The Body Shop

Ár:   1890 Ft, 4790 Ft és 5490 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   50 ml, 200 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2013. január 15.

Ár:   1890 Ft, 4790 Ft és 5490 Ft
Kiszerelés:   50 ml, 200 ml és 250 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás

Shea testradír. Ez az újraformált, lágy textúrájú shea bőrradír hámlasztó hatású só- és biocukorszemcséket tartalmaz. Dörzsöld be az érintett területet, majd bő vízzel mosd le.

• eltávolítja az elhalt hámsejteket
  • serkenti a bőr vérkeringését
  • szuper puhává teszi a bőrt
  • enyhén diós illat

Ár: 1700 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, esetleg Dunakeszi, fizetés: Személyes átvétel bárhol Budapesten, készpénz vagy előre utalás esetén Foxpost-tal postázok a vevő terhére.

Honeyhair

2020. december 4.

Tudom, hogy elcsépelt, de nálam ez a testradír a "nagyon akartam szeretni" kategóriába tartozott. Mert van az úgy, hogy az ember előre elképzeli, hogy neki a kiszemelt dolog csak jó lehet. Sajnos, ez a termék nem vált be, többszörösen sem, így nem fogom újravenni.

Először is: cukorszemcsés, mégis gyenge. Dörzsölni akarom a bőrömet (nyilván nem karcolni, de azért jó lenne érezni valami érdemi radírozó hatást), ám nem dörzsöl, csak enyhén cirógat. Emellett nagyon gyorsan olvadnak a cukorszemcsék, ráadásul potyognak is, rengeteg kárba vész. Sokféle testradírt használtam már és használok párhuzamosan is, de szinte mindegyiknél megoldották, hogy a szemcsék a bőrön maradjanak, ne peregjenek le. Továbbá: azt szeretem, ha egy testradír kellemes, enyhén olajos érzetet ad, de ez konkrétan olyan, mintha zsírral kentem volna át a testemet. Még soha nem fordult elő olyan, hogy a testradír használata után is kellett volna használnom tusfürdőt; hát most igen. Az illatát pedig nem tudom hova tenni. Enyhe, mondhatni semleges, mégis van benne valami férfias alkotórész, amit a férfi dezodorokban szoktam érezni.

Nagyon sajnálom, hogy ennyire le kell pontoznom ezt a terméket, de a Spa Of The World francia szőlőmagos testradírjukhoz képest ég és föld a különbség!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 4.

Foglaltnev2020

2020. augusztus 4.

Nagyon kedvelem a márkát, de ...számomra borzalmas volt! Használat után mindig előjött az ekcémám, ráadásul nem is radírozott le rendesen és borzalmasan ragacsos érzés volt fürdés után a bőröm. Többször próbálkoztam vele, de végül testvéremnek adtam. ☹️

Pozitívum: isteni az illata és selymes lesz tőle a bőröm (ha használat után letusolok).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

TAnna94

2020. május 3.

Ez az egyik kedvenc termékem tőlük. Szuper az illata! Vizes bőrön használtam, így nem karcolt, szerintem még hidratált is egy kicsit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 3.

Bridddzs

2020. április 9.

Nem rossz, de használat után nagyon olajos érzetet hagy a bőrön. Jól hidratál, de a szemcsék benne túlságosan karcolnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 9.

Rose23

2020. február 22.

Kis kiszerelésben vettem kipróbálni.
Tetszik, szerintem az eddigi legjobb testradír amit próbáltam. De az ára elgondolkodtató, mert elég gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 22.

Kis kiszerelésben vettem kipróbálni.

Falat

2019. szeptember 5.

Az illata valami isteni! Először vizes bőrre vittem fel, és akkor annyira nem tetszett a hatása, mert gyorsan elolvadtak benne a szemcsék. Azóta szárazon dörzsölöm át vele a testem, és sokkal elégedettebb vagyok vele. Egyszerre hámlaszt és hidratál is. Használat után marad egy zsíros réteg a bőrömön, ami engem egyáltalán nem zavar, mert így mégtovább érzem az illatát. A problémám vele mindössze annyi, hogy gyorsan fogy és drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

tothkitti91

2019. július 5.

Imádom! Régebben használtam egy másik márka cukros testradírját, de azt sajnos megszűntették. Így néhány éve keresgéltem, de sehol sem találtam a megfelelőt. Majd jött ez a TBS termék és rögtön szerelem lett. Az üzletben egy eladóval beszélgettem a helyes használatról és ő javasolta, hogy elsőként testradír, majd lemosása után tusfürdő, mert így tuti nem marad rajtam a termék. A bőröm nagyon puha és extra hidratált lesz utána.
A korábbi kommentelők által írt "karcolást" én nem tapasztaltam. Valóban lehetne olcsóbb, de minden TBS termék ilyen árszinten van...sajnos :( Viszont ebben az esetben én kiadom érte ezt az összeget, mert nagyon szeretem a terméket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

Pappetra99

2019. május 28.

Szeretem használni. Jó az illata, használat után kicsit zsíros réteget hagy maga után, ami nagyon jól hidratálja a száraz bőrömet. Használata után a testvajjal kenem be magam. Szeretem hogy az illatát meg órák múlva is érzem. Nagyon megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

kockasfulu

2019. május 23.

Száraz bőrre szuper. Korrektül hámlaszt, használat után zsíros ápoló réteget hagy maga után. Engem nem zavar, kifejezetten kellemes. Kellemes, semlegesebb illatú. Valóban nagyobb szemcséjű. az állaga hasonlít a sóból készült házi bőrradíréra.

A többi vélemény által leírt jellemzők valóban megjelennek, viszont az én bőrtípusomra ez teljesen ideális.
(A TBS-től nem lenne hülyeség mondjuk jelezni, hogy a "fő összetevős" térmkek közül melyik termékcsaládot milyen bőrtípusra ajánlják.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

fergus69

2019. április 9.

Sajnos nem jott be ez a termek. A szemcsek tul durvak, es hasznalat utan mintha egy filmreteget hagyna a boromon. Talan akinek szaraz a bore, annak ez meg jol is johet, de nekem nagyon sok. Illata jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.