The Body Shop

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tothnono, Módosítva: 2017. április 27.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Bőrtípus:   Zsíros

Teafaolajat tartalmazó, könnyed állagú BB krém, mely hidratálást és természetes, csillogásmentes fedést biztosít a zsíros bőrnek. Nem csak elfedi, hanem kezeli is a pattanásos arcbőrt. Fő hatóanyagát, az antibakteriális hatású bio teafaolajat Közösségi Kereskedelemből szerzik be, Kenyából.

• Zsíros, problémás arcbőrre
  • Elfedi a pattanásokat és a bőrhibákat
  • Könnyed textúra
  • Csillogásmentes, matt hatás
  • Antibakteriális és gyulladáscsökkentő hatás

3 árnyalatban kapható

ancsi0824

2019. március 1.

Illata valami mennyei, pattanásos, zsíros bőrre tökéletes, de hosszútávon beül a ráncokba, és írtó nehéz eldolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

tothjazmin

Korcsoport: < 18
2019. február 8.

Hát igazából nem rossz BB krém a fedése nem túl nagy, de nekem épp elég. Viszont az én bőröm nagyon száraz és ez csak még jobban kiemeli. A másik hibája az hogy az én bőrömön mikor felkenem még teljesen jó de néhány perc múlva elkezd sárgulni ami az én rózsaszínes bőrtónusomon nem mutat jól. :( Nálam előny, hogy jó az illata sokáig elég és egyáltalán nem egy nehéz maszkas hatású BB krém, viszont szerintem a jó tulajdonságai ellenére sem fogom újra venni. Kísérletetek valami újjal! Ezt pedig legfőképp olajosabb bőrű embereknek ajánlanám ugyanis szép matt hatást biztosít!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 8.

summer88

2018. október 30.

Ez az első BB krém, amit valaha kipróbáltam, emiatt nem tudom összehasonlítani a többi vetélytársával. Elég alaposan el kell kenni az arcon, mert a pici kis arc pihéknél becsíkozódik, ill. a hajtőnél megülhet, így ezekre oda kell figyelni, habár egy alapozónál szerintem még jobban kell macerálni. Mivel alapvetően krém, így én kézzel viszem fel, lehet hogy azokkal a csodaszivacsokkal könnyebben menne. Egyébként szerintem elég jó egyenletes színt ad az arcnak, viszont arra azért vigyázni kell nap közben, hogy ne kenődjön el (ne nyúlkáljunk az arcunkhoz). A teafaolajos mattító nappali arckrémhez képest ez egy kicsit zsírosabb, így délutánra már lemászik a szemhéjamra is, és ha edzés előtt nem törlöm le, akkor bizony csípi a szemem, mint a veszedelem! Nyáron kevertem a tengeri hínáros fényvédő arckrémmel, szépen elegyedett a kettő. Így halványabb lett a színe, könnyebb volt szépen eloszlatni az arcon. Alapvetően nekem jól reagált rá az arcom, nem képez mitiket, patikat. Mivel kíváncsi természet vagyok, legközelebb szerintem egy másik márkát fogok kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

austenland

2018. február 1.

Narancssárga, nagyon szárított és kipattogzott tőle a bőröm, nem vált be nekem. Hozzá kell tennem, hogy amikor vettem, elég vízhiányos és érzékeny volt a bőröm, valószínűleg nem is az én típusomnak való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

Timinimoook

2017. december 13.

Nem jó.... Elég problémás bőröm van egyébként is, és ez még rontott a helyzeten. Ráadásul nagyon csillog tőle a bőröm. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

lilapuding

2017. november 21.

Ez volt a masodik tbs termek amit kiprobaltam a hinaros tonik utan. Pont ugy jartam vele mint az elozovel, nagy piros puklik nottek a fejemre

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

julcsimulcsi

2017. november 2.

A termékleírásban egy dolog kivételével minden stimmel: zsíros, problémás arcbőrre tényleg jó, mert viszonylag csillogásmentes, matt hatást ad, könnyed a textúrája, szerintem az antibakteriális és gyulladáscsökkentő hatás is stimmel. Együtt használom a mattító nappali krémmel és a tonikkal, így a pattanások szépen visszahúzódnak pár nap alatt és a BB krém sem ront a helyzetükön - ez az én bőrömnél nagy szó!
Viszont azt tapasztaltam, hogy a piros foltokat nem fedi jól, pedig ha egy-egy patti kijön akkor ez fontos lenne. Ezért én úgy használom, hogy ha nincsenek piros foltok az arcomon akkor a nappali mattító krémet + BB krémet kenem magamra, ha viszont pattanások is vannak, akkor mattító krém + BB krém + egy kevés alapozó kombinációja működik jól.
Egyébként az illata jó, minőségi alapanyagokból készül, könnyű adagolni és sokáig elég. Szerintem jó vétel, én harmadszor veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Shauna

2017. szeptember 24.

Szépen fed, nem zsírosodik jobban tőle a bőröm. Jó illata van és egy kicsit hűsít is.
Eddig nekem ez a bb krém vált be a legjobban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Eddig nekem ez a bb krém vált be a legjobban.

Biusci

2017. május 20.

Nekem egyáltalán nem vált be. Alig tudom eldolgozni ezt a terméket, a másik dolog meg az, hogy amikor viszem fel a terméket bőrdarabkák jönnek le az arcomról, mintha bőrradír lenne. Sajnos nagyon nem jött be ez a termék, viszont annyi pozitívuma van, hogy tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 20.

tothnono

2017. április 14.

Valóban csillogásmentes fedést biztosít és alkalmazkodik az arcom színéhez. Szeretem használni, nekem bevált!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.