The Body Shop

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2016. június 1.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

2016-os nyári limitált kiadás

Hűsítő hidratáló testápoló az egzotikus pina colada illatával. A forradalmian új sorbet állag azonnal beleolvad a bőrbe, hűsítő hidratálást biztosítva annak.

• könnyű állagú, gyorsan felszívódik
  • azonnal hidratáltabbnak érződik tőle a bőr
  • akár 24 órás hidratálást biztosít

Riky1018

2020. szeptember 23.

Pár évvel ezelőtt vettem belőle több kiszerelésben is. Imádtam az illatát igazán nyárias illat. A bőrömön utána is éreztem a kellemes illatát. Szívesen használnám ha még forgalomban lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

dynah13

2019. december 14.

Ajandekba kaptam, mert imadom az edes illatokat. Nekem valoban nagyon tetszett mind az illata, mind az allaga kicsit ragacsos, de nagyon hamar beszivodott.
Nagyon sajnaltam, mikor elfogyott, szivesen hasznalnam ujra :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Nagyon sajnaltam, mikor elfogyott, szivesen hasznalnam ujra :)

Genever

2018. szeptember 29.

Gondoltam ha már a tusfürdőjét megvettem akkor ezt is beszerzem mellé.
Az illata ugyan olyan élethű mint a tusfürdőjének és mivel a hűtőben tartottam elég jól hűsített is felkenéskor de kb ennyi :( Nehezen akart beszívódni, 'kukacosodott' a testemen és még hidratáló hatást sem nagyon éreztem tőle.
Ha már megvettem elhasználtam de többé nem fogom megvenni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Gondoltam ha már a tusfürdőjét megvettem akkor ezt is beszerzem mellé.
Ha már megvettem elhasználtam de többé nem fogom megvenni

lbetti

2018. március 2.

Nagyon felkeltette az erdeklodesemet, nem tudtam otthagyni a boltban 😂 de se az illata se az allaga nem tetszett tulsagosan. Elhasznaltam ha mar megvettem, de ujra nem vasarolnam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

deezsina

2017. augusztus 23.

Ez az eddigi legviccesebb testápoló termék, amit valaha használtam, pedig pl. nagy Lush rajongó vagyok, szóval nem kéne meglepődnöm a szokatlan termékeken. Nagyon fura zselés állag, felkenés után is nehéz mire vélni, de az illat és a kicsit hosszabb távú hatás kompenzál, rettentően puha bőrt eredményez. Meleg időben, könnyed testápolásra kiváló, télre szinte biztos, hogy kevés lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Asianlover

2017. június 30.

Tavaly is szerettem ezt a testápolót, nagyon tetszett az illata. Jópofa, hogy a hűtőbe berakva, és hidegen felkenve kellemesen hűsít. Mondjuk kérdés, hogy ez mekkora nóvum :S az állaga érdekes, közvetlenül felkenéskor kicsit olyan síkosnak tűnik, de tényleg hamar beszívódik. A hidratáló képessége sajnos nem kimagasló, ezért csak a 4-es. FYI: PARNDORFBAN JELENLEG IS 7 EURÓ AZ ÁRA, AMI PONT A FELE A MAGYAR BOLTOKNAK...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 30.

fannc22

2017. június 16.

Nagyon-nagyon tetszik az illata, igazi finom nyárias, kókuszos-ananászos. :) Hűsítő érzést csak pár másodpercig tapasztaltam. Sajnos felkenés után eléggé ragacsos érzést hagy, de egész jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

Kedi81

2017. február 16.

Tusfürdőjével együtt Őt is megvettem,hozzáteszem ritkán használok testápolót,főleg nyáron,csak gondoltam így együtt hosszabban tudom érezni a kedvenc illatomat magamon,sajnos tusfürdőjével ellentétben ez nem vált be,olyan érzet volt,mintha a bőröm nem jutna levegőhöz,nem szívódott fel rendesen,a melegben izzadtam tőle,a sorbet meg csomókban vált le a bőrömről,nagyon csalódott vagyok a termékkel kapcsolatban,ez az első TBS,ami nem vált be :-(
Csak az illat meg a frissítő érzet miatt kapja a két csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 16.

Csak az illat meg a frissítő érzet miatt kapja a két csillagot.

kdorci

2016. július 25.

Sok gondolkodás és az üzletből ki-be mászkálás után úgy döntöttem, hogy megveszem. :D Minidg is drágállottam a TBS-ot, de egy egy ilyen agymenésemkor valami hazajön velem. Nekem tetszik az illata, szerintem az összes TBS termékben van egy kis műiesség.(Ezért se hiszek ebben a teljesen környezetbarát dologban náluk...) Szóval ez az illat különlegesebb, mint az összes többi "mezei" illat, tartós is és erről sok jót is hallottam, főleg a hűsítő tulajdonságát véltem felfedezni(nagy meglepetésemre). Nyárra tökéletes. :) Egy kis hiba így a végére: Ragacsos érzetet hagy a bőrömön jó 2-3 órán keresztül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

bano.zsuzsanna

(!)
2016. július 21.

Nekem valahogy bejön ez a sorbet,nincs krémes hatás se zsíros csak mintha megmosnám a kezem olyan kellemes vizes érzést hagy maga után finom édes illat rajtam inkább az ananász dominál de az se baj tetszik :) így nyárra szerintem egy kitűnő választás,télre őszre azért maradok a testvajnál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

Hidratálók: PEG-8, Glycerin, Butylene Glycol, Honey

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak