The Body Shop

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Niomi, Módosítva: 2016. május 31.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

2014-es karácsonyi limitált kiadás

Ünnepi cukormázas alma illatú testvaj

• selymessé és puhává varázsolja a bőrt
  • vajas textúrával
  • Méltányos Közösségi Kereskedelemből származó sheavajjal készült

oszibarack

2018. március 16.

Karacsonyra kaptam, azota probalgatom. Az illata nekem a tegelyben es felkeneskor nagyon eros, tul edes, de aztan a boromon mar kellemes. Hidratalas, allag, kenhetoseg mind a body shop-tol megszokott szint, tehat nagyon jo, sokaig eleg a nagy kiszereles.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

nyuszimo

2016. május 13.

Itt Krémmánián sikerült jó áron lecsapni rá sok-sok várakozás után, és nem bántam meg, mert egyszerűen isteni! Az illata, az állaga, mind-mind szuper, főleg a kezemre használom, mert extra száraz szokott lenni, de már pár nap után is tökéletesen rendbe hozta. Sajnálom, hogy limitált, mert simán újravenném megint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

barbimariposa

2016. április 26.

most fog elfogyni, még karácsonykor vettem, mert megtetszett az illata. Jól hidratál, kellemes illata van és nagyon illik a kedvenc parfümömhöz is :)
csak azért kap 4 csillagot, mert nekem a kókuszos a kedvenc TBS illatom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

csak azért kap 4 csillagot, mert nekem a kókuszos a kedvenc TBS illatom

Knubbel

2016. március 23.

Teljesen oda vagyok az illataert!!! Jol apol, viszonylag hamar be is szivja a borom. Vettem ket nagy dobozzal is rogton. Nem bantam meg 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

allebag2

2016. március 8.

Először nagyon műnek találtam az illatát, de amint magamra kentem, valami csodálatos, remek, roppanós, édes-savanykás zöldalma illat lett belőle. Állagra a lágyabb kivitelű vajak családjába tartozik, ám ápolóképessége hozza a szokásos színvonalat. Egy pár alkalom után nagyon megkedveltem a használatát, és mivel nem kifejezetten karácsonyi illat, tavaszra is nagyon jó lesz. Nem a kedvenc illatom a TBS vajak közül, de szerintem megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 8.

Rittus89

2016. március 2.

Jó minősègű de van valami nagyon fura mű az illatában az alma mellett

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

Jó minősègű de van valami nagyon fura mű az illatában az alma mellett

lysza1985

2016. február 22.

jaj nagyon jó illata van, még a férjem szerint is, pedig a kencéim 90%-a szerinte büdös...(férfiak....) amúgy hidratálása és tartóssága a szokásos body shop-os.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 22.

gemzit

2016. február 21.

50ml-es kiszerelést kaptam belőle karácsonyi rendelés mellé. Nem lesz a kedvenc illatom, de megfelelően hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

FanniDorina

2016. február 6.

Sajnálom hogy csak szezonális. Isteni illata van, és csodát tesz a bőrömmel. Csak mindig olyan hamar elfogy a 200 ml :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 6.

Blakely

2016. február 2.

Ez az első TBS testvajam és imádom, az illata annyira szuper.Most jártam először TBS üzletbe, sajnos nálunk nincs így mikor Pesten jártam muszáj volt bemennem, egyből kettőt is beszereztem,és nagy a szerelem. Imádom.Bár nem használom gyakran,mert nem akarom, hogy elfogyjon :( :D és nem tudom mikor megyek legközelebb..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sucrose, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.