The Body Shop

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: milkki, Módosítva: 2016. december 2.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Intenzív krémes testvaj mandulamag olajjal. Tápláld a bőröd a marcipán édes ízének illatával. Extra krémes, de nem zsírosít.

Hatóanyag:

• mandulaolaj: esszenciális zsírsavakat tartalmaz, amik segítenek visszaépíteni a bőr hidratáltságát, puhítják, táplálják a bőrt
  • kakaóvaj: kivételes hidratáló, testhőmérsekleten olvad, puhítja a bőrt
  • shea vaj: a leggazdagabb természetes hidratáló

dda

2018. december 2.

eternal love.
nem csodaszer, azért azt nem mondanám, mégis 5 csillag: hidratál, csodás az illata, nem irritál, tartós és nem torzul az illata, megunhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

eternal love.

Lencseee

2016. május 7.

Kedvenc teli testapolom!Imadnivalo illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 7.

Kedvenc teli testapolom!Imadnivalo illata van.

Argold

2016. március 20.

Nagyon szeretem ezt a testvajat. Könnyen beszivodik a bőrbe es pihe puha lesz a bor meg nap vegen is tole. Az illata mesés. Viszont az arat sokallom, emiatt csillagot nem vonok le, de kerestem egy sokkal olcsóbb hasonló testvajat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 20.

Midnight Fairy

2016. január 13.

Jól hidratál, bár nem szabad túladagolni, különben garantált a zsíros érzet. Az illata pedig valami isteni, nem sok terméket szeretnék megenni, de őt nagyon!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

Black Fairy

2015. december 14.

Nálunk nincs márkaboltjuk, szóval mikor beszabadultam a boltba, konkrétan végig illatmintáztam mindkét karomat, hogy jól döntsek - imádom az ilyen jellegű, állagú termékeket, viszont diákként a TBS nem épp az én boltom (anyagi szempontokból), legszívesebben mindből hoztam volna...A csomagolása is nagyon tetszik, olyan aranyos az a tégely, szörnyen igényes termékek...:D

Minden kipróbáltról elmondható, hogy isteni az illatuk, nagyon tartós is, az állaguk egy álom - eredetileg nem is testvajért indultam be mondjuk, hanem ajakápolót akartam, de miután kipróbáltam a tesztert, egyszerűen hozzánőtt a kezemhez a termék, és alig bírtam otthagyni - villámgyorsan beszívódik, fantasztikusan hidratál, még anya érzékeny bőrét se irritálta, ami nagy szó (az enyémet pláne nem) és jövő Karácsonyra szerintem testvajat fogok mindenkitől kérni...:D

Ezt a véleményt pedig átmásolom az összes kipróbált illathoz, mind megérdemli a csodaszer jelzőt! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

SsOrsolya

2015. november 24.

Intenzív, nagyon tartós marcipán illata van,egyértelműen őszi/téli illat! Nagyon-nagyon jól hidratál és borzasztó sokáig megmarad az illata, a pulcsikon és az ágyneműn is hosszú ideig érezni lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Moci13

2015. november 16.

Illatra ez a kedvenc TBS testvajam. Használni is szeretem, mert tényleg puha lesz tőle a bőröm, viszont kicsit ragacsos érzést hagy maga után, ezért csak 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

EvaPapp

2015. november 4.

Egy tégelynyi mandulás élvezet. Szuper puhává varázsolja a bőrt. Egyik nagy kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 4.

Kardosalfi

2015. szeptember 29.

A másik kedvencem ettől a márkától!Mesés az illata és kitűnően ápolja a bőrt.Korábban csak külföldön tudtam beszerezni,ezért nagyon boldog voltam,mikor nálunk is megjelent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

Hirannis

2015. június 4.

Ez az egyik kedvenc testvajam, nagyon sűrű, de jól felszívódik. Minimális mennyiség elég belőle, szóval sokáig kitart. Kár, hogy mindig csak időszakosan kerül a boltokba :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.