The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: betty88k, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Folyékony alapozó zsírós és kombinált bőrre. Közepes fedést és matt bőrt biztosít. Bőrgyógyászatilag tesztelt és 15-ös fényvédőfaktort tartalmaz.

7 féle árnyalatban

asdf27

2017. szeptember 9.

Ez egy kellemes, jó termék, nincs vele baj, a színe is stimmelt, de igazából 1-2 óra múlva eltűnik az ember bőréről, mintha ott se lett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

betty88k

2013. szeptember 19.

Update 2:
Nem hagyott nyugodni ez az alapozó ha már ennyiért megvettem és rájöttem, hogy sminkszivaccsal lehet a legjobban eloszlatni! Ha ezt a módszert alkalmazom, akkor nagyon jól el lehet dolgozni!

****************

Update:
Már jó pár hónapja használom bár nem napi szinten, de sajnos kicsit át kellett értékelnem ezt az alapozót:
- Távolról nagyon szép a végeredmény, de közelről viszont a legkisebb bőrszárazságot is kiemeli.
- Elég nehéz eloszlatni ecsettel is és ujjal is
- Kicsit sárgás lesz a végeredmény, de ez púderrel tompítható szerencsére nálam
+ Ez korábban is pozitívum volt és most is, hogy az érzékeny bőrömet nem irritálja, és nem leszek pattanásos
+ Megfelelő a közepes fedése

Ennek fényében sajnos le kell vonnom egy csillagot. Nem venném újra, a BB krémük sokkal jobb szerintem.
******************
A drogériás alapozók nálam egyáltalán nem váltak be, mindig begyulladt tőlük a bőröm és 1 óra után kifényesedett. Még pár héttel ezelőtt kinéztem a BB krémjüket több jó vélemény alapján, és mivel azért nem olcsó, így a Glamour napok alatt akartam megvenni, de ma se kaptam a folyamatos készlethiány miatt. Elmondtam az eladólánynak az igényeimet és végül ezt javasolta, sőt felajánlották, hogy a sminkeslány kipróbál több árnyalatot is rajtam, hogy biztosra menjünk. Ez meg is történt sőt utána teljesen kifestett vele (meg tett rá egy kis púdert is), és ennyire még sose passzolt a bőrömhöz alapozó, de úgy voltam, hogy még megyek benne pár kört, hogy lássam hogy viselkedik.
3 órával később visszamentem és megvettem, mert szinte teljesen matt maradt, nem oxidálódott csúnyán és nagyon természetes hatást keltett. Nekem tökéletesen elég az a közepes fedés amit biztosít, mert a problémás részeket szépen takarta bár lehet, hogy valaki ezt kevésnek fogja találni.

Majd még később nyilatkozom róla, hogy milyen, de egyenlőre megelőlegezem neki az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

Update 2:

+ Megfelelő a közepes fedése

******************

ildi0126

2013. július 29.

Erzekeny a borom es nem szeretem az alapozokat mivel a borom nem tud lelegezni toluk es olyan erzesem van mintha egesz nap arcpakolassal a fejemen rohangalnek.
Nagyjabol 2 hete vettem ezt az alapozot, szinten az uzletben kentek fel es jol passzolt a borszinemhez. Nincs tole olyan erzesem mintha a fejemre ragasztottak volna valamit, szepen fe lehet kenni, meg a szem alatti karikaim is halvanyabbnak tunnek tole.
Ilyen meleg idoben semmikeppen sem ajanlom,mert "elolvasd" az arcod es mindent meg fog, de amugy szuper, nem szokott kenodni es jol erzem magam a boromben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbic Acid

Színtelen, olajszerű szerves vegyület, enyhe virág illattal. A CosIng besorolása szerint illatosításra haszált összetevő. 2 vegyületből tevődik össze, így a két fő tulajdonsága, hogy zsíralkohol és emollient egyben. Az összetevőt elsősorban naptejekben, vagy olyan kozmetikumokban szoktak használni, melynek összetevői elnyelik az UVB fénysugarakat. Vízálló réteget tud képezni a bőrön.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Felületi hártya képző anyag.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.