The Body Shop

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2020. február 28.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Karácsonyi limitált kiadás

"Piros gyümölcsök édes-cukorkás illatát zártuk limitált kiadású Havas bogyós gyümölcs testvajunkba, mely gazdag, tápláló formulájával tökéletesen puhává és illatossá varázsolja a bőrt. A vörös áfonya, a fekete ribiszke és málna friss illatjegyei keverednek a fehér virágok, krémes praliné és édes vanília illattal, mely teljessé teszi a téli erdőt idéző illatkavalkádot."

• Nagyon száraz bőrre
  • Gazdag és krémes textúra
  • Puha, hidratált és ellenállhatatlan illatú bőr
  • Észak-Amerikából származó vörös áfonyával

Ár: 800 Ft , Eladó: PinkMcFreeze
Állapot: Használt/Kép szerinti állapot, Helyszín: Budapest, fizetés: Kp vagy banki utalás után postán maradó ajánlott levélküldemény

eprecs

2019. december 22.

Nem tetszett az illata, fogrém szagú. A hatásával, táplalással nincs baj, hiszen TBS :) de nem az én illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

Babooca

2019. augusztus 21.

Szerencsére nem olyan az illata, mint a deres vörös áfonyának, attól a világból is ki lehet engem kergetni. Ez finom, jól táplál, jól kenhető, kicsit zsíros állagú. Télen jobban szeretem használni, nyáron nekem már sok. A barackos és az epres változatot nálam nem körözi le, de ezt is szeretjük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Dia9609

2019. január 29.

Nagyon jól hidratál, nem hagy ragacsos érzetet maga után az illatát még órák után is érezni lehet, egyszóval főnyeremény. Nekem viszonylag sokáig kitartott a nagykiszerelés, de szerintem ez tipikusan az a testápoló amit elég kb. heti 3x használni ha nem extrém száraz az ember bőre, sajnálom hogy limitált kiadás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 29.

Fberni

2018. október 29.

Isteni illata van!Light-osan tápláló, viszonylag gyorsan beszívódó testvaj, gyakorlatilag olyan mint az összes vajuk. Az irodában mindenki elolvad a finom illata miatt.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

spavanilly

2018. május 20.

Télen kaptam ajándékba, és nagyon örültem neki, mert különlegesen szép a csomagolás, és remek az illat...de!
DE nekem ez KICSIT SEM téli illat!
Ott is árválkodott a polcon eredeti funkcióját mellőzve, fürdőszobadíszként.
MOST jött el számomra az ő ideje, egy nyárias gyümölcsös tusfürdő után megkoronázza a testápolást!
Remek selymes gyümölcsjoghurt illat!!!!

Könnyű állagú, közepesen hidratáló rózsaszínű krém. Illatát megőrzi az ágynemű, és másnap is érezhető a bőrön, de természetesen nem olyan intenzíven, mint közvetlenül a használat után.

/Bár számomra kicsit hiányzik belőle az a frissesség, ami pl. megvan a pink grapefruit-os testvajban, de mivel nagyon kellemes, tiszta ápolt illatot eredményez- muszáj neki is max csillagocskát adnom...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 20.

DE nekem ez KICSIT SEM téli illat!
Ott is árválkodott a polcon eredeti funkcióját mellőzve, fürdőszobadíszként.
Remek selymes gyümölcsjoghurt illat!!!!

PiciBia

2018. február 12.

Isteni illata van!! Light-osan tápláló, viszonylag gyorsan beszívódó testvaj, gyakorlatilag olyan mint az összes vajuk. Nagyon erős, intenzív az illata, ruhákon és érződik, bőröm is még másnap is érezhető. Az ára az egyetlen baja ennek is, elképedve tapasztaltam, hogy külföldön alacsonyabb árakon forgalmazza a TBS a termékeit. Igyekszem vele úgy spórolni ahogy csak lehet, értékes kis ajándékként hozta a Mikulás :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Banana

2018. február 7.

Cukros almás illatút szerettem volna venni, de akkor már más limitált illatok voltak, így vettem meg ezt a fajtát. Nos ez nem testvaj vagy legalábbis nem olyan, mint a többi The Body Shop-os testvaj. Ez sokkal hígabb, nem olyan zsíros, mint a többi. Hidratálni egész jól hidratál, de tényleg másabb mint a többi. Újravenni nem fogom, akkor inkább választok a klasszikus változatok közül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

mafalda

2018. január 28.

Limitált akciósként vettem, nekem jobban bejött mint a szilvás. Nagyon intenzív illat még másnapi tusolásnál is érzem.
Nagyon jól hidratál!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

Nagyon jól hidratál!

0bikbik0

2017. december 26.

2017.12.26.
És még mindig nagyon jó :-) Betáraztam megint...

2016.12.25.
Annyira eltalált illat :-)
Ápoló hatása kiváló, puha, selymes lesz a bőröm töle. Nagyon gyorsan, maradéktalanul beszívódik, de az illata sokáig megmarad.
Gyorsan veszek még belőle egy tégellyel, mielőtt kivonják :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 26.

2017.12.26.
És még mindig nagyon jó :-) Betáraztam megint...

2016.12.25.
Annyira eltalált illat :-)
Gyorsan veszek még belőle egy tégellyel, mielőtt kivonják :-)

aaancsiikaa

2017. július 8.

Imádtam az illatát, egyszerűen annyira jó, emellett nagyon jól hidratál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

Imádtam az illatát, egyszerűen annyira jó, emellett nagyon jól hidratál is.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Színező anyag. (Piros)