Best of Beauty 2019

The Body Shop

Ár:   1890 Ft, 4790 Ft és 5490 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   50 ml, 200 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2013. január 15.

Ár:   1890 Ft, 4790 Ft és 5490 Ft
Kiszerelés:   50 ml, 200 ml és 250 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás

Shea testradír. Ez az újraformált, lágy textúrájú shea bőrradír hámlasztó hatású só- és biocukorszemcséket tartalmaz. Dörzsöld be az érintett területet, majd bő vízzel mosd le.

• eltávolítja az elhalt hámsejteket
  • serkenti a bőr vérkeringését
  • szuper puhává teszi a bőrt
  • enyhén diós illat

Ár: 1800 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: készpénz, személyes átvétel Budapesten bárhol
Pappetra99

2019. május 28.

Szeretem használni. Jó az illata, használat után kicsit zsíros réteget hagy maga után, ami nagyon jól hidratálja a száraz bőrömet. Használata után a testvajjal kenem be magam. Szeretem hogy az illatát meg órák múlva is érzem. Nagyon megéri!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

kockasfulu

2019. május 23.

Száraz bőrre szuper. Korrektül hámlaszt, használat után zsíros ápoló réteget hagy maga után. Engem nem zavar, kifejezetten kellemes. Kellemes, semlegesebb illatú. Valóban nagyobb szemcséjű. az állaga hasonlít a sóból készült házi bőrradíréra.

A többi vélemény által leírt jellemzők valóban megjelennek, viszont az én bőrtípusomra ez teljesen ideális.
(A TBS-től nem lenne hülyeség mondjuk jelezni, hogy a "fő összetevős" térmkek közül melyik termékcsaládot milyen bőrtípusra ajánlják.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

fergus69

2019. április 9.

Sajnos nem jott be ez a termek. A szemcsek tul durvak, es hasznalat utan mintha egy filmreteget hagyna a boromon. Talan akinek szaraz a bore, annak ez meg jol is johet, de nekem nagyon sok. Illata jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

pont

2018. június 10.

sajnos nem lett az igazi, több problémám is van vele. a szemcséi hajalmosak elég erősen karcolni, ennek ellenére szupererős radírozó hatása nincsen, nem érzem teljesen hatékonynak. ami jó, hogy elég sok testradírral ellentétben nem szárítja ki a bőrt, sőt, hidratált és puha marad utána. sokaknál olvasom, hogy erre egy zavaró rétegként utalnak a bőrön, engem igazából nem zavar, viszont úgy vettem észre, hogy kipattogok tőle:( akinek szárazabb a bőre vagy nem hajlamos ilyesmire, annak jó lehet, de őszintén szólva így van bennem egy rossz érzés, mikor használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

ashlee

2017. október 3.

Elolvadnak a szemcsék, és ezt a réteget, amit hagy a bőrön, nem lehet elviselni :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

monikafleischer87

2017. augusztus 17.

A boltban mondtam az eladónak, hogy olyan testradírt adjon ami erősen radíroz, ne legyen erős "illata", és hidratáljon is. Ezt ajánlotta. Hamar olvadnak a szemcsék, de jó erősen radíroz, nekem bejön. Az a minimális illata ami van pont jó. Kicsit mintha zsíros lenne a bőröm utána, de úgyis megfürdök tusfürdővel így az nem zavaró. egy héten max kétszer használom, de 3.nap is még mindig puha a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

N0emi

2017. június 15.

- Jó az illata (szerettem a testvaj illatát is)

- Szemcséi nem radíroztak, hanem durván karcoltak
- Ami radírozott az is olyan ritkás és hamar szétolvad, hogy igazi hatása nincsen
- Nem igazán hidratál, inkább zsíros réteggel vonja be a bőrt, ami nálam kipattogzást eredményezett
- Hatásához és a kiszereléshez képest drága

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

- Jó az illata (szerettem a testvaj illatát is)

- Szemcséi nem radíroztak, hanem durván karcoltak
- Hatásához és a kiszereléshez képest drága

Kincsanna

2017. június 13.

Az illatát nagyon szeretem, de a radírozó hatását alig érezni, a cukorszemcsék, amiknek radírozni kellene pikk-pakk elolvadnak, még mielőtt igazán hatásuk lehetne.
A kisebb tégellyel sikerült csak beszerezni, de így is alig fogy, ha testradír kell nem jut eszembe ezt használni, másra meg nem igazán való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 13.

Bubucim

2017. május 14.

Ebből is a kisebb kiszerelésűt vettem meg. Utazáshoz nagyon ideális. :) Apróbb szemcséjű, mint az argánolajos társa, jól radíroz, megéri az árát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

tdobos

2017. május 11.

Karácsonyra kaptam meg teljes kollekciót, testradír, tusfürdő és testvaj. Nem használom minden nap, inkább hetente egyszer, amolyan kúra szerűen.
Az illata lágy, enyhén édeskés, nekem telitalálat.
A testradírban nagyon szeretem, hogy nem durva szemcsés, de így is szépen eltávolítja az elhalt hámsejteket. Felkenés és a lemosás után is hagy némi olajos réteget a bőrön, ami aztán a tusfürdő használatával eltűnik. Mivel az olaj hajlamos kiválni a dobozban, én mindig összekeverem a használat előtt.
Következő lépés a tusfürdő, lágy és krémes, kevés kell belőle, főleg a radír után használva. Jól hidratál és nem okoz irritációt.
Miután szárazra töröltem magam, jöhet a testvaj. Texturajaból adódóan sűrű, nem folyós állagú. Én veszek a kezembe egy keveset, kicsit megmelegítem a tenyeremben és úgy viszem fel a bőrre. Így jól el lehet oszlatni. Aránylag hamar beszívodik. Hagy némi ragacsos réteget maga után, de egy ilyen intenzív ápolás után ez szerintem normális.
A bőröm ezek után napokig puha és hidratált, nekem nagy kedvenc ez a termékcsalád.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 11.

Az illata lágy, enyhén édeskés, nekem telitalálat.

Antioxidánsok: Tocopherol, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.