The Body Shop

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 18.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Légiesen könnyed fiatalságmegőrző nappali arckrém, mely hibátlan és selymesen puha textúrát ad a bőrnek. Havasi gyopár, sea holly és christe marine nővényi őssejteket tartalmaz, melynek köszönhetően védi és feszesíti a bőrt, miközben elősegíti a sejtek megújulását.

• A pórusok kevésbé láthatóak
  • A finom vonalak kisimulnak
  • A bőr rugalmasabb
  • Segít visszaállítani és megtartani a bőr természetes rugalmasságát és hidratáltságát
  • Háromféle hatékony növényi őssejttel
  • Minden bőrtípusra

Oliveranyu

2020. január 2.

Két tégellyel használtam eddig belőle, tavasztól őszig teljesen meg voltam vele elégedve. Könnyu enyhén zselés állagú nappali krém, az illatát imádom. Nem pattogtam ki tőle, szerettem használni, de télen kevésnek éreztem és egy gazdagabb krémre váltottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

HChristelle

2019. július 19.

Kellemes de nekem az illata sajnos irritálta szememet. Ezenkívül jól hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 19.

Kellemes de nekem az illata sajnos irritálta szememet. Ezenkívül jól hidratál.

nellik

2019. június 25.

Vizsgaidőszakban ezt használom a bőrömre, és számomra látványosan segített.
Feszesebb, hidratáltabb a bőröm tőle reggelre.
Az illata is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 25.

Vizsgaidőszakban ezt használom a bőrömre, és számomra látványosan segített.
Feszesebb, hidratáltabb a bőröm tőle reggelre.
Az illata is szuper.

mafalda

2019. június 9.

Sajnos semmi különlegeset nem tudok róla elmondani, az árától eltekintve, hisz a termék különösen drága...🤣
Egy tök átlagos citrusos illatú könnyed krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 9.

Egy tök átlagos citrusos illatú könnyed krém.

lupumaar

2019. május 25.

Brutálisan mély, bőr alatti pattanásokat okoz, pedig többször is megpróbálkoztam vele... az egész tégely nem más mint alkohol. Csak ártott mind a bőrömnek, mind a pénztárcámnak. Kerüljétek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

vivien92creamaniac

2019. május 9.

Vágytam egy igazán jó arckrémre, nem a horror ár kategóriából. Ettől függetlenül azt gondolom, ez sem az olcsó fajta. Na most mind ehhez képest csalódást okozott a kiváltott hatás: apró pici pattanás szerű kiütések főleg a homlokom területén, amik egész biztosan a terméktől jöttek ki rajtam. Az illata finom, nekem az állaga is bejött, de van benne valami, amitől kipattogok. Nem én vagyok ezzel egyedül, ahogy ezt a neten több véleményben olvasni lehet... Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

Nessy

2019. április 20.

Az egész Drops of Youth kollekciót használtam kb. 2 hónapig, de sajnos hosszú távon nem tett jót a bőrömnek a sok alkohol és szilikon.
Az arckrém egy kellemes, picit géles állagú, gyorsan beszívódó, enyhén illatosított krém, ami sajnos semmilyen extrát nem nyújtott.
Célcsoport vagyok, lassan 30 éves, vegyes bőrrel. Amikor először felkeltem, akkor meglepően szép lett a bőröm, de valószínű csak a szilikontól, (korábban natúr krémet használtam és vissza is tértem a natúr termékekhez) de hosszabb távon semmi változást nem hozott. Nem rossz krém, de biztos hogy nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

pattelin

2019. február 6.

Valójában ár/érték arányban nem vagyok megelégedve a termékkel! Hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet és könnyű krém, mely akár primernek is jól funkcionál. Én szeretem az illatokat, de nekem ez már kicsit sok egy arckrémnél.. Valójában olcsóbb krémeim is tudnak ilyen "selymes" hatást elérni, kevesebb illattal.. Úgyhogy elhasználom, de nem veszem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 6.

Norina99

2019. január 1.

Az elején nagyon tetszett a krém, selymes puha lett tőle az arcom, könnyen beszívodik. Pár használat után sajnos az én bőröm valamelyik összetevőre nagyon rosszul reagál, felkenés után azonnal kipirosodik és ég. Több TBS terméknél tapasztaltam már hasonlót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 1.

SzLili17

2018. október 2.

Szuper az illata! Szérummal együtt használom és a bőröm kicsattan az egészségtől!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Térfogat növelő, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2