The Body Shop

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: Adrienn1029, Módosítva: 2018. október 22.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Valódi kakaóvajat tartalmazó testvaj extra száraz bőrre

Duplán gazdag, csokoládé- és vaníliaillatú. Nagyszerű krémes testápoló, méltányos közösségi kereskedelemből származó kakaóvajjal, mely a bőr melegétől elolvad és könnyen beszívódik. Puhává, rugalmassá teszi a bőrt és 24 órán át óvja a kiszáradástól.

_-Mia-_

2016. november 2.

Furi habos-túrós állaga van... Nem is szívódik be rendesen, csak ragadok tőle. Még jó hogy csak 50ml-t vettem, nem fogom újravenni. Töredkárú testvérei ugyanezt tudják (pl Nature's Spirit etc)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

mrs.imperator

2016. október 17.

Nagyon gazdag krém, nehéz és zsíros, de pont ezért táplálja hatékonyan a bőrt, én kézkrémnek használtam. Isteni az illata, kissé élesztőre hasonlít de nekem nagyon tetszett és a színe is. A tubus egyedi és praktikus. Elég nagy a kiszerelés is így sokáig elég, tartós.nem kell belőle sok egyszerre.Igazi luxustermék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 17.

pono

2016. augusztus 27.

Hatasa feler a legzsirosabb testvajakkal, de ez megis kremesebb, konnyebben kezelheto... az illatanal van jobb a vilagon de a hatasa szerintem ritka intenziv

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Janetglamour

2016. április 26.

Könnyen rá lehet unni az illatára

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Könnyen rá lehet unni az illatára

Rittus89

2016. március 20.

Nem tetszik az illata.... a hatása is picit alul marad a többi TBS testvajènál amiket próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 20.

claudia.nyilas

2016. január 1.

Párom lepett meg ezzel a testvajjal, mert nem találta a jól megszokott favoritomat, és ez az illat tetszett még neki is a legjobban. Az állaga nem olyan jó, mint a Vanilla brüléé, de szuperul hidratál ez is, és teljesen jól viselkedik ez a kicsit kakaóvajas illat rajtam egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 1.

Colorful

2015. december 12.

Az első és legfeltűnőbb dolog az az illata. Nagyon kellemes kissé vaníliás és egyben kakaós illata van. A lábam ilyenkor télen nagyon könnyen kiszárad bármit is használok rá. Ez a termék azonban nagyon sokat segített. Este bekenem vele és még másnap délután is puha tapintású a lábam. A fele már elfogyott, de mindenképpen újra fogom vásárolni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 12.

nikolettnikole

2015. november 4.

Nemrég keztem használni, de amit vártam tőle azt teljesítette. A texturája nagyon szilárd,tényleg vaj hatású. Az illata teljes mértékben kakaós, valakinek ez már sok lehet, de én szeretem.(nálam az egész szoba kakaó illatú lesz ha használom) Tényleg egész nap ápolja a börömet és puhává teszi. Valószínüleg még egy ideig ezt használom majd mert rengeteg van a tégelyben és kis mennyiség is elég, még nekem is akinek tényleg nagyon száraz bőröm van. Ár érték arányban kicsit drága, lehetne olcsóbb is, de tetszik, hogy valódi dolgokkal van tele, nem csak olyan illatú mintha.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

Lills

2015. május 21.

Szerintem nem egy nagy szám, teljesen átlagos testápoló. Közepesen sűrű az állaga a többi TBS testvajhoz képest, az illata semleges, jól hidratál de nem kiemelkedően, nem hagy olajos réteget, de nem is szívódik be gyorsan, szóval semmi kiemelkedő tulajdonsága nincs, ami miatt szeretném vagy nem szeretném. Egynek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 21.

hopihe76

2014. december 3.

Este használtam egy párszor mert így van ideje beszívódni. Egy nagy problémám van vele, hogy iszonyú keserű. Akaratlanul is számhoz ér, vagy ha az arcom kenem vele. A férjem nem tud megpuszilni ez miatt. Nem tudom mit tesznek bele, amitől olyan keserű mint az epe. :(
Ez miatt nem fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 3.

Ez miatt nem fogom használni.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.