The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: spstef, Módosítva: 2014. április 8.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Arctisztító tej kombinált bőrtípusra, helyreállítja a bőr faggyútermelését. Nem szárítja ki a bőrt és nem tömíti el a pórusokat.

• eltűnteti a sminket, a szennyeződéseket és a felesleges olajat a bőrről
  • frissít
  • mattít

Mimik

2016. június 25.

A The Body Shopos arcápolási tanácsadáson ajánlották, hogy inkább arctejjel mossam le a sminkem, ne micellás vízzel és igazuk volt. Ezzel az arctejjel nagyon jól lejön a sminkem. De ha sima tisztítóként használom akkor is nagyon jó. Nem szárít, de nem is lesz zsírosabb tőle az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 25.

eszti87

2016. február 13.

Nem sok Body Shopos arcapolasi termeket hasznaltam eddig, de azokkal mind elegedett voltam. Ennek a termekcsaladnak a maszkjat pl kifejezetten imadtam, ezert vettem meg az arctisztito tejet. Megfeleloen tisztit, a boromet nem irritalja, viszont az arahoz kepest nem nyujtott semmi extrat...sot, ha az ajanlott modon hasznalom, es nem oblitem le, hagy egy olyan filmreteget az arcomon, ami alatt ugy erzem, nem lelegzik megfeleloen a borom. Eleve nem szeretem az arctisztito tejeket fent hagyni, mindig vizes tisztitassal fejezem be, igy ennel a termeknel is, a filmreteg viszont sima vizzel nem tunik el, geles arctisztitoval viszont igen. A sminkkel nagyjabol elbanik, bar ha utana hasznalom a micellas vizem, a vattan azert a bronzositom maradekat fel szoktam fedezni.
Lassan fogy, keves kell belole, az allaga tetszik, viszont osszessegeben nezve nem vagyok vele elegedett. Szerintem meg fel ev, mire elfogy, sajnos nem fogom ujravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 13.

nikol1118

2016. január 18.

Nekem nagyon jó a hatása, már három hónapja megvan, és még megvan a fele. Biztosan újraveszem!!!!!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 18.

gina82

2014. július 1.

Szeretem ezt az arctejet.Nagyon jó állaga van,nem sűrű,olyan tej szerű.Jól mattít és mintha hidratálna is.Puha,bársonyos lesz tőle bőröm.Kevés kell belőle.Érdekes,hogy ez bejött az éjszakai krémje meg nem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 1.

sfanny

2013. december 13.

Sajnos nekem nem eléggé tisztít a tej változata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 13.

Sajnos nekem nem eléggé tisztít a tej változata.

Antioxidánsok: Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.