The Body Shop

Ár:   7390 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dunaimano, Módosítva: 2022. szeptember 26.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

2021-ben megújult változat!

"Élvezd a bársonyos, hidratáló hatást zsíros érzet nélkül! Állaga könnyedebb és levegősebb, mint a közkedvelt testvajaké, hidratáló ereje viszont mit sem változott, hiszen nem kevesebb, mint 72 órán át gondoskodik bőrödről. Íme a legőszibb, legsütőtökösebb illatunk. Vanília kivonattal gazdagítottuk, így fűszeres, meleg és édes illatával szó szerint az orrodnál fogva vezet."

Vegán termék

VickyV

2024. január 31.

Ez az illat egyszerűen addiktív! Szerintem a testvajra érdemes azoknak is beruházni, akik nem bírnak magukkal, és hogy a Halloween-es időszak után még egy évet várjanak, így általában megvesznek 5 kézkrémet, hogy ki ne fogyjanak belőle.
Bár állagra érthető, hogy ez valamennyivel krémesebb, annyival nem, hogy ne lehetne szanaszét használni kézkrémként is😄
Egyébként csak hogy mennyire vezethető félre az agy: aki nem ismerte az illatot, csak érezte rajtam, szinte kivétel nélkül kókuszos-vaníliásnak tippelte, amihez valóban sokkal több köze van, ha nem akarunk mindenáron abban hinni, hogy márpedig a sütőtök megszólalásig hasonlít Sütibabára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 31.

ViviNyitrai

2024. január 22.

Lassan elfogyasztom, nagyon kiadós. Az illata mennyei, nagyon intenzív, betölti a szobát ha használom. Szuperül hidratál. Használat után még kicsit olajos a bőr de amint beszívódik csak a selymesség marad. Imádom❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 22.

lululemon12

2024. január 7.

Imádom, nagyon finom illata van, és extrém tartós, reggel felkenem és még fürdés előtt is érzem a bőrömön. Jól hidratál, és nem irritál a benne lévő parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 7.

széva

Korcsoport: >54
2023. november 9.

Az ideinek más a doboz mintája. Szeretem pedig elsőre nem igazán tetszett az illat. Most viszont már alig várom, hogy este legyen és kenhessem főleg a kezemre karomra lábamra. Annyira puha bársonyos a bőröm tőle .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. november 9.

Viktoria_fks

2023. október 25.

Első testvajam, de nem az utolsó. Sütőtök lázban égek, így muszáj volt kipróbálnom. Az illata mesés, de inkább vaníliás mintsem tökös. Az állaga krémes, könnyen elosztható a testen és nagyon hamar beszívódik. Az eredmény pedig egy nagyon pihe puha bőr. Ami megadja az i-re a pontot pedig az, hogy brutál tartós illata van!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 25.

ancsika511

2023. április 29.

A legfantasztikusabb illatú és állagú testvaj. Isteni krémes, habos, finom, vaníliás, sütőtökos süti illata van. A kedvencem. Szemmel láthatóan is habosabb állagú, mint az elődje, de mindkettőt imádom. Minden évben vadászok rá és betárazok egy évre elegendő adagot ebből is, a Vanilla Pumpkin tusfürdőből is és a kézkrémből is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 29.

slytherclaw

2023. január 29.

Nagyon szeretem az ugyanilyen illatú tusfürdőt és kézkrémet is, de ez csalódás. Az elődje (a hagyományos testvaj) szuperül hidratált, ennek viszont gyakorlatilag semmi hidratáló hatása nincsen. Az ágyneműmben reggelig is megmarad az illata, de a bőröm egy esti zuhanyzást követő bekenés után ugyanolyan száraz reggelre, mintha be sem kentem volna semmivel. Nem volt jó ötlet szerintem ez a mousse-formula, ilyen állagú termékkel nem fogok kísérletezni többet.
40% kedvezménnyel vettem, úgyhogy annyira nem fáj, mert tényleg nagyon jó az illata, de teljes áron szerintem nem éri meg beruházni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 29.

0rseee

2022. december 7.

Imádom az illatát. De ennyi. Nem hidratál jobban, mint egy 1000 forintos hasonló termék, az illata sem tart, csak pár percig. Nagy csalódás, mert ehhez képest borzalmasan drága. Többet vártam tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 7.

mafalda

2022. november 30.

Tavaly mintám volt, mindig is túl édesnek éreztem...idén annyira megkívántam az illatát úgy vágytam rá megvettem, pedig horror ára van. Ráadásul mióta nem testvaj hanem mousse már közel se olyan jó a testápoló hatása mint rég, nekem ez az állag addig jön be míg fel nem kenem, se a málnás mousse se ez nem a legjobb az állaga miatt. Hamarabb fogy és nem hidratál annyira. De mivel most az illatát imádom plusz egész nap éreztem magamon még a parfümömet is elnyomta, és jelenleg totál odavagyok ezért az illatért megkapja a max csillagot. 😁

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 30.

zoraima

2022. november 20.

Ritka jó termék! Nagyon szívesen használom, kevés elég belőle, remekül szívódik az állaga miatt, a hidratáló hatása maximális! Az illatát nekem az elején igencsak szoknom kellett, de mivel ilyen kifogástalanul teszi a dolgát, nem panaszkodom, sőt egyre inkább kezd betetszeni! Erősen gondolkodom azon, hogy karácsonyi ajándékként meglepem vele családtagjaim nőszemélyeit 🤫 Megéri az árát, szívből ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 20.

Antioxidánsok: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propanediol, Caprylyl Glycol

Avokádóolaj. Vitaminokban és zsírsavakban gazdag (70%-a olajsav) természetes olaj, mely könnyen a bőrbe szívódik, kiváló emolliens és hidratáló anyag a száraz, érett bőr számára. Ekcémás és atópiás bőr számára is kiváló összetevő, mely hatásos a szárazság és viszketés enyhítésében. Antioxidáns tulajdonsága is van.

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló, felületi hártya képző, hajfixáló és sűrűség szabályozó anyag, mely tömegének akár 100-1000-szeresét is képes felszívni vízben.

Szójababból származó természetes növényi olaj, melyet bőrpuhító (emolliens), bőrkondícionáló anyagként használnak a kozmetikumokban. 48-59%-ban linolsavat, valamint olajsavat és némi linolénsavat is tartalmaz, melyek hirdratálják, táplálják és erősítik a bőr védőrétegét. Tanulmányok kimutatták, hogy a szójában található vegyületek segítenek elhalványítani a napsugárzásból és más forrásokból származó makacs elszíneződéseket és csökkentik a hiperpigmentációt is. A szójababolaj ezen kívül olyan antioxidáns hatású polifenolokat is tartalmaz, melyekről kimutatták, hogy segítenek megvédeni a bőrt az UV-fény által kiváltott károsodásoktól és a vízvesztéstől. (forrás)

Ánizs illatú anyag. Legyakrabban parfümökben találkozhatunk az összetevővel. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Napraforgómagolajból kivont el nem szappanosítható lipidek, melyek ellenállnak a szappankészítés során fellépő kémiai reakciónak. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevő gyártójának információi szerint hosszantaró hidratációt biztostó, védőréteget erősítő (lipidpótló) és nyugtató hatású hatóanyag.

Tartósítószer, mely a kozmetikumokban használt tartósítók között gyengédnek ls kevéssé irritálónak számít. Ecocert jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban, viszont általában egy tartósítószerkeverék részeként kerül a képletbe, mivel önmagában nem elegendően erős a hatása.

Gomba és baktérium ellenes hatású tartósítószer, melyet 0.6%-os vagy az alatti koncentrációban használnak. Ecocert és Cosmos jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.