The Body Shop

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2012. április 14.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Hencida

2018. január 2.

Vékony rétegben viszem fel, kb 15 percig van az arcomon. Amikor letelik az idő a végére világos színűre szárad. Száradás közben érezni ahogy dolgozik, húzódik, szárad a maszk. Hetente 2-3 alkalommal használom. A pórusokat kitisztítja, összehúzza. Sima, szép lesz a bőr utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 2.

BlackCanary08

2017. február 11.

Ez az első arcmaszkom, ezért nem is nagyon tudom mihez hasonlítani, de csodát vártam tőle. Hát a csoda valahogy elmaradt... Rengeteg jó véleményt olvastam róla a bodyshop oldalán, és mivel csak néha jönnek ki rajtam pattanások, ezért az eladó is ezt ajánlotta kombinált bőrre a teafás maszk helyett. Kb 2 hónapja használom, de zsírosodás szempontjából nemnagyon tapasztaltam változást. Persze miután lemosom puhább a bőröm, kevésbé zsírosodik aznap és a pórusaimat is összehúzza valamelyest, de ez a következő napig tart és ennyi. Szerintem simán lehet heti 2x használni, mert nem túl erős maszk, de még azt is kevésnek érzem mivel nem tart ki a hatása. Sokkal többet vártam tőle ennyi pénzért:/
A Himalaya maszkból kaptam termékmintát, ami 8ezer Ft felett van, de az talán jobban működött és erősebb maszk is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

hlavender

2017. február 5.

Termékmintát kaptam a boltjukban, mert olyan pakolást kerestem, ami gyulladáscsökkentő, viszont nem szárít agyon. kb. 1 héten keresztül használtam napi rendszerességgel, s ez is eléggé szárít, utána rögtön hidratáló krémmel kentem az arcom. Viszont a pórusokat gyönyörűen összehúzta, lemosás után 5-10 perccel pedig olyan puha lett a bőröm, mint egy babának. Viszont 1 hét környékén csúnyán kipattogtam tőle, így teljesen abbahagytam. A többi kommentet olvasva úgy tűnik, csak heti egyszer szabadott volna használni :) Viszont heti egyszeri használatra én nem venném meg, mert a hatása nem tart ki egy hétig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

vitizsofi

2017. január 4.

Tesztmintát használtam, a száraz részekre óvatosan használnám... Viszont a pórusaim kissebbnek tűnnek tőle, a bőr zsírossága kifejezetten csökkent és egyenletes tónust ad a bőrnek. A nagy kiszerelés árát kicsit hajmeresztőnek tartom, főleg , hogy a pakolás az arcon gyorsan megszárad, így megkérdőjelezem, hogy a nagyobb kiszerelés a gyakori nyitogatás után hosszan eltartható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Barbara92

2016. június 2.

Body shop, mi nagyon rosszban vagyunk! Tényleg használ valamit, de ezt hozzak más, alacsonyabb arkategoriaju termekek is. Ha sokat kentem fel, bántotta a boromet, szinte elviselhetetlenül. Nagyon nehez lemosni. Sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de szörnyű. A body shop nagyon felkapott márka, csak kapkodom a fejem, hogy miért?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

Ballazizz

2016. április 11.

Egy hónapja használom és nagyon szeretem. Hetente egyszer teszem fel a kombinált, egyes részeken érzékeny bőrömre( ha vannak szárazabb területek, azokat kihagyom). Imádom az érzést, amit a lemosást követően hagy a bőrömön, olyan frissnek és tisztának érzem az arcom. A használata után láthatóan kisebbek lesznek a pórusaim. Összességében úgy érzem, hogy szeretni fogom ezt a kis maszkot, egyelőre 4* jár neki, mert egy pár hónapig még tesztelni akarom, hogy megnézzem, hosszútávon is olyan jól működik-e,mint az első pár használat után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 11.

telelle

2016. február 29.

Láthatóan tisztítja a bőrömet, friss lesz utána, de kicsit csíp és húzódik utána, szárít. Majd kipróbálom azt a gőzöléses tippet.
Valamilyen kedvezménnyel vettem, kicsit még úgy is borsos volt, de sokáig kitart. Beszáradt ugyan, de elég egy kis vízzel újragyurmázni és ismét használható lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

eszti87

2016. február 13.

Ez egy baromi jo maszk. Sajnos itthon nem lehet tasakos mintát venni belole, de Ausztriaban sikerult beszereznem. Jot tesz a boromnek, erezhetoen tisztitja. Hasznalatkor kisse bizserget, ezt az osszetevoknek tudom be, nem az irritacionak. Sokallom a nagy kiszereles arat, bar kivancsi lennek a tartos hasznalatra, vajon nem szaritana-e ki a borom hosszu tavon. Zsiros, kombinalt bőrre kifejezetten ajanlom. Szebb borkepet, egyenletesebb borfelszint ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 13.

Jrsmn

2016. január 14.

Szépen egységesíti a bőröm, hidratál, ahol kell, mattít, ahol kell, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

Lalage

2015. október 30.

Hetente egyszer használom. Gőzölés után, nedves meleg arcbőrre, VÉKONYAN viszem fel. A maszkot is be szoktam vinni a törölköző alá, hogy az is meleg legyen. Ezzel a módszerrel csodálatosan kitisztítja a pórusokat.
Az első pár használatnál (még évekkel ezelőtt) kicsit csípte a bőröm, de megbarátkoztunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Zinc PCA

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.