The Body Shop

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. december 8.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Gazdag és krémes testvaj, teljes értékű tápanyag a bőrödnek. Testhőmérsékleten olvad, puhává és selymessé teszi a bőröd. Méltányos kereskedelemből származó shea vajat tartalmaz, édes eper illata van.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

kovacsanett43

2021. március 19.

Ajándékba kaptam. Röviden: ha ennyi pénzért ezt megvettem volna, tuti szentségelnék. 😂 Nem rossz, de ezt bármelyik párszáz forintos testápoló is tudja. Az illata engem a Hubba Bubba rágóra emlékeztet, én nem igazán szeretem ezeket az erős műillatokat. És még egyszer, az ára szerintem nagyon drága a minőségéhez képest, ráadásul brutál gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

csernapetra

2021. március 10.

Nagyon jó eper illata van, már emiatt megérte megvenni . Emellett jól hidratál és puhítja a bőrt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

feketebarbo

2021. március 9.

Egész nap érezhető isteni finom eper illata van. Sajnos az összetevői nem a legszebbek,és a bőröm sem extra puha tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 9.

noricza

2021. február 25.

Karácsonyi meglepi volt minden jóval (testvaj tusfürdő szappan kézbalzsam illatpermet) Imádom, imádom, imádom! Kb fürdőznék benne annyira jó. Nagyon fincsi az illata, hidratál, kevés is elég belőle. Nem irritálja a bőröm az erős illat ellenére sem, nem marad ragacsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 25.

TimiK

2021. február 16.

Nagyon fincsi illata van! Gyorsan beszívódik és nagyon jól elkenhető. Újra fogom venni, de előbb kipróbálom a társait is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Vicus

2021. február 5.

Elég mű illata van, de végülis epresnek megfelel. Nagyon könnyen, jól felolvad a bőrön, selymes krém lesz belőle, ami könnyen beszívódik, jól ápolja a bőrt. Kézápolásra is bevált télen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 5.

Amadea

2020. december 31.

Idén estem szerelembe a TBS testvajakkal. A Warm Vanillát vettem meg először, kíváncsiságból, az epresből pedig rögtön a nagy bödönt zsákmányoltam az egyik tavalyi akcióban. Nagyon kellemes, ínycsiklandó illata van és kellően hidratál is, bár úgy érzem, ezen a téren a WV jobban teljesít.
Egyszóval nem volt rossz, sőt, de nem veszem újra, inkább kipróbálom a többi testvérét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 31.

Egi

2020. december 16.

Elég jól hidratál. Illata kellemes, cukorkas. Könnyű kenni, de nekem kicsit sok fogy. :/
Napi egy-kétszer kenem.
Tégelyben szagolvavaz illatát sokkal gyengébb, szóval érdemes ezeket kézen kipróbálni, mert nagyon más ugy, és 1 orával később meg is változhat. Pl. a pumpkinos.... amugy imádom mikor felkenem, de fél orával már később csak édes szagot érzek, ami émelyitő.... és nyoma sincs az eredeti illatnak. Annyira örülök h nem vettem meg hanem kipróbáltattam a kezfejemen. Sok más testvajuk is ezért nem jött be. Ez az epres felkenve jobb illatú bár kicsit erős. És persze mindenkinek a bőrén más...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 16.

Napi egy-kétszer kenem.

eveshepherd

2020. november 8.

Nyáron kedvelem az ilyen gyümölcsös illatokat, így egyet-egyet “elfogyasztok” az ilyen típusú testvajakból is nyaranta. Nem használom minden nap, mert úgy sok lenne, de heti egyszer kell :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 8.

Krisztaaaa231

2020. június 19.

Szerintem nagyon jó! A kedvenc testápolóm! Az illata is kellemes, az állaga is jó. A márkát is szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Színező anyag. (Piros)