The Body Shop

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: trianka, Módosítva: 2017. november 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Intenzív krémes testvaj illatos málnakivonattal

Segít visszaállítani a bőr puhaságát és lágyságát. 24 órán át táplálja és lágyítja a bőrt.

• Málnamag olaj - hidratálja a bőrt.
  • Bioszójaolaj - esszenciális zsírtartalma védi, táplálja és puhítja a bőrt, intenzív bőrápolásra kifejezetten alkalmas.
  • Kakaóvaj - kivételes hidratáló, testhőmérsékleten olvad, puhítja a bőrt.
  • Babassu-olaj, kiváló bőrtápláló

Babooca

2019. augusztus 21.

Egy újabb változatot birtoklom, édesanyámtól kaptam karácsonyra. A málna nem tartozik a kedvenc gyümölcseim közé, de ezzel nincs bajom. Szerencsére nincs tolakodó illata, nagyon természetes, élethű illata van. Kicsit könnyedebb állagú, mint a mangós, úgy kb az epressel egy szinten van. A kedvenc viszont a barackos, és az epres, e mellé ősszel felzárkózott a Vanilla Pumpkin maradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Lilium

2019. március 12.

Ezt a testvajat egy nagyon kedves barátnőmtől kaptam születésnapomra (ami pont egy hónapja volt de most jutottam el oda, hogy tudjam használni 😅). Az illata kellemes, a málna joghurtra emlékeztet. Az állagába konkrétan szerelmes vagyok, nagyon sűrű, de mégis krémes, szinte olvad a bőrömön. És miután este a krém beszívódott, reggel bababőrrel ébredek! 😍 Kár, hogy limitált..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

judvid

2018. december 28.

Nagyon szeretem az illatát, talán még a barackos testvaj illata tetszett ennyire, sajnálom, hogy már nem gyártyák :/ hidratáló hatása lehetne jobb

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

nikiam97488

2018. november 15.

Vérzik a szivem érte, mert a kedvenc testvajam volt. Az illata és a hatása is csodás. Napokig éreztem az illatát magamon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

Vadkuku

2018. szeptember 25.

Jól hidratál, kellemes krémes állag, jól olvad a bőrön. Imádom az illatát is. Gyorsan fogy. Egy csillagot azért vonok le, mert másnap reggel valahogy kellemetlen bukéja lesz rajtam. Szerintem csak én érzem, de akkor is érzem, és valószínű, hogy az én bőröm kémiája miatt van és nem a krém hibája, de akkor sem veszem meg újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Kiko

2018. július 2.

Próbáltam már több TBS testvajat is mint moringás, cukros almás, vaníliás, de mind közül ez tetszett eddig a legjobban. Valahogy a többi a túl erős vagy mű illata miatt nem jött be, de ennek tökéletes kellemes egyáltalán nem zavaró illata van. A krém állaga is pont jó, táplálja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

anitaa17

2018. április 16.

Imádom az illatát, alig bírom ki, hogy ne harapjak bele :) A hidratáló hatásával is meg vagyok elégedve, másnapra még pihe-puha és illatos tőle a bőrőm, ráadásul könnyen beszívódik és kellemes használni. Óriás szívfájdalom, hogy end of sales lett :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Szucsandrea1

2017. december 30.

Sajnálom hogy már nem gyártják, nagyon finom illata van és jó minőségű. Nem zsíros, beszívódik és nagyon jól hidratál. Még másnap is érzem a ruháimon az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 30.

Hoaithu

2017. november 18.

Imadom az illatat, kicsit savanykas kellemes konnyu. Felkenve is megorzi ezt az illatot. Konnyu a felkenese, nem hagy feheres foltot es szepen beszivodik es hidratalja hosszan a bort. En biztos ujra veszem ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Virvatuli

2017. október 2.

Az illata fantasztikus, összefut tőle a nyál a számban, legszívesebben beleharapnék (vagy saját magamba, miután bekentem magam vele). Gyorsan beszívódik, de a hidratáló hatása elmarad a brazildiósé mögött (nekem az az etalon), több kell belőle. Ezért csak négy csillag, az illat viszont abszolút ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.