The Body Shop

Ár:   6390 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2017. november 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A Japán cseresznyevirág és a hinoki fa romantikus összhatása komponálta ezt az igazi tavaszias hangulatú testvajat, mely Közösségi kereskedelemből származó olívaolaj és szójaolaj tartalmának köszönhetően visszaállítja a bőr természetes rugalmasságát és hidratáltságát.

Kimera2020

2017. május 31.

Az illata fenséges, és remekül ápol. Nagyon finoman kell vele bánni, mert bár könnyen beszívódik, hajlamos zsíros érzetet hagyni. Nekem néhol irritálta a bőröm, ezért csak 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 31.

piroslili

2015. november 18.

Isteni illata van, és nekem tökéletes ápolást nyújt télre. Amikor ezt használom, a barátom mindig kicsit közelebb bújik hozzám este, hogy szagizzon egy picit elalvás előtt :)
Nekem nagyon bejött, finom és nőies illat. Ugyan most fogyott el, de lehet veszek még egyet. Attól függ, megtetszik-e más testápoló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Fritillaria meleagris

2013. szeptember 13.

Nagyon kellemes az illata, nagyon jól ápolja a zsíros bőrt is a problémásabb részeken. Néha a lábamon is megjelennek kiütések a testápolóktól/testvajaktól. Ez a krém nem váltott ki ilyen bőrtüneteket. :)
Finom illatú és jól hidratált lett a bőröm. :) Hamar elfogyott, minden nap tudtam használni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 13.

tuzgyujto

2013. április 25.

Miután megtetszett a shea vajas testvaj, anyu ezzel állított haza, rózsaszín is, japán is, biztos tetszeni fog. És tényleg. Nagyon finom illata van, teljesen felszívódik és tartósan hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 25.

aduka88

2013. január 3.

Az illata miatt vettem meg,de a bőrömön nem bizonyult túl tartósnak,hidratálása mint a többi testvajnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

Krikri

2012. március 19.

Jól hidratál, könnyen beszívódik. Nagyon kellemes az állaga, nem annyira sűrű. Az illata mennyei volt a tégelyben, de miután felkentem a bőrömön már fura szúrós illata volt. Ezt lehet, hogy csak az én bőröm hozta ki belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 19.

kozmetikusbuda

2011. december 11.

Illata kellemes, bár nekem nem elég intenzív, hatását tekintve túl 'könnyű' krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 11.

annapanni

2011. november 6.

Nem emlékszem rá mennyire táplált, a jól megszokott testvaj állaga volt. Az illata gyengén virágillatú, nem annyira erős mint elsőre számítottam rá. Nekem tetszett, de inkább mást próbáltam ki utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 6.

morning_glory

2011. szeptember 2.

Nagyon szeretem az illatát, de sajnos nem annyira tápláló, mint a többi testvajuk. Normál bőrre viszont (pláne nyárra) ajánlom, de az érzékeny-szárazbőrüek inkább keressenek másikat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 2.

karli

Korcsoport: < 18
2011. július 25.

Valóban könnyebb krém mint általában a többi testvaj, de nekem a száraz bőrömre nem kevés, teljesen bevált. Szerintem az illata eszméletlen finom, friss, könnyed virágillat. Nekem örök kedvencem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2011. július 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.

Színező anyag. (Piros)