Best of Beauty 2019

The Body Shop

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BubuMaczko, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. augusztus 21.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

petrakauth

2017. április 23.

Illatmennyország! Imádom az illatát ennek is, mint minden másik Body Shop kézkrémnek. Gyorsan felszívódik és egyáltalán nem hagy ragacsos érzetet maga után. A kézmosást is jól bírja. Drágállom az árát tekintve hogy a krém csak 30 ml de nekem az illat miatt megéri. Valamint szerintem tökéletes arra hogy újrakrémezésre mindig a táskámban legyen egy, tekintve hogy a kezem bármilyen krém után szörnyen hamar újra száraz lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Percoon

2015. november 2.

Most próbáltam ki, a mini változatot kaptam egy csomagban. Próba után olvastam csak el a véleményeket itt és meg is lepődtem, hogy többen írták, hogy nem elég hatásos illetve ragacsos érzetet hagy maga után. Én ezeket nem tapasztaltam, gyorsan beszívódott, és már első használat után is érezhetően javult a kezem állapota (nagyon ki volt száradva). Eddig maximálisan elégedett vagyok és illata is isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 2.

rekag

2015. július 27.

Az illata isteni, de nagyon gyengécskén hidratál, pedig a tusfürdő után arra számítottam, hogy egy gazdagabb, testesebb, maximálisan ápoló kézkrém lesz, de sajna nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 27.

saragallen

2015. március 22.

Illatra szerintem teljesen oke, az atlag honeymania illat (aki hasznalt a termekcsaladbol mast, annak ismeros lesz). Engem viszonylag jol is hidratalt, de zavart, hogy a hasznalat utan kicsit ragados marad az ember keze (pedig nem hasznaltam tul sokat belole egyszeri alkalommal). Telen hasznaltam, de igazabol telre ez szerintem keveske.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

Pandácska

2015. január 25.

Az illata szerintem nem igazán mézes, nem a méz jut róla eszembe, szóval ez már csalódás, plusz hidratálásban is nagyon gyenge :( A TBS kézkrémek sajnos hidratálásban nem nagy durranások, egy-két kivétel azért van köztük, de ez nem jó arány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 25.

annapanni

2014. augusztus 2.

Illatra jó, hatásra nulla...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 2.

Illatra jó, hatásra nulla...:)

Hidratálók: Glycerin, Honey, Caprylyl Glycol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sodium Polyacrylate, Cetyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Cetearyl Alcohol, Glycine Soja (Soybean) Oil, Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Myristyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Pentaerythrityl Distearate, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Stearyl Alcohol
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Geraniol, Linalool, Limonene
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 14700
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)