The Body Shop

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. december 8.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Gazdag és krémes testvaj, teljes értékű tápanyag a bőrödnek. Testhőmérsékleten olvad, puhává és selymessé teszi a bőröd. Méltányos kereskedelemből származó shea vajat tartalmaz, édes eper illata van.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Pityipang

2022. június 26.

Közepesen jól hidratál, ami nekem nyárra elég, télre valószínűleg nem lenne, de az illata miatt nem is igazán tudnám elkézelni nyáron kívül máskorra. Mint itt sokakat, engem is az illatával varázsolt el, mindig boldogsággal tölt el a használata, szóval szerintem már ezért megérte :) Kedvezményesen jutottam hozzá, teljes áron lehet, hogy nem venném meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 26.

LEAlea

2022. június 23.

Szintén ajándékba kaptam és szerettem. Sajnos nem igazán hidratál jó, de az illata tényleg isteni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 23.

sz.virag0112

2022. március 8.

Ajándékba kaptam és nagyon megszerettem. Jó az állaga, az illata olyan, hogy legszivesebbem megenném és nagyon sokáig érezni. Sajnos gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 8.

fanni200005

2021. október 18.

Az illata nagyon jó, de nem igazán hidratál és viszketek tőle.😕

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 18.

Az illata nagyon jó, de nem igazán hidratál és viszketek tőle.😕

timi57

2021. augusztus 26.

Számomra mű illata van, de a jó hidratálás miatt megy a 3 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 26.

Számomra mű illata van, de a jó hidratálás miatt megy a 3 csillag.

Katita

2021. augusztus 11.

Száraz, érzékeny, ekcémás bőrömre egyáltalán nem alkalmazható, csak mint kézkrém, mert az illata tényleg nagyon jó! Guilty pleasure :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 11.

Exotic

Korcsoport: >54
2021. június 28.

Ajándékba kaptam ezt a gazdag és krémes testvajat: Amikor kibontottam a tégelyt, teljesen elvarázsolt az illata. Puhává és selymessé varázsolta a bőrömet, mert Shea vajat tartalmaz, isteni finom, édes eper illata van. Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. június 28.

barbz

2021. június 25.

Nagyon szerettem. Finom eper illata van, nagyon jól hidratál. puha lett tőle a bőröm. Az illatát egész sokáig érezni lehet. Hamar elfogyott. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 25.

kovacsanett43

2021. március 19.

Ajándékba kaptam. Röviden: ha ennyi pénzért ezt megvettem volna, tuti szentségelnék. 😂 Nem rossz, de ezt bármelyik párszáz forintos testápoló is tudja. Az illata engem a Hubba Bubba rágóra emlékeztet, én nem igazán szeretem ezeket az erős műillatokat. És még egyszer, az ára szerintem nagyon drága a minőségéhez képest, ráadásul brutál gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

csernapetra

2021. március 10.

Nagyon jó eper illata van, már emiatt megérte megvenni . Emellett jól hidratál és puhítja a bőrt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Színező anyag. (Piros)