The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Limitált kiadás

Könnyen felszívódó kézkrém, ami selymesen puhává varázsolja a bőröd és fantasztikus gyömbér illatot kölcsönöz neki.

• Könnyed hidratálás
  • Fűszeres gyömbér illat
  • Selymesen puhává varázsolja a kézfejed

szekelyzsofi

2015. március 24.

Nekem tetszik az illata, bár a körülöttem élőknek nem annyira... :D
Tavaly karácsonyra kaptam a Cranberry-s kézkrémmel együtt. Először azt használtam, és csak utána kezdtem el ezt. Lehet az idő miatt, de nekem nem szívódik be, és morzsolódik... A Cranberry-s jobban bejött!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 24.

Nekem tetszik az illata, bár a körülöttem élőknek nem annyira... :D

chatnoirrr

2014. március 11.

Nagyon jó illatú, nagyon szeretem szagizni a mancsaimat kenés után, de semmit nem hidratál jelenleg. Talán majd a kevésbé szeles, melegebb időben. Semmi extra sajnos, még az Essence-s kézkrémem is jobban hidratál. Ehhez képest pedig nagyon drága :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 11.

horzso

2014. február 28.

Az illata ennek is fantasztikus. Az ára brutális. Az összetevőlistája nem borzaszt el, de semmi extrát nem látok benne. A rengeteg illatanyagot levonva nagyjából egy BALEA kézkrém színvonalát adja.
Hatását tekintve teljesen átlagos, ezt is a BALEA-hoz tudnám hasonlítani.
Összességében 3 csillagocska, kizárólag az illata miatt. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 28.

Hatását tekintve teljesen átlagos, ezt is a BALEA-hoz tudnám hasonlítani.
Összességében 3 csillagocska, kizárólag az illata miatt. :)

eandi

2014. február 5.

Jó kis krém, de télre nem ajánlom. Hidratál valamelyest, de hideg, szeles időszakra ez nagyon kevés. Az illata fincsi, olyan mint a gyömbéres testvajé. A karácsonyi limitált kiadás közül a gyömbér volt a kedvencem. Ez a termék ha jól emlékszem úgy került hozzám,hogy kellett vásárolni x összegen felül és így 500 forintért meg lehetett vásárolni.Így megérte az árát. De nem is adnék többet érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 5.

kismag

2014. január 24.

Karácsonyra kaptam a kis kiszerelést, már nem sok van belőle. Szeretem, isteni az illata, jól hidratál, de igazán extra dolgot nem nyújt, amit pl. egy Neutrogéna koncentrátum ne tudna és hát ezzel szemben az ára nagyon magas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 24.

kviragh

2014. január 7.

M ajutottam hozzá ehhez a finomsághoz... Most kentem fel és már imádom! Nagyon száraz a bőröm, így a nagyon vizes kézkrémek nem jók. Könnyen beszívja a bőröm és utána fonom selymes lett és puha, pedig már szinte a smirglihez hasonlított a kezem. Az illata nekem ízlik, igaz nem a szokványos krém-illat, erőteljes, de felkenés után hamar elillan, csak ha jól beleszagolok a kezembe, akkor érzem. Azért csak 4 csillag, mert mivel csak most kezdtem el használni, a csodaszer titulust még el kell nyernie, pár napig ha ugyanilyen jó lesz, akkor ezt is kiérdemli. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 7.

Babika20

2013. december 18.

Ajándékba vettem, de nagy a kísértés, hogy megtartsam :)) Elég belőle kis mennyiség is, hamar felszívódik, nem hagy zsíros, ragacsos érzetet maga után. Jól hidratál. Az illata nagyon jó, főleg amikor már bekentem vele a kezem, és 1-2 órával később még mindig érezni kicsit :)
Az ára viszont húzós, a legkisebb kiszerelés 1990-ft ért vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 18.

Az ára viszont húzós, a legkisebb kiszerelés 1990-ft ért vettem.

viktoria.fekete

2013. december 9.

A hosszan tartó mézes-gyömbéres illata azonnal elvarázsolt. Egy borsónyi mennyiség is elég a kezemre, azonnal éreztem a hidratáló hatását. Biztosan venni fogok még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 9.

tuzgyujto

2013. november 20.

Londonban biztos van már, szerintem lassan itthon is lehet kapni.
Nagyon jól hidratál és viszonylag tartósan, az illata is kellemes. Szerintem szerzek belőle még, mielőtt újra eltűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 20.

Londonban biztos van már, szerintem lassan itthon is lehet kapni.

eveheart

2013. május 31.

Nagyon jól hidratáló, kellemes, téli-karácsony illatú krém, jó szívvel ajánlom! Remélem, télen újra lesz a boltokban

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 31.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Sclerocarya Birrea Seed Oil
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Myristyl Myristate, Glycine Soja (Soybean) Oil, C12-15 Alkyl Benzoate, Ethylhexyl Palmitate, Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Glyceryl Stearate, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Bertholletia Excelsa (BrazilNut) Seed Oil, Dimethicone, Panthenol, Caprylyl Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Phenethyl Alcohol, Limonene, Hexyl Cinnamal, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Benzyl Salicylate, Cinnamal, Eugenol, Citral, Linalool, Citronellol, Zingiber Officinale (Ginger) Root Oil
Színezékek: Caramel, Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 14700

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A gyömbér gumóból kinyert illóolaj. A hivatalos CosIng besorolás szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és illatanyag. Paula Begoun szerint a gyömbér bőrirritáló lehet.

Színező anyag. (Piros)