The Body Shop

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: g.ilona65, Módosítva: 2016. július 7.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Selymes barackos testápoló,ami úgy illatozik, mint a frissen szedett őszibarack, és a bőrbe szívódva puhává teszi azt

• Lágy testápoló
  • Gyorsan beszívódik
  • Puhábbá és simábbá teszi a bőröd
  • A friss barack illlatával

Katarzis

2018. június 15.

Abszolút nyári favorit! Csodás az illata, könnyen beszívódik. Többször is megvettem már, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 15.

noemigelencser

2018. április 23.

Végre sikerült a tusfürdővel együtt ezt is beszereznem! A pumpás kiszerelés nagyon praktikus. Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzést maga után, nem szárítja a bőrömet. Az illata nagyon finom, frissítő barackos. Abszolút jó döntés volt megvenni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

flamingo-80

2018. január 11.

Eddig mindig a barackos testvajjal kombináltam az illatcsalád tusfürdőjét, de idén a szezonális vásárkor megvettem ezt a testápolót. Számomra eléggé különbözik az illata a tusfürdőtől, de ez csak a javára válik. Nagyon kellemesen kiegészíti egymást a két illat. Nagyon megszerettem már az első használatnál. A hidratálással is elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

laracroft

2017. július 15.

Testápolóként nagyon jó, könnyed, gyorsan beszívódik, megfelelően hidratál és viszonylag sokáig tart az illata, ami viszont bőrközeli marad, ezáltal parfümözésbe nem nagyon zavar bele.
De nekem más a meglátásom, mint az előttem szólóknak: szerintem ez igenis műbarack illat. Az igazinak nem ilyen az illata. Vagy legalábbis rajtam édes műanyag-barack, nem rossz, egyáltalán nem, csak épp nem igazi, frissen szedett barack, hanem olyan...cukorkás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

Mayasos

2017. január 17.

Imádom! Szuper, nem tudok betelni vele! Fantasztikus az illata számomra, nem gagyi-mű, hanem valóban barack. A tusfürdővel és testvajjal együtt szereztem be, nagyon örülök neki, mert barackrajongó vagyok. Évek óta kerestem már, de mindig gagyikba botlottam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

viktoriass

2016. november 23.

Elragadó barack illata van. Mintha a fáról szedtem volna. Nagyon kellemes. Hamar beszívódik a bőrömbe, és remekül hidratál. Ha nagyon száraz a lábam, akkor 2 nap és újra pihe-puha lesz. A bőrradírral alkalmazva maga a csoda.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 23.

Vattacukor1990

2016. június 29.

Annyira megszerettem a barackos testvajat, hogy ennek sem tudtam ellenállni. A praktikus pumpás adagoló segítségével 2-3 nyomásnyi elég nekem egy alkalomra. Kicsit gyengébben hidratál, mint a testvaj, de ez nyárra teljesen megfelel. Az illata pontosan olyan, mint a termékcsalád többi tagjának.
Akciósan vásároltam, szerintem jó vétel volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

Akciósan vásároltam, szerintem jó vétel volt.

kissnoncsa

2016. május 10.

Nem ez a legintenzívebben tápláló krém, de én mégis szeretem órákig rajtam és a szobában is érezni az illatát és nagyon gyorsan fel is szívódik! Tuti idén nyáron is veszek velemi hasonlót a TBS-től!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Aimet

2015. március 22.

szeretem az ilyen vizes állagú testápolókat, nagyon finom illata van, nekem sokéig elég volt

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

v.szilvia789

2014. augusztus 11.

Isteni barackos illata van, könnyű az állaga, hamar beszívódik. Rettentő hamar fogy, kíváncsi leszek meddig lesz elég egy flakon. Az összetevői ennyi pénzért lehetnének kicsit zöldebbek is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Piros)