The Body Shop

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Almi, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

"Töltődj fel a zöld tea hidratáló erejével és friss, üde illatával! A Fuji Green Tea testvaj Közösségi Kereskedelemből származó ghánai sheavajjal készül."

• Intenzív hidratálás minden bőrtípusra

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Pomelo

2020. augusztus 31.

Nem rossz testvaj, szeretem az illatát, testvajhoz képest könnyen beszívódik, de ebben az árkategóriában van jobb termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

BogEszti

2020. július 1.

Kedvenc illaton, gyorsan beszívódik, sokáááig érezni az illatát ;-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

Kedvenc illaton, gyorsan beszívódik, sokáááig érezni az illatát ;-)

laDiva

2020. március 29.

Nagyon tetszik az illata (sokáig meg is marad) és az állaga is. Könnyen beszívódik, jól hidratál. A kisebb (50 ml-es) kiszerelést használtam kézkrémnek, nagyon jó volt erre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

Panni43

2019. március 2.

Szuper illat, frissítő és nagyon jól Hidratál! Imádom!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 2.

Szuper illat, frissítő és nagyon jól Hidratál! Imádom!!

tsolya

2018. december 20.

Ez az első The Body Shopos termék, amit kipróbáltam. Szerettem volna egy testvajat és körbeszaglásztam mindet. Nagyon megtetszett az illata, mert rendkívül visszafogott mégis csodálatos. Még ilyenkor télen is gyorsan rendbe teszi a nagyon száraz bőrömet. Tetszik, hogy ennyire könnyű az állaga. Hamar felszívódik és nem hagy kellemetlen érzetet maga után, nem ragad. Külön tetszik, hogy ha este bekenem vele a lábamat, reggel még érzem az illatot a kezeimen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 20.

Leander

2018. július 13.

Nem szörnyű, de nem is nagy szám. Nekem nem jön be nagyon az illata, de ez nyilván ízlés kérdése. Állaga alapvetően inkább egy sima testáplóéra hajaz, nem annyira testvaj - utóbbi jelleget kizárólag hűtőben tartva ölti - én alapvetően ott tartottam, mert nyári, frissítő testápolónak használtam. A hidratáló hatása elmegy, de semmiképpen sem kiemelkedő. Minden szempontból egy átlagos testápoló, sajnos átlag feletti áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 13.

wildrose

2018. június 5.

Enyhe, friss illatú, könnyű állagú nyári testvaj, jól eloszlatható, gyorsan felszívódik és tökéletesen táplál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 5.

Wee

2018. április 20.

A többi testvajhoz képest kicsit zsírosabbnak érződik. Jól hidratál, az illata természetes bár kicsit férfias, az én bőrömön nem olyan vészes.
Összességében jó, bár nem venném újra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

Összességében jó, bár nem venném újra

bfatime

2018. március 11.

Érdekes illata van, kicsit "zöld", de nekem tetszik, állaga nagyon jó, jól hidratál, könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 11.

Csillagporocska

2018. február 4.

A sampon illatát nagyon szeretem, így nem tudtam megállni, hogy ne próbáljam ki ezt a terméket. Ez a 'jutiajim' a vizsgaidőszak sikeres túlélése után, magamnak.
Az illata mennyei, az állaga nagyon kellemes, hamar beszívja a bőröm. A kevésbé száraz részeken jól hidratál, de ahol szárazabb a bőr, oda sajnos kevés.
Ár-érték arányban nem éri meg, próbaképp csak egy 50 ml-es tégelyt vettem. Egynek elmegy, 3 csillagot kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak