The Body Shop

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Almi, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

"Töltődj fel a zöld tea hidratáló erejével és friss, üde illatával! A Fuji Green Tea testvaj Közösségi Kereskedelemből származó ghánai sheavajjal készül."

• Intenzív hidratálás minden bőrtípusra

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Amadea

2022. június 4.

Habár magát a zöld teát és a zöld teás illatú termékeket is szeretem, ennek a testvajnak nem tetszett az illata. Az állaga sűrű, kicsit keményebb, mint amit szeretek, de jól hidratált. Akcióban vásároltam (ahogy általában a TBS termékeket), így nem bántam, hogy nem nyújtott maximális élményt (mármint ahhoz képest, hogy egy testvajról beszélünk), de örültem, amikor a tégely végére értem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 4.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2021. szeptember 1.

Nagyon jó friss az illata és tartós is. Könnyed állagú, jól eloszlatható, könnyen beszívódik és jól hidratál. Nyárra nekem kiváló volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

CzMónika

2021. június 18.

Imádom!Ahogy öregszem egyre jobban szeretem a zöld illatokat!Huszonévesen nem tudtam volna elképzelni de most megvettem minden terméket belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 18.

MaFa

2021. március 3.

Kellemes az illata,jól hidratál. Szerintem ezt a hatást más olcsóbb termékkel is el lehet érni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 3.

Pomelo

2020. augusztus 31.

Nem rossz testvaj, szeretem az illatát, testvajhoz képest könnyen beszívódik, de ebben az árkategóriában van jobb termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

BogEszti

2020. július 1.

Kedvenc illaton, gyorsan beszívódik, sokáááig érezni az illatát ;-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

Kedvenc illaton, gyorsan beszívódik, sokáááig érezni az illatát ;-)

laDiva

2020. március 29.

Nagyon tetszik az illata (sokáig meg is marad) és az állaga is. Könnyen beszívódik, jól hidratál. A kisebb (50 ml-es) kiszerelést használtam kézkrémnek, nagyon jó volt erre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

Panni43

2019. március 2.

Szuper illat, frissítő és nagyon jól Hidratál! Imádom!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

Szuper illat, frissítő és nagyon jól Hidratál! Imádom!!

tsolya

2018. december 20.

Ez az első The Body Shopos termék, amit kipróbáltam. Szerettem volna egy testvajat és körbeszaglásztam mindet. Nagyon megtetszett az illata, mert rendkívül visszafogott mégis csodálatos. Még ilyenkor télen is gyorsan rendbe teszi a nagyon száraz bőrömet. Tetszik, hogy ennyire könnyű az állaga. Hamar felszívódik és nem hagy kellemetlen érzetet maga után, nem ragad. Külön tetszik, hogy ha este bekenem vele a lábamat, reggel még érzem az illatot a kezeimen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 20.

Leander

2018. július 13.

Nem szörnyű, de nem is nagy szám. Nekem nem jön be nagyon az illata, de ez nyilván ízlés kérdése. Állaga alapvetően inkább egy sima testáplóéra hajaz, nem annyira testvaj - utóbbi jelleget kizárólag hűtőben tartva ölti - én alapvetően ott tartottam, mert nyári, frissítő testápolónak használtam. A hidratáló hatása elmegy, de semmiképpen sem kiemelkedő. Minden szempontból egy átlagos testápoló, sajnos átlag feletti áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.