The Body Shop

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lzsoficim, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. május 28.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

• könnyed és hamar beszíródik
  • élénkítő Virgin Mojito illat
  • karibi zöldcitrom és mentakivonattal

Kriszta72

2017. augusztus 22.

A darabokban ledörzsolés sajnos nálam is előjött, pedig nagyon szerettem volna szeretni. Nem igazán hidratál, nem is látom az ápoló hatását, az illata finom, de ennyi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

_-Mia-_

2017. július 31.

Imádom imádom imádom! Párom is megjegyezte milyen jó illatú, pedig nem szokása ilyeneket észrevenni :) Én bizony vettem is még egy flakonnal tartalékba :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

elisa78

2017. július 7.

Sajnos igaz, amit az előttem szólók írnak.. :( Az illata nagyon kellemes, lime-os, mentás. Először felkenve hűsíti a bőrt, géles állaga gyorsan beszívódik. Kicsivel később viszont darabokba le lehet dörzsölni a bőrről. Nem szép látvány :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

Hiuz

2017. július 6.

Az illata, állaga nagyon tetszik, nagyon finom koktél illat, az állagáról meg mentás jégkása jut eszembe, viszont hamar elillan az illata, és ami legzavaróbb volt, hogy kb. 15-20 perc után le lehet dörgölni a bőrről :( olyan, mintha "radírtörmelék" lenne a testemen, nem kellemes érzés, és ugyanezt tapasztaltam a Pinita Coladas-nál is. Más sorbetem a Body Shoptól még nem volt, nem tudom, mindegyik így viselkedik-e. Viszont rendkívül drága ahhoz képest, hogy nem szívódik, hanem darabosan jön le a bőrről, így csak 3 csillagot kap, ezt is csak az illat miatt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

BoraBora

2017. június 15.

Illata kellemes, nem túl intenzív. Állaga érdekes, kissé zselés. Felkenés után gyorsan beszívódik, de le lehet dörzsölni a bőrről, erről elég kellemetlen érzés és látvány, mintha hámlana a lábam, kezem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 15.

zek

2015. december 4.

Nálam bevált, mert puhává tette a bőröm, s frissítő volt.
De a vége felé nem volt annyira hatásos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

Nálam bevált, mert puhává tette a bőröm, s frissítő volt.
De a vége felé nem volt annyira hatásos.

shatzy

2015. szeptember 2.

Az illata fogott meg elsőre. Az állaga zselés, abból is inkább az alkoholos gumicukorszirupra emlékeztet. Viszonylag könnyen beszívódik, azonban sem különösebb hidratálást, sem ápolást nem tapasztaltam. Tényleg maximum napozás utáni hűsítőnek jó, pláne hűtőből előkapva. Többet vártam volna, el nem használtam, ezért max. jövő nyáron újra tesztelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

Regina59

Korcsoport: >54
2015. augusztus 19.

A nyári hőségben kitűnő választás testápolásra. Kellemes citromos-mentás illatú, könnyen beszívódó, jól hűsít, de ugyanakkor jól hidratál is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

Anthaval

2015. július 14.

Ma volt idom arra,hogy vegre beterjek egy TBS uzletbe es megvehessem az ahitott Mojito-s csalad tagjait. Legnagyobb banatomra tusi mar nem volt - es nem is lesz - mert csak az egy honapos promocio kereteben lehetett kapni, igy a mojitos csaladbol o lett az enyem. Persze nem birtam ki, hogy az esti furdes utan ne ot hasznaljam.:) Isteni kellemes, husito, a kasas allaga az elejen szamomra picit zavaro de ez egy par masodperc utan elmulik es szuper puha bor marad utana. Nyaron nem is kell ennel tobb!:) Oszinten szolva sajnalom, hogy ez egy limitalt kiadas volt, szerelmem ez az illat, es fajhat a szivem azert is, hogy a tusi nem lehetett az enyem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 14.

radorsi

2015. július 5.

Szerintem nyárra tökéletes, isteni az illata, finoman hűsít. Az állaga kicsit kásás, a tenyéren pár percig ragacsos érzetet hagy, de az gyorsan elmúlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 5.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: PEG-8, Glycerin, Butylene Glycol, Glycereth-26, Honey, Sucrose

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak