The Body Shop

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 4.

Ár:   10 990 Ft
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek

Alvás közben mélyen tápláló, láthatóan revitalizáló és intenzíven feszesítő éjszakai krém. A világ távoli pontjairól összegyűjtött három, revitalizáló és regeneráló hatásáról ismert magolajat vegyítettünk, kiegészítettük hét erős illóolajjal, hogy egy felfrissítő, mégis gazdag éjszakai krémet kapjunk, amely kisimítja a bőrt, akár egy álom.

3 különleges revitalizáló magolaj:

• Fekete kömény-olaj Egyiptomból, antioxidáns hatású
  • Csipkebogyó-olaj Chiléből, gazdag omega 3 és 6 zsírsavakban
  • Teamag-olaj Kínából, természetesen gazdag olajsavban

7 erőteljes illóolaj:

• Levendula-olaj Franciaországból, nyugtató hatású
  • Rosmaring-olaj Tunéziából, segít megelőzni a szabad gyökök okozta károsodásokat, javítja a bőr tónusát
  • Geránium-olaj Dél-Afrikából, ragyogóvá teszi a bőrt
  • Római kamilla-olaj Közép-Európából, nyugtató
  • Majoránna-olaj a Mediterrán országokból, illatosító hatásáért
  • Narancs-héjolaj Délkelet-Ázsiából, revitalizálja a bőrt
  • Lavandin-olaj Provence-ból, stimulálja a kollagén és elasztin termelődését

1000.-The Body Shop Oils Of Life Intensely Revitalising Sleeping Cream 5ml
Ár: 1000 , Eladó: cincur
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvételt a jelenlegi helyzetben csak Budapest XVII. kerületben tudok megoldani, egyébként foxpost/postán tudom küldeni

hajnalkahudak

2020. január 12.

Szuper kis krém, jól beszívódik, kellemes állagú. Nagyon puha, hidratált lesz tőle a bőröm, már többször vásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

kgk

2019. szeptember 6.

A megfelelo ejszakai kremet keresve talaltam ra. Termekmintat kaptam es probaltam eloszor es mar akkor nagyon megszerettem es be is neveztem egy egesz dobozra.
Reggelre hidratalt, kisimult, elettel teli a borom! Ajanlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Reggelre hidratalt, kisimult, elettel teli a borom! Ajanlom!

wildrose

2018. október 30.

Kellemes, gyógynövényes illatú, könnyű állagú és gyors felszívódású krém. Szépen simít és tölt, bár kissé gyorsan fogy, mert egyszerre nagyobb mennyiséget kíván belőle a bőr. Meglepett, hogy elég magas koncentrációban tartalmaz alkoholt, ettől függetlenül engem nem irritált és nem szárított.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 30.

Dius12

2018. május 1.

Kedvenc krémem. Az én nem problémás, vegyes bőrömre tökéletes. Táplál, kiegyenlíti a bőröm vízhiányos részeit. Már 3. tégelyt használom el. Ami kicsit ellene szól, hogy nálam nagyon fogy, lehet én használok belőle túl sokat, de a barátnőm is erre panaszkodott (neki is nagyon bevált). A gyors fogyás és az ára miatt kap 4 csillagot, de mindenkinek nagyon ajánlom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 1.

Marietta1977

2017. október 2.

Termékmintát próbáltam ki, vásárláskor kaptam. Ugyanebből a termékcsaládból használtam már a szemkörnyékápolót.
Nem csalódtam, nagyon jó kis krém, háromszorra elég volt.
Az illata elég jellegzetes, amit nem biztos hogy mindenki szeret, de gyorsan felszívódik és szerethető termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 2.

Nem csalódtam, nagyon jó kis krém, háromszorra elég volt.

mliptak

2017. július 23.

Kis mintát próbáltam belőle. Nekem elsőre nagyon erős, kicsit patikás gyógynövényes illata volt, amit annyira nem szeretek, de megbarátkoztam vele. Kellemes volt a viselete, szépen felszívódott reggelre és puhább is lett az arcom tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

Timitami

2017. május 9.

Kistasakos mintám van belőle. Jó krém, de reggelre nem lesz annyira szép a bőröm tőle, mint a szokásos éjszakai krémemtől. Vagyis van ettől jobb krém éjszakára. Állaga kellemes, könnyen elkenhető, fehéres-fátyolos krém, és ami az illatát illeti, hát először az égetett cukor jutott eszembe, de aztán rájöttem, hogy a benne levő olajoktól olyan az illata, amilyen. Nem kellemetlen ez az illat, de nekem szokatlan, inkább az általam gyakran használt tökmagolajra emlékeztet. Gyosan és szépen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, és reggelre aranyos kis puha a bőröm tőle, de tényleg az az igazság, hogy látványra nem annyira tetszetős, mint a szokásos krémemtől. Persze ettől is szép, de a másiktól ennél is szebb. Ha azt nem ismerném, erre 5 csillagot adnék, de mivel tudom, hogy más krém valamivel szebb bőrt varázsol az arcomra, erre csak 4 csillagot adok. Ettől még ez a krém jó, hatásos is, bátran meg lehet venni és használni. Csak azt nem értem, hogy miért 80 ml-es a teljes kiszerelés, az 50 ml az általános. Ha tényleg csak 50ml-es volna, az ára is elfogadhatóbb volna.

Update: valamivel jobb véleményem van róla, de ez annak köszönhető, hogy majdogynem ipari mennyiségű adagot kentem fel éjszakára belőle az arcomra. Így szép lesz tőle reggelre a bőröm, elégedett lettem, de tényleg igen vastagon kellett felvinni. Általában egy 1,5 ml-es kistasakos minta 4-5-6 alkalomra szokott elég lenni, de ebből csak 3 alkalomra jutott. Kezdem érteni a 80 ml-es kiszerelést...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 9.

flamingo-80

2017. február 26.

Bátor voltam, és egyből a nagy kiszerelésből vettem. Nem bántam meg! :-) Mind textúrája, mind illata, mind hatása pazar. Nagyon puha tőle a bőröm, és reggelre kevésbé szárad ki az igen száraz levegőjű hálószobában, mint más éjszakai hidratálók használata mellett. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 26.

nkltt

2017. január 30.

jó az állaga, könnyen beszívódik. sajnos az én bőrömet rettentően csípte.sajnálom ,pedig nagyon puha bőrt varázsol

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

eniko04

2016. szeptember 20.

Régóta keresek valami jó éjszakai arckrémet, ennek a nappali verziójából kaptam mintát és az annyira jól működött az arcomon, hogy muszáj volt megvenni az éjszakait. (Tudom, logikus...) De nem bántam meg, annak ellenére, hogy aranyárban mérik és nem feltétlen nekem tervezték így a 20-as éveim közepén... Nagyon jól hidratál, és nem érzem azt hogy lefolyik a krém az arcomról (eddig minden éjszakai krémemnél megvolt ez az érzés), ha kicsit kifújja a szél az arcom, vagy van valami sebem, akkor kicsit csíp kb. 2 másodpercig, de utána szépen megnyugtatja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Térfogat növelő, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2