The Body Shop

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2014. április 8.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Gazdag, tápláló arckrém E-vitamminal dúsítva, mely intenzíven ápolja, hidratálja a bőrt.

Yoffo

2020. február 8.

Nagy reményekkel vettem meg, de sajnos nem jött be. Az illata jó, de sajnos pont az illatanyag az, amire érzékeny lett a bőröm, kicsit irritálja, viszketek tőle, és ki is pirosodtam. Száraz bőröm van, de még én is kicsit úgy éreztem hogy túl gazdag, a reggeli arcmosással mostam le a maradékát.
Sajnálom nagyon, mert nem volt olcsó, de persze valahol én is hibás vagyok, hiszen az "all skin type" nem feltétlen az jelenti, hogy az extraérzékeny bőrűeknek is megfelelő lesz. Ha valakinek nem ilyen komplikált a bőre, annak lehet, hogy jó lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 8.

annasara82

Korcsoport: < 18
2019. október 4.

A bőröm nagyon zsírossá vált tőle és előjöttek a kiütéseim és pár pattanásnak is drukkolt. Szóval nem, én nem tudom ajánlani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 4.

SMH

2019. június 25.

Mindenki annyira dicséri az e vitaminos termékcsaládot, hogy megvettem ezt az éjszakai krémet, gondoltam ha ennyien szeretik, biztos szuper lesz. Hát nem. Alig vártam hogy elfogyjon, a tégely felétől szenvedtem minden este, hogy ezt kell használjam, mivel kidobni semmit nem szeretek. Végül a barátom megörökölte, szerencsére ő kedveli 😀
De hogy mi is a problémán vele? Olyan semmilyen, viszont a bőrömet elzsírosította. Nem éreztem semmi extra táplálást, hidratalást, bármi pluszt, csak azt hogy egy nehéz krém van az arcomon. Azt illata valóban kellemes, de ennyi pénzért ez kevés..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

Sziporka88

2019. január 20.

Nappali társához hasonlóan nagyon finom az illata!!! A krém nagyon lágy, könnyű felvinni. Hidratálja a száraz bőröm, reggel puha és selymes lesz. Ebből a TBS termékcsaládból a tonik mellett ez a kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

vittoria

2018. november 4.

Nagyon jó, krémes ápoló krém. Jobb a bőröm állapota, mint előtte. Igaz, reggel még zsíros érzet marad utána, de az arcmosás segít ezen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

rohremma

2018. július 26.

Bár lassan szivodik be, de az engem nem zavar. Puha lesz tőle a borom, jo az illata és szepen hidratal. Már többet vettem belőle, bevált!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

Dius12

2018. május 1.

Mivel a nappali krém bevált, megvettem az éjszakait is, hiba volt. Nekem nem jön be. Nagyon zsíros, felkenés után fél órával is még érzem, nem szívódik be, alatta az ember bőre bemelegszik. Maximum télen nagyon száraz bőrre javaslom. Én biztosan nem veszem újra. A nappalit sem használom már, áttértem az oils of life termékekre, sokkal jobb, azt ajánlom mindenkinek

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 1.

detti23

2018. március 12.

Kisebb változatban van meg. Számomra ez nem vált be sajnos annyira, mint a nappali párja. Tényleg nagyon gazdag, sűrű krém. Az én bőrömet kissé zsírosítja, úgyhogy csak akkor használom, ha kifejezetten száraz a bőröm és szüksége van egy nehezebb krémre. Az illata kellemes. Ajándékba kaptam, elhasználgatom, de nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

FanniL

2017. november 17.

Az illata és a textúrája is nagyon meggyőző, könnyedén beszívódik, nem hagy maga után zsíros érzést. Száraz bőrőm van alapvetően, nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

mliptak

2017. július 23.

Kis kiszerelést kaptam belőle, elég sokáig elég volt így is. Nagyon tetszik az illata, nekem olyan púderes kicsit. Sajnos bár szépen beszívódik és puha lesz tőle a bőröm, több helyen is kis pattanásokat, gyulladásos gócokat hozott elő. Valahogy, nem olyan jó, mint a termék család más darabjai.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Dimethicone, PPG-2 Myristyl Ether Propionate, Cyclomethicone, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Glyceryl Stearate, Cetearyl Ethylhexanoate, Myristyl Myristate, Panthenol
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate
Szilikonok: Dimethicone, Cyclomethicone
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, PEG-100 Stearate
Illatanyagok: Benzyl Alcohol, Parfum / Fragrance, Benzyl Benzoate, Hydroxycitronellal, Limonene, Geraniol, Linalool, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Manganese Violet / CI 77742, CI 77491
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.