érhető el vele, így nálam kedvenc alapkellék lett. A benne lévő ecset helyett ferde ecsetet használok, így a felvitel is sokkal könnyebb; nyilván ahol alapvetően nincsenek szőrszálak egyáltalán, ott ő sem tesz csodát, de ez nem is a feladata, ahhoz nekem ceruza kell, de a hiányos, egyenetlen, gyér (...) szemöldök megerősítésére szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

zsanisu

2016. szeptember 17.

Nagyon szeretem, bár néha elgondolkodom, hogy lehet a sötétebbet kellett volna megvennem belőle. Mivel nagyon jól bírja a strapát (mert én sajnos néha önkéntelenül is piszkálom napközben), természetes hatása van, könnyű felvinni lapos ferde ecsettel, így lehet beruházok majd a másik palettájára is.
A dobozban levő ecset szerintem használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

A dobozban levő ecset szerintem használhatatlan.

kgyrk

2016. augusztus 31.

Nem nagyon lehet mellélőni vele, a festék minősége hibátlan, nap végén is ugyan úgy tart mint reggel amikor feltettem. :) Egyedül azt sajnálom, hogy nincs benne wax, amivel fixálni lehetne a szemöldök szálakat... :( Egyébként a hozzá tartozó ecsetke használhatatlan, elképesztően kemények a sörtéi, ennél még a súroló kefe is puhább! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Bildiko78

2016. július 3.

Egészen természetes lesz a szemöldököm ha ezt használom és tartós a végeredmény, egész nap ugyanolyan marad. Az ecsete használható ha muszáj, de szerintem gyorsabban lehet felvinni jó minőségű ferde ecsettel. Nagyon sokáig elég lesz ez a mennyiség. Azért ha megtalálom a tökéletes szemöldökceruzát, arra lecserélem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 3.

Lalage

2015. október 27.

Nagyon vékonyszálú és ritkás szemöldököm van. Sok mindennel próbálkoztam (a legolcsóbbtól a legdrágább termékekig), de ez vált be a legjobban!
Egy ferde ecsettel viszem fel, nagyon tartós, a legnagyobb melegben sem izzadom le. Gyönyörű természetes színei vannak. Mindkét színt szoktam használni, az adott napi/esti sminkemtől függően. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 27.

Hómancs

2015. július 12.

Úúúú imádom!!! Elképesztően jó a dobozban lévő ecsetke, nagyon megkönnyíti a felvitelt. Jó minőségű, nem kopik le egyhamar, jól fed. Nekem a szemöldök formázás csúcsa! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.