The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Niomi, Módosítva: 2020. február 28.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

2014-es karácsonyi limitált kiadás

Ár: 2000 , Eladó: Alexa9082
Állapot: Új , Helyszín: Győr, fizetés: Személyes átvétel Győrben vagy Foxpost

necra

2017. július 27.

Most kezdtem el szeretni, pedig eddig hozzá se nyúltam. Sajnálom, hogy csak pici maradt belőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 27.

boltkoros

2017. június 1.

Imádnivaló az illata. Legszívesebben megenném, nagyon tetszik. Az állaga is szuper, hidratálni is jól hidratál....de ez a rengeteg csillám...kiakaszt, hogy még a ruhámba is ezer darabot találtam testápolózás után, minden tiszta csillám volt. Tudom, hogy most sokan azt mondják, hogy ha nem szeretem a csillámot akkor minek vettem csillámos testápolót. Szeretem a csillámot de nem ebben az embertelen mennyiségben ami ebben van. Nem veszem újra, alig vártam, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 1.

szilvia.bano

2016. július 21.

Én leszek az első, aki nem imádja. Az illata nem rossz, azzal nem lenne gondom, annak ellenére, hogy van a Body Shop-tól olyan, amit sokkal jobban szeretek, viszont számomra zavaró, hogy tele van csillámokkal. Nem elszórva, hanem teljesen csillámos. Egy testápolóban én nem érzem szükségesnek a csillámokat, nem szeretem, hogy tele van vele a bőröm, a kezem is, amikor bekenem magam, így kezet is kell mosnom utána. Pedig amúgy jól hidratálna, az illata is kellemes. Tudom, hogy a parfümjében, illetve a havasi szilva parfümben is vannak csillámok, egy parfümöt kis felületre fújunk, annál még elmegy, ez viszont egy testápoló, így ebben az esetben én nem rokonszenvezek a csillámokkal. 3,5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

lauraszolloskei

2015. december 5.

Imádom! Egész nap csillogok tőle! És az illata.. eddigi legnagyobb kedvencem a body shop termékei közül, pedig már több illatot is kipróbáltam :) Egyébként meg kiválóan hidratál, de ezt a body shop-tól már megszokhattuk.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 5.

vivuss87

2014. november 19.

Ami csillog az kötelező, számomra legalábbis :D a megszokott állaggal találkozhatunk itt is, a body lotion-től kicsit sűrűbb, de a testvajtól jóval lazább állagú. Nem ragad nem tapad, hamar beszívódik. A csillámok a szokásos ezüstös mellett egy ici-pici halvány zöldes fényt kaptak (csak szakavatottak veszik észre :D) Az illattal sokáig barátkoztam, és ellenálltam, mert a boltban nem tetszett. De felkenve mégis kellemes, nem olyan tolakodó mint egy vanília, vagy az áfonya (persze az is kötelező darab, de ez minden napra is elmegy:D) Szóval nekem tetszik, tuti veszek még egyet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sucrose, Caprylyl Glycol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak