The Body Shop

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: minaya, Módosítva: 2019. február 1.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

" A kaktuszvirág jellegzetes gyümölcsös, friss, virágos illatjegyei teszik olyan különlegessé, amiről nem akarsz lemaradni. A 100% vegán Cactus Blossom testvaj nicaraguai szezámmagolajat, brazil szójaolajat és Közösségi Kereskedelemből származó ghánai shea- és kakaóvajat tartalmaz. Egyszerre gondoskodik bőröd puhaságáról a hidegebb hónapokban is, és dobja fel a hangulatod különleges illatával minden nap."

Ár: 4000 Ft , Eladó: hejamkoa
Állapot: 2x próbált (gyakorlatilag tele van) , Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel Szegeden, foxposttal tudom küldeni (ára a vevőt terheli), ez esetben banki átutalás
babyface

2020. február 14.

sajnos bodyshop-ék nem túl kreatívak az illatok terén mostanában, évről évre alig, vagy már limitált szériás termékeket bújtatnak új köntösbe és adják el úgy, mintha vadi új lenne (ami a tökös kollekciónál persze minden ősszel öröm és bárcsak a mákvirágos szériát is visszahoznák...) ez most pont egy kivétel, de hogy hogy jutottak el pont a kaktuszvirághoz nem értem. :) akciósan sikerült beszereznem a kollekció minden darabját (ez a dilim, legalább egy tusit és egy testvajat be kell szereznem hogy meglegyen az illatharmónia :D) a testvaj amúgy hozza a megszokott tbs minőséget és az illata is többé kevésbé tetszett, de nem lett favorit, már alig vártam, hogy elhasználjam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

snovvflovver

2019. december 15.

Nagy kedvencem, sajnálom hogy csak szezonális termék volt. Beurháztam egy újabb tégelyre amíg lehetett. Teszi a dolgát, az illata pedig friss, üdítő, nekem nagyon nyári, ez eddig a kedvenc illatom a Bodyshoptol. Télre most a szilvással szemezek..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

kamillasynchro

2019. október 27.

Isteni illata van, imádom az összes testvajat de eddig ez az egyik legjobb illat (na meg a mangós), remélem visszahozzák majd hogy újravehessem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 27.

viszvirag1

2019. július 8.

A testjoghurtja is nagy szerelem , ahogy ez is! Viszont ami miatt ezt jobban szeretem, mint a tesóját, hogy sokkal intenzívebben hidratál. Amíg még kapható beruházok a testradírjára is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

Anthaval

2019. március 23.

Hogy én téged mennyire szeretlek! Imádom! Tényleg! Az illata nagyon emlékeztet engem egy olyan parfümre, ami már régóta nagy vágyam, de mivel már sosem lehet az enyém, így ez egy elérhetetlen szerelem: Oriflame Saga. Az illata nagy isteni, intenzív - ebből adódóan a reggeli fürdés után nem is szoktam magam bekenni vele, mert elnyomná a parfümöm illatát. Ami a hirdatálást illeti: hozza a szokásos TBS-színvonalat. Ha valaki olvassa ezt tőlük: könyörögve kérlek titeket, legyen állandó termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

eniku

2019. március 7.

Nagyon tetszik az illata, pedig általában nem szeretem a virágos illatokat, főleg nem kozmetikumokban, de ez az illat nagyon jó, friss, a napsütés jut róla eszembe. Kevés elég belőle, gyorsan beszívódik, és nagyon jól hidratál, elég két-három naponta használni és nagyon puha a bőröm tőle. Ajándékba kaptam egyébként a tusfürdővel és a testradírral együtt, azokat is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Sepi

2019. február 7.

Szerintem fantasztikus illata van, friss és különleges. Mivel testvaj, egy kicsi is elegendő belőle, nem fog hamar elfogyni. Gyorsan beszívódik és puhítja a bőrt, az illata pedig még jó sokáig elkísér :)
Számomra pedig az, hogy a Body Shop harcol az állatkísérletek ellen, még egy hatalmas plusz pont. Jó érzés valami olyan terméket megvásárolni, amivel ezt a célt támogatom én is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

googles

2019. február 5.

Biztosan taplalo es hasznalhato, de nekem ez az illat tul edes, emelyito.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 5.

Biztosan taplalo es hasznalhato, de nekem ez az illat tul edes, emelyito.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Glucose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.