The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2012. április 14.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Mélyen hidratáló testápoló vaj, finom passiógyümölcs illattal!

Vicaeva

2017. január 20.

Én Finnországban vettem meg magamnak a passiógyümölcsös TBS testvajat, bár a doboza nem igazán így nézett ki. Az volt az első testvajam. Nagyon kellemes illata van szerintem, egyáltalán nem tartom savanykásnak. Nem túl olvadt állagú, de ez nekem pozitívum, különben nagyon is sokat használnék belőle. Én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 20.

vrozi

2016. január 4.

Hidratálni kitűnően hidratál. Azonban annyira nehéz az állaga és hosszú-hosszú idő kell a felszívódáshoz, hogy csak lefekvés előtt használom. Illatát nem mondanám kellemesnek, savanykás. Barátom meg is jegyezte, hogy kellemetlen. Szerencse, hogy egy akció keretében bizonyos elköltött összeg felett ingyen hozzám vágták, mert most tutira sírnék a pénzemért.
Elkenegetem, mert a hatása jó, de ez pont három csillag és nem több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

Elkenegetem, mert a hatása jó, de ez pont három csillag és nem több.

svekits

2015. február 21.

Ez az első TBS testvaj, amit használok, ajándékba kaptam egy rokontól. Engem alapvetően eléggé idegesít a termékek erős illata. Ez is nagyon édes, és tömény, használat után az egész fürdőszoba illatozik. Ettől függetlenül szeretem, könnyű eldolgozni, az én száraz bőrömbe hamar beszívódik, nem ragad, és utána mindig pihe-puha a bőröm. Egyedül a szaga miatt vonok le tőle pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

Sofia1976

2014. október 11.

Megvettem hogy kipróbáljam és megtaláljam végre az igazit de ez sem az. Azt gondolom, hogy nem egymást keressük mi ezekkel a testvajakkal. Csak sokasodnak és tűnnek el majd újra elő jönnek akcióznak de nem érik el a minőség abszolút fogalmát. Vannak jók és jobbak de a spanyolviasz nem általuk lesz meg nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 11.

Natalka

2014. május 23.

Csak háromféle testvajat használtam tőlük eddig, de így sem értem mi ez a nagy őrület ezekért... Semmi extra. Az illata valóban mesés, de pl. a Fa olajos testápolójának is, meg az Yves Rocher mézesének is, szóval ezzel még nem lehet megvenni. Az állaga sokkal keményebb, darabosabb, mint pl. a mandulásnak, és ugye nem is olajos. Nehezen szívódik be, de ez nem gond, éjszaka van erre ideje, míg alszom. Nem zavar a ragacsossága sem, pizsama beszívja :) különösebb hidratáló hatásról sem tudok beszámolni, az Alverde önbarnító testápolója sokkal puhábbá teszi a bőrömet.
Ajándékba kaptam, így elmegy, de magamnak sosem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 23.

Ajándékba kaptam, így elmegy, de magamnak sosem venném meg.

kittiy

2014. május 18.

ragacsos, nehezen szívódik fel, és igazság szerint a hidratáló hatását se nagyon érzem, ami fura mert megvan mellette a barackos ami viszont tökéletes. Szívem szerint menne a kukába, de ennyi pénzért...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 18.

mrs.criss

2014. május 7.

ez szerelem a javából!! isteni illat és nagyon jól hidratál (elég csak minden másnap bekennem magam)
bekentem magam a hálóban, majd 10 perc múlva kimentem a fürdőbe,aztán vissza a hálóba és mindent betöltött a passionfruit illatfelhő!!úgy h ott sem voltam :)
remélem nemsokára újra visszahozzák!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 7.

remélem nemsokára újra visszahozzák!

Màrton Réka

2013. április 7.

Az illata nagyon jó, az összes baràtnőm beleszeretett, akinek mutattam és a pàrom is imàdja. A bőröm szàrazsàgàt maximàlisan elmulasztja, de ez az összes Body Shop-os testvajnàl így van. Tény, hogy nem indulàs előtt 2 percel kell használni, mert kell egy kis idő, hogy beszívódjon. Én csak ajánlani tudom. Egy kis egzotikumot hoz a jelenlegi havas tavaszba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

t.flora

2013. március 14.

Én nem értem a sok negatív véleményt, isteni az egzotikus illata, savanykás, játékos, olyan kis szexis. Nekem ez az egyik kedvenc Body Shop-os testvajam, és biztos, hogy ez a legkülönlegesebb is (6-7 félét próbáltam eddig). A barátom is imádja az illatomat és a pihe-puha bőrömet (mindig kéri, hogy ne a mangósat, hanem ezt használjam :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.

illatvarázs*

2012. december 20.

Egyszer vettem, de alig vártam, hogy elfogyjon (végül a talpamra,sarkamra kentem.)
Nem tetszett sem az illata, sem az állaga. Nem is volt olyan igazi keményebb testvaj, inkább sűrű testápoló. Ragacsos, olajos, felszívódni képtelen vacak volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Színezék. Lilás piros.