The Body Shop

Ár:   8590 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ez a 100% vegetáriánus, krémes tisztító és radírozó arcmaszk a Superfood kollekció része. Kínai ginzeng tartalmának köszönhetően javítja a bőr tónusát és revitalizálja azt, miközben a benne található rizskivonat hidratálja és egészségesen ragyogóvá teszi a bőrt. Közösségi Kereskedelemből származó nicaraguai organikus szezámolajat is tartalmaz, ami a bőr puhaságáért felel.

• Krémes tisztító és radírozó arcmaszk
  • 100% vegetáriánus
  • Revitalizálja, hidratálja, puhítja és egészségesen ragyogóvá teszi a bőrt, miközben javítja a tónusát is
  • Közösségi Kereskedelemből származó nicaraguai organikus szezámolajjal

Ár: 5990 , Eladó: Gina77
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Budapesten vagy postázom utalást követően (pk a vevőt terheli)
Ár: 1000 , Eladó: ilcs89
Állapot: Új (sajátomból kiönte 20g), Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, számlára utalás után ajánlottan postázom
vrgdo1991

2020. január 19.

Szinte az összes Superfood pakolást kipróbáltam, de legjobban ezt imádta a bőröm. Az illata számomra nagyon kellemes/természetes, a hatása pedig szuper. Lemosás után az arcom egységes, ragyogó színű, pattanásokat nem okozott. Már a 2.üveggel használtam el és még fogok is jó párral. Best*****.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

Pomelo

2019. október 1.

Zseniális maszk, világosít, políroz, tisztít, mégis táplál, puhít. Gyakran is használható.
Az elsőre fura illatát is nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 1.

Az elsőre fura illatát is nagyon megszerettem.

mafalda

2019. szeptember 3.

Egy mintát vettem, nagyon kevés ideig hagytam fent mert ezt is éreztem hogy égeti az arcom ami kicsit elszomorít. Viszont így h hamar lemostam (kb 3 perc) nem csípte ki.
Jól radíroznak a kis darabok benne bár volt egy nagyobb érdes darab ami szerencsére csak a kezemet karcolta. Az illata nagyon visszafogott, diszkrét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

annabngr

2019. július 16.

nem használom gyakran (kb. heti1x) így nekem egy évig is kihúzta. szülinapi kuponnal vettem, valószínűleg hasonlóan újraveszem majd valamelyik testvérét.
szépen tisztítja a bőrt, érezhetően puhább lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

szépen tisztítja a bőrt, érezhetően puhább lesz.

Alida71

2019. július 7.

Nagyon szeretem, heti egyszer használom. Böröm puha tapintású lesz. Kombinált bőrömet szép letisztítja. Ajánlom jó szívvel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 7.

Noemyy

2019. július 2.

Ennek a márkának vannak jobb arcmaszkjai is,nekem ez semmi extrát nem nyújtott,elhasználom a tégelyt de pl. a zöld teás arcmaszk nekem jobban használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

hennniii

2019. február 5.

Imádom, nagyon kellemes és gyengéd az arcomhoz, jó használni! Az állaga vicces volt elsőre, de szeretem, csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Bb.Sophie

2019. január 26.

Az egyik kedvenc termékem, kb. 1 éve része az arcápolási rutinomnak, csodálom h még nem áradoztam róla itt. O.o Imádom!!! Túrószerű, kicsit darabos állaga van, erős (nekem) citrusos illata (valószínűleg a ginseng miatt). Picit irrtálja a bőröm, de még bőven az elviselhető kategória. Csodaszépen kiegyenlíti a bőrképemet és felfrissíti az arcom. Heti 1x használom és már le nem cserélném másra. Igaz, hogy kicsit borsos az ára, de a hatása nekem bőven visszahozza. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Zanli

2018. december 26.

Szépen, kíméletesen tisztít, nem szárítja a bőrömet. Egységes szép bőrképet hagy maga után. Nekem nagyon bevált, őszintén tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 26.

cseri88

2018. szeptember 2.

Most fogyasztottam el az első tégelyt, amit megvettem. Nekem csodákat tett az arcommal, főleg bőrkiegyenlítésben, eddig verhetetlen, de nekem az ára még mindig brutális. Így, ha van valakinek eladó, szívesen fogadom :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2