The Body Shop

Ár:   9300 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: thaly, Módosítva: 2018. szeptember 9.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez a friss, géles krém kombinálja 3 értékes magolaj, koffein és fényvisszaverő mikroszemcsék jótékony hatását, hogy revitalizálja a szem körüli bőrt és csökkentse az öregedés jeleinek láthatóságát. Az egyedi textúra azonnal beleolvad a bőrbe és selymesen puhává varázsolja.

• Géles-krémes textúra
  • 3 értékes magolaj: fekete köménymag-olaj, kaméliamag-olaj, csipkebogyómag-olaj
  • Bőrstimuláló és fáradtságcsökkentő koffein
  • Arcmaszkként is használható

eniku

2020. január 18.

Hát nem hittem, hogy tényleg működni fog! Ajándékba kaptam a krémet a “fiatal anyuka karikáimra”, amik már olyan sötétek és hatalmasak voltak, hogy a világ összes korrektora sem fedte el. Karácsony óta használom a krémet és szinte eltüntek a karikák teljesen, pedig nem alszom többet! El vagyok képedve, hogy ilyen van! Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

FanniL

2018. október 18.

Teljesen korrekt, nem zavaróak benne a pici csillámok, meggyőző textúra és illat. Smink alá tökéletes, hamar beszívódik. Szerintem amit ígér, azt be is tartja. Hamarosan elfogy, az újravásárlásán még hezitálok.

UPDATE: Beadtam a derekam a Glamour-napok alkalmával, észre-észre veszek apróbb ráncokat, és bár megpróbáltam felhagyni a TBS arcápolókkal az alkoholtartalmuk miatt, de be kell látnom, sose volt olyan hidratált a bőröm, mint amikor rutin szerűen ezeket a termékeket használtam (E vitaminos arckrémek és Oils of life szemkörnyékápoló)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

Taschenratte

2018. július 30.

Kellemes az állaga, könnyen beszívódik, de nekem sajnos kicsit szárít ezért megválok tőle (lásd: a hirdetések között). Kétszer próbáltam, de nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, ezért váltottam másikra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 30.

Hencida

2018. március 7.

Lágy, géles állagú, ami gyorsan felszívódik. Tökéletesen lehet rá sminkelni. Többször vettem újra. Állatkísérletektől mentes termék!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 7.

Kingácska0807

2017. április 10.

Hát, sajnos nem vált be. Nem vettem észre különösebb revitalizálást, pedig 23 éves vagyok. Persze ráncaim nincsenek, megelőzés céljából vettem, mert pár blogger nagyon dicsérte. Hűsíteni hűsít,ezt tudja egy 1-2 ezer forintos szemkrém is. Csalódott vagyok picit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak