The Body Shop

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: borbasemese, Módosítva: 2017. november 26.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás

2016-os nyári limitált kiadás

Az egzotikus kókusz és ananász illat azonnal elrepít a Karib-tengerre, a benne található valódi kókuszdarabok pedig eltáávolítják az elhalt hámsejteket, bársonyosan puha és ragyogó bőrt hagyva maguk után.

• Egzotikus trópusi illat
  • Valódi kókuszdarabokkal
  • Eltávolítja az elhalt hámsejteket
  • Bársonyosan puha, revitalizált bőrt eredményez

beautygirl80

2017. október 21.

Nagyon szerettem, mert nem is kellett hozzá külön hidratálót használni, isteni puha lett utána a bőröm. Bárcsak mindig lehetne kapni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 21.

aminaleyla

2017. július 2.

Még tavasszal vettem belőle, le volt árazva, gondoltam kipróbálom. NAGYON szerettem. Gyengéden radírozott, abszolút nem karistolt, de amiért totálisan kész voltam tőle, az az illata. Sokáig tartalékoltam, nem mertem elhasználni, erre most nyáron újra megjelent az egész termékcsalád. Hurrá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 2.

AthenA

2017. július 2.

Nyári kényeztető testradír. Szuper az illata, állaga, hatása.
Pandorfi outletben még kapható ha vki arra jár :)

Közben rájöttem, hogy nem vagyok uptodate. Itthon is kapható :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 2.

Nyári kényeztető testradír. Szuper az illata, állaga, hatása.
Pandorfi outletben még kapható ha vki arra jár :)

Közben rájöttem, hogy nem vagyok uptodate. Itthon is kapható :)

DiceBaby

2017. január 12.

ez volt a kedvencem ebből a nyári kollekcióból, az illata tartósabb mint a testvajnak

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Zalvin

2016. december 30.

Szemeztem vele egy ideje... Elcsábított :-)
Kellemes az illata, tényleg, mint egy finom koktél :-) gyengéden radíroz, de használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.

Szemeztem vele egy ideje... Elcsábított :-)

babyface

2016. szeptember 19.

egyértelműen a legjobban sikerült termék ebből a kollekcióból. :) illata nagyon természetes, hozza a pina colada életérzést. :) radírozó hatása mondjuk határeset, lehetne jobb is. :) de összességében szerettem használni egynyári kalandnak jó volt :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

EvaCs

2016. június 5.

Határozottan elégedett vagyok ezzel a testradírral. Nagyon erős az illata, engem nem zavart, de nagyon édes illat. Viszont ami nagyon tetszik az a krémes állaga. Egy testradírt használtam a TBS-től ezelőtt, a green teat és annak a zselés állagát nem szerettem. Ez viszont jól el van találva, nagyon puha lett a bőröm. Nem is kellett (volna) testápoló de persze rátettem a testvajat is. Pina colada illat mindenhol :)
A kókuszreszeléket érezni de vannak benne kisebb radírozó szemcsék is. Őket akkor éreztem amikor egy picit tettem az arcomra is. De maradok a kar-comb-has radírozásnál a jövőben. Arra nagyon jó. Eddig a cukros-olajos testradírokat szerettem így érdekes volt kipróbálni a krémeset is, kifejezetten tetszik. Őt újravenném az biztos. De ez a nagy kiszerelés heti két használat mellett biztosan legalább 4-5 hónapig ki fog tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sclerocarya Birrea Seed Oil

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak