The Body Shop

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Gazdagon tápláló testkrém

"A forró napsütésnek kitett bőr ápolásában a hawaii nők igazi szakértők, ezért használják a kukui olajat bőrük hidratálására. A különlegesen gazdag formula visszaállítja a bőr természetes nedvességtartalmát és ragyogását. Használd ezt a tápláló testkrémet a Szépítő Rituálé részeként, ha a testednek azonnali luxuskényeztetésre van szüksége!"

• Hidratált és ragyogó bőr
  • Kényezteti a testet és az elmét
  • Hawaii-ról származó kukui olajjal készül

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

brizsitte

2021. április 21.

Igazán ritkán merem megengedni magamnak. Mondjuk évente egyszer. Nálam a testápoló gyorsan fogyó eszköz, normál arcbőröm ellenére a testem többi részén száraz a bőröm, így minden tusolás után jön a sokszor már kimerítő kenegetés, krémezgetés... Valljuk be, hogy ebből a perspektívából az ára - most 9.590 Ft a saját honlapján a 350 ml, míg megnézve egy drogériás, legyen mondjuk Nivea-tól valami különlegesebb testápolót, 2.199 Ft a 200 ml-es kiszerelés, The Body Shop cirka 27 Ft/ml vs. Nivea 11 Ft/ml - nemcsak szívet, de bankkártyát is tépő. Az ár ellenére fantasztikus testvajnak gondolom, minden tekintetben. Igényes, minőségi csomagolás, a testvaj vagy testkrém, kinek hogy tetszik, állaga, illata, színe, tapintása, szóval mindene fantasztikusan jó. Tartósan hidratál és az illata is tartós, szerintem nagyon finom. Az, hogy ennyibe kerül az én bajom, az ára miatt nem lenne korrekt csillagot levonni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 21.

Era080

2021. április 19.

Az illata ami elvarazsol en meg ilyet nem ereztem sehol parfumbe is hasznalnam meg amibe csak lehet kapni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 19.

pEni

2021. március 15.

Szuper!
Korábban kaptam belőle mintát, most használtam el. Az illata valami isteni, a hatása pedig fenomenális :) gyorsan beszivódik, könnyű elkenni, az illata pedig sokáig megmaradt.
Érdemes beruhazni rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

Szuper!
Érdemes beruhazni rá.

Bubucim

2020. július 14.

Nagyon bevált. :) Mintát kaptam belőle rendelés mellé. Már akkor eldöntöttem, hogy biztosan meg fogom vásárolni a nagyobb kiszerelést. Valóban felér egy SPA élménnyel egy kora őszi estén. Kellemes és nyugtató az illata, de közben hidratál is. Nekem picit testesebbnek tűnik, mint a kaméliás tesója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

pmarcsi

2020. március 6.

Amióta használom ezt és a kaméliás változatot, sosem lustálkodom el a testápolást. Egyszerűen jót tesz a lelkemnek (és persze a bőrömnek is)
Nagyon szeretem mindkettő illatát (órák múlva is érezni) és hatását is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

Nagyon szeretem mindkettő illatát (órák múlva is érezni) és hatását is.

eanna29

2019. november 16.

Amikor kismama voltam sok ajánlást olvastam, ezért én is beszereztem egyet. Ugyan kicsit húzós az ára de sokáig elég és nagyon jól hidratál, az illata szerintem nagyon finom viszont elég intenzív ezért nem való mindenkinek. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

Lerika

2019. november 10.

Nagyon jó krém! Gazdag, jól hidratál, gyorsan beszívódik, fantasztikus az illata, nem tudok vele betelni! Sokáig érződik is az illata, még a ruhán is megmarad. Ezt az illatot parfümben is elfgadnám! Egyetlen hátránya az ára, erősen túlárazott, de ez a minőségéből nem von le, ezért az 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 10.

Megababa

2019. november 10.

Nagyon jó illata van, fürdés utàn hasznàlva belengi az egész lakàst. Szépen beszívódik, selymes érzetet hagy a bőrön. Igazi ikonikus termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

Hencida

2019. október 18.

Mivel nincs nálunk boltja a TBS-nak, ezért kis tégelyben rendeltem meg, a sok pozitív hozzászólás miatt. Húúú, nos szóval. Az illatáról csak szuperlatívuszokban tudok írni. Nemcsak este, de reggel is kenek magamra, érezni akarom egész nap ezt az illatot. A krém maga nagyon jól beszívódik, ahogy kenem magam, kb a második-harmadik húzásra már szinte be is itta a bőröm. Simán lehet utána öltözni, nem kell várni, hogy beszívódjon a krém. Nagyon jól hidratál is. Tuti beruházok a nagyobb tégelyesre is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 18.

bettililiom

2019. október 15.

Mintát kaptam belőle, egy használat után kellemes, puha a bőröm tőle. A kezemen is, pedig ősszel már nagyon ki van száradva. Nekem az illata is tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0