The Body Shop

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   10 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 28bluebird, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   10 ml és 100 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Szuper hidratáló kendermagolaj értékes zsírsavakkal, melyek segítenek helyreállítani a bőr természetes hidtratáltságát és rendbehozzák a kiszáradt, kirepedezett bőrt. Az intenzív hatásért használja pamut zoknival éjszakára.

PSz

2020. január 22.

Ez nagyon bevált, szeretem. Nem használom mindennap, csak kb hetente háromszor, ahogy kijön. Azért szereztem be, mert aránylag sokat vagyok itthon mezítláb, amitől a talpam hajlamos kiszáradni, és a harisnyát a szárazabb részek jobban kikezdenék. Így viszont minden szuper, tökéletesen megfelelő a hidratálása. Az enyémnek kicsit más a csomagolása, mint a képen látható, és az van ráírva, hogy hard-working foot protector, de szerintem ugyanaz a krém lehet. Szeretem a gyógynövényes jellegű illatát is. Ha elfogy, biztosan veszek még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 22.

D3tti

2019. november 20.

Mindig ajándékcsomagban veszem akciósan, így ismerkedtem meg vele, mert először a kézkrémjét próbáltam. Szerintem szuper. Ez a hemp család az egyetlen a bodyshoptól, amit évről évre újra veszek a hatása miatt. A hatása számomra annyira szuper, hogy a nem éppen kellemes szaga pont hidegen hagy. Száraz bőrre szuper hidratálást nyújt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

ebianka

2018. szeptember 13.

Nem is értem miért van lepontozva, ennél jobb lábápoló krémmel még sosem találkoztam! A nyáron papucsozástól könnyen nagyon kiszáradó lábam egy hét alatt babapopsi lett. Az illata meg nem vattacukor (szerencsére :) ), hanem tiszta, gyógynövényes. 10 csillag!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Hencida

2018. április 27.

Van egyfajta illata az biztos. Viszont ha ezen túlteszi az ember magát, akkor sima sarkakat kap cserébe. Én fürdés előtt lereszelem a felesleges bőrt, fürdés közben még habkővel átmegyek rajta és utána kenem, masszírozom be a krémet. Csak jókat tudok mondani róla, pihe-puha tőle a lábam.
UD: fél évig bírta a tégely, esti egyszeri használattal. Nagyon megéri az árát, nekem igazi csodaszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 27.

roaringtwenties

2017. szeptember 1.

ajándékba vettem sarokkrémnek, mert megtetszett, hogy tényleg valódi kender illata van és éppen szükség volt egy puhító krémre. az ára tényleg túlzás, de én azért szeretem. kellemes érzetet hagy maga után és nagyon sokáig kitart. hosszútávon csak akkor hatásos ha előtte rendesen el van távolítva a sarok elhalt hámrétege, de akkor nagyon szépen puhán tartja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 1.

laszti

2017. június 5.

Hasonló hatású terméket olcsóbban is vehetek, ami szintén natúr. A meglátásom a The body shoppal kapcsolatosan, hogy bár szeretem a termékeit, de az ár-érték arány nem túl jó...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

Bildiko78

2016. július 3.

Ez annyival még jobb mint a kézkrém, hogy messzire kenem az orromtól. Nem simítja ki a repedezett lábamat, de segít megakadályozni a repedések kialakulását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 3.

Feketebarbi

2016. június 6.

Büdi, gyógykrém szaga van. Közepes hidratálás, de olajasan megül a bōrön, egy éve megvettem, de nem akar elfogyni....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 6.

vanett

2014. december 8.

Semmi extra nincsen benne. Attól, mert lábvaj, nem hidratál jobban.
A szagával semmi bajom nem volt.
Annyira kis uncsi cucc, hogy többet nem is érdemes róla írni! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 8.

Semmi extra nincsen benne. Attól, mert lábvaj, nem hidratál jobban.
A szagával semmi bajom nem volt.
Annyira kis uncsi cucc, hogy többet nem is érdemes róla írni! :)

Makkancs

2014. augusztus 7.

Itteni lelkendező vélemény alapján vettem meg. Már a boltban is beleszagoltam a teszterbe, és kicsit furi volt, de gondolom a sok nyitogatástól annak már illant el a szagából, mert nem éreztem kellemetlennek. Ez viszont, ami hazajött velem... iszonyat! Hiába hidratál fantasztikusan, minden este percekig szemezek vele mielőtt rákényszerítem magam, hogy felkenjem... Annyira annyira hányingerkeltően rémesen büdös! Más krémnél pozitívum lenne, hogy kevés kell belőle és lassan fogy, de ebben az esetben nem is tudom... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Lanolin
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondícionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (péládul, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Közönséges kakukkfű. A kozmetikumokban levelének, virágának a kivonatát és olaját is felhasználják. A CosIng a kakukkfű különböző származékait maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak lehetnek, más antioxidánsokkal együtt és kis mennyiségeben azonban nem jelent problémát.